Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 59 (19.01.08)
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
9/50 całkiem całkiem....
Mój top3:
Cytat:29. 37. 02. Normalsi - Nie Ma Mowy
13. 17. 02. British Sea Power - Waving Flags
02. 03. 06. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
Nie znam:
Cytat:06. 04. 07. David Gahan - Deeper And Deeper
07. 07. 04. Klaxons - As Above So Below
12. 08. 05. Blackfield - Epidemic
16. 12. 11. Metallica - Only Happy When It Rains (Live)
23. 21. 08. R.E.M. - I Took Your Name (Live)
24. 16. 06. Grinderman - Honey Bee (Let's Fly To Mars)
27. 26. 03. Queensryche - Innuendo
30. NE. 01. The Rapture - The Sound
32. 30. 05. New Model Army - Wired
33. NE. 01. The Electric Soft Parade - Appropriate Ending
34. 31. 15. Radiohead - 15 Step
35. 33. 12. Garbage - It's All Over But The Crying
39. 29. 03. H-Blockx - Countdown To Insanity
44. 38. 11. Rufus Wainwright - Tiergarten
45. 35. 03. Little Man Tate - Boy In The Anorak
47. 40. 11. Modest Mouse - We've Got Everything
49. 49. 16. LCD Soundsystem - Someone Great
50. 44. 17. The Dresden Dolls - Sex Changes
Koszmarków brak. Icon_smile2
21.01.2008 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Bardzo fajny twój top mojej listy, naprawdę mi się podoba w 100%, czyż to nie dziwne? Icon_razz2

Prawie 20 tracków nie znasz, chyba możesz większość z nich znaleźć na moim chomiku. Chociaż niektóre np. zostały usunięte z powodu małej atrakcyjności dla innych lub z powodu zbyt długiego stażu już Icon_smile Na pewno warto poznać te miejsca z wyższej półki. Gahan, Metallica, Blackfield, R.E.M....

Super, że nie ma koszmarków ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.01.2008 08:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
01. 01. 04. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig!!!
Patrząc na całe zestawienie lider bardzo dobry... Icon_smile2
02. 03. 06. Radiohead - Jigsaw Falling Into Place
To akurat nagranie Radiohead mnie w ogóle nie zachwyca. Zecydowanie są lepsze utwory na ich ostatnim krązku
10. 11. 04. The White Stripes - Conquest
Powoli ale jednak do góry. Cieszy i to Icon_smile2
27. 26. 03. Queensryche - Innuendo
To chwilowa słabość , czy to juz koniec ???
22.01.2008 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Aro napisał(a):27. 26. 03. Queensryche - Innuendo
To chwilowa słabość , czy to juz koniec ???

Kto to wie...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2008 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #25
 
Gary napisał(a):
saferłel napisał(a):29. 37. 02. Normalsi - Nie Ma Mowy
Czyżby narodziny przeboju forumowej listy. To już chyba 4 lista, na której widzę ten utwór. Icon_smile2
U mnie raczej nie wejdzie... chociaż wszystko możliwe.
23.01.2008 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ciesze sie z prowadzenia Nicka Cave'a. wydaje mi sie, ze to bedzie piosenka ktora (przynajmniej u mnie) moze zrobic szybka kariere, ale tez potem szybko sie znudzic. Zobaczymy jak bedzie naprawde.
do tego Radiohead coraz bardziej sie przekonuje. na zaprzyjaznionym forum w "Mojej 30" wykonalo skok o 4 oczka.
"Dead Sound" kompletnie mi nie podchodzi. Irytuje mnie wokal, a w takiej sytuacji to raczej ciezko bedzie, zebym to polubil.
przypomnialem sobie tych Pumpkinsow, zeby zobaczyc ktory to jest ten kawalek ktorym sie tak zachwycasz, ale na mnie nie robi zadnego wrazenia. Zreszta niestety tak jak cala plyta. Przez kilka tygodni sie tego sluchalo, ale teraz nie sądze, zebym do niej kiedys w przyszosci wracal.
Wombatsi u nas juz powoli wypadaja, a na innych listach moze dopiero beda wchodzic, bo pojawili sie w Poczekalni elpetrojki.
Genesis mocno leci. myslalem, ze troche dluzej sie utrzyma.
Hoosiers mi sie podobaja. Wlasciwie kazdy ich kawalek mi sie podobal, z tych ktore na razie poznalem, choc poki co zaden na tyle, zeby trafic na moja liste. To tak bardzo typowe brytyjskie granie (i przez to oczywiscie ich lubie Icon_smile2 ).
Normalsi oczywiscie ciesza mnie szalenie! I goraco licze na to, ze na tym duzym skoku sie nie skonczy Icon_smile2.
fajnie, ze Bruce debiutuje. Jak zrobi sie znowu cieplej, to wierze, ze jeszcze pojdzie do gory Icon_smile2. oby tylko dotrwal.
w plytach jak zwykle grupowy atak kilku wykonawcow. tylko ze za tydzien znowu bedzie cos calkowicie innego Icon_razz. taka juz specyfika Twojej listy Icon_smile2.
komentarz dlugi i ciekawy Icon_smile2. dobrze, dobrze, cwicz sie w pisaniu o muzyce, nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda! Icon_mrgreen
24.01.2008 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):ciesze sie z prowadzenia Nicka Cave'a. wydaje mi sie, ze to bedzie piosenka ktora (przynajmniej u mnie) moze zrobic szybka kariere, ale tez potem szybko sie znudzic. Zobaczymy jak bedzie naprawde.
Słuchaj, słuchaj, nieprzestawaj Icon_wink A najlepiej...brzmi w nocy, można wtedy wiele fajnych detali dostrzeć...i ktoś tu mądrze powiedział, że ma w sobie coś z mrocznego klimatu (tekst)

ku3a napisał(a):do tego Radiohead coraz bardziej sie przekonuje. na zaprzyjaznionym forum w "Mojej 30" wykonalo skok o 4 oczka.
To mnie również ogromnie cieszy Icon_wink A kolejnym singlem Nude, tak dla wiadomości, byś się przygotował już i wcześniej przekonał Icon_wink[/quote]

ku3a napisał(a):"Dead Sound" kompletnie mi nie podchodzi. Irytuje mnie wokal, a w takiej sytuacji to raczej ciezko bedzie, zebym to polubil.
A mi wokal ładnie pasuje do tego kawałka. Spokojny, wyciszony, delikatny a to wszystko na tle brudnego gitarowego grania Icon_cool2 [/quote]

ku3a napisał(a):Przypomnialem sobie tych Pumpkinsow, zeby zobaczyc ktory to jest ten kawalek ktorym sie tak zachwycasz, ale na mnie nie robi zadnego wrazenia. Zreszta niestety tak jak cala plyta. Przez kilka tygodni sie tego sluchalo, ale teraz nie sądze, zebym do niej kiedys w przyszosci wracal.
Ehh smutno mi. Uwielbiam TSP to top 10 moich artystów, za takie płyty jak Siamese Dream czy Melony, Kolie....Icon_razz2 A nową płytą według mnie pokazali, że utrzymują równą formę, faktycznie bez błysków, bo trochę się zastanawiałem i miałem trudny wybór przy tym 3 moim singlu, którego obsadze na forum. Wybrałem Pomp And Circumstances, bo to najbardziej oryginalny numer na płycie. Miło byłoby usłyszeć go na wspomnianym wcześniej albumie Mellon, Collie...lub płytce z 1998. Faktycznie, skoro i on cię nie zachwycił to marne ich szansę Icon_cry2

ku3a napisał(a):Wombatsi u nas juz powoli wypadaja, a na innych listach moze dopiero beda wchodzic, bo pojawili sie w Poczekalni elpetrojki.
Szkoda, że niektórzy muszą dopiero posłuchać tego u swojego guru, by dostrzeć ten kawałek Icon_razz2/te kawałki.

ku3a napisał(a):Normalsi oczywiscie ciesza mnie szalenie! I goraco licze na to, ze na tym duzym skoku sie nie skonczy Icon_smile2.
Też myślę, że nie Icon_razz2

ku3a napisał(a):w plytach jak zwykle grupowy atak kilku wykonawcow. tylko ze za tydzien znowu bedzie cos calkowicie innego Icon_razz. taka juz specyfika Twojej listy Icon_smile2. Icon_mrgreen
Heh dokładnie, taka specyfika mojej listy, ale ferie się kończą i to ostatni tydzień gdzie taką masę płyt poznałem, w najbliższym tyg. ze względu na kilka testów/klasówek itp 10 będzie trudna do ułożenia. A no i jeszcze jak będę w twoim wieku i będę pracował to też ta 10 może nabrać takich kształtów jak twoja Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.01.2008 11:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):w najbliższym tyg. ze względu na kilka testów/klasówek
Jak ja Ci współczuję. Też mam testy i klasówki, ale za 2 tyg. wolne. Icon_razz
25.01.2008 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
No widzisz, a mi się ferie kończą :/ No cóż zrobić...od początku byłem nie pocieszony, że mam tak wcześnie. Ale jakoś minął przyjemnie ten czas. Teraz trzeba wracać do szkoły Icon_sad
Jednak uważam, że dobrze spędziłem ten czas, pouczyłem się co miałem (oprócz angielskiego, niby mam test z półrocza w poniedziałek, ale to nie problem dla mnie na szczeście Icon_razz2), z geografii ostro trenowałem, żeby nie pisać testu końcowego matematyczno-przyrodniczego Icon_smile....

A zresztą jeszcze dwa dni, jutro urodziny i wielka pizza na stole Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2008 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #30
 
saferłel napisał(a):A zresztą jeszcze dwa dni, jutro urodziny i wielka pizza na stole Icon_biggrinIcon_biggrin
No to wszystkiego najlepszego Icon_smile2 , ja jak miałem 16 lat, to Internet dopiero raczkował i nie było takich możliwości jak teraz, ale o tym to już wiele razy pisałem Icon_wink2

.
26.01.2008 07:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
a ja jak mialem 16 lat to na informatyce pierwszy raz zobaczylem chyba pierwsza wersje Netscape'a Icon_razz. Sam statyczny tekst, ale odlot! Icon_razz

btw - smacznego... Icon_mrgreen
26.01.2008 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości