Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
341 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
p.u.r.h. napisał(a):Do tego jeszcze bardzo ładne awanse na miejscach 11,12,20
a jak cała płyta Fair To Midland? bo dla mnie bomba!!! mimo, a może właśnie dzięki różnorodności tego albumu.
Ktoś - chyba mrsap - pisał że nie spodziewał sie że ten utwór moze trafić na Moją Listę... Pewnie kilka miesięcy temu by się pojawił i poleciał bo to nie jest tak, że dopiero zacząłem słuchać takich wykonawców... Tylko teraz mają zdecydowanie większy wpływ na mnie. A teraz szansę na debiut ma cały album, oczywiśćie w top10 albumów Icon_smile2 Z tym że konkurencja tam też nie mała - ale to bardzo dobrze Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.07.2007 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Yacy napisał(a):mam nadzieję że pojawi sie wkrótce powód Icon_smile2 aby taką pozycję utrzymał jeszcze przez choć parę tygodni.
ja tez mam taka nadzieje i goraco tego zycze!
Yacy napisał(a):Uważam że wtedy blokowani sa inni wykonawcy, ktorym też "należy się" miejsce w top30.
jesli sie nalezy, to niech sobie wywalcza. Jesli sa takie zasady, to wtedy blokowane sa inne piosenki danego wykonawcy, mimo ze moga sie bardziej podobac niz niejedna piosenka, ktora jest na liscie (i znowu mi brakuje usmiechnietego diabelka Icon_razz).
11.07.2007 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Icon_twisted - o nawet nie wiedziałem że tu nie można go z ręki wrzucić Icon_evil

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.07.2007 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Yacy napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Do tego jeszcze bardzo ładne awanse na miejscach 11,12,20
a jak cała płyta Fair To Midland? bo dla mnie bomba!!! mimo, a może właśnie dzięki różnorodności tego albumu.
Ktoś - chyba mrsap - pisał że nie spodziewał sie że ten utwór moze trafić na Moją Listę... Pewnie kilka miesięcy temu by się pojawił i poleciał bo to nie jest tak, że dopiero zacząłem słuchać takich wykonawców... Tylko teraz mają zdecydowanie większy wpływ na mnie. A teraz szansę na debiut ma cały album, oczywiśćie w top10 albumów Icon_smile2 Z tym że konkurencja tam też nie mała - ale to bardzo dobrze Icon_smile2
Oczywiście że bomba! Przy czym ja już wcześniej znałem z Myspace 3 kawałki, które podobały mi się chyba nawet bardziej niż "Taniec manata", a teraz się okazało że te których nie znałem, są chyba jeszcze lepsze!? Icon_biggrin3 Na pewno na jednym utworze na liście się nie skończy, tylko który wybrać :?: Icon_exclaim

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
12.07.2007 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Yacy napisał(a):a jak cała płyta Fair To Midland? bo dla mnie bomba!!! mimo, a może właśnie dzięki różnorodności tego albumu.
Rzeczywiście jest on różnorodny, ale styl zachwouje, tak jak choćby najnowsza płyta The White Stripes, na której też jest pełno różnych motywów... Icon_biggrin3

Yacy napisał(a):Ktoś - chyba mrsap - pisał że nie spodziewał sie że ten utwór moze trafić na Moją Listę... Pewnie kilka miesięcy temu by się pojawił i poleciał bo to nie jest tak, że dopiero zacząłem słuchać takich wykonawców... Tylko teraz mają zdecydowanie większy wpływ na mnie.
Bardzo się z tego cieszę Icon_biggrin3 Twoja lista w moich oczach bardzo szybko przeistoczyła się z jednej z wielu na tym forum w jedną z najlepszych Icon_biggrin3 Teraz, jak już poznałem prawie wszystkie utwory z Twojej 50, jeszcze bardziej urosła w moich oczach. Nawet te, które za pierwszym razem mnie nie przekonały już są bardzo blisko debiutu u mnie. Gwarantuję, że w tym tygodniu pojawią się przynajmniej cztery Icon_exclaim

Yacy napisał(a):A teraz szansę na debiut ma cały album, oczywiśćie w top10 albumów Z tym że konkurencja tam też nie mała - ale to bardzo dobrze
Moje wrażenia po pierwszym przesłuchaniu są jak najbardziej pozytywnie. Słyszałem już fragmenty tego albumu w audycji Active Rock Show i bardzo mnie one zachęciły do tej płyty. W pamięci pozostały mi wtedy dwa kawałki: "The Wife, the Kids, and the White Picket Fence" i "Walls Of Jericho". Teraz uważam je za jedne z najlepszych na tej płycie. W ucho wpadł mi też ostatni utwór ("Saw When") i zaskakująca końcówka jednego z kawałków (chyba "April Fools And Eggmen").

Teraz w płytach panuje straszny ścisk... Ale może rozważę powiększenie zestawu do dwudziestki, żeby płyty, które nie dostały szansy w danym tygodniu nie wypadały z listy...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.07.2007 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
mrsap napisał(a):Ale może rozważę powiększenie zestawu do dwudziestki,
też o tym myślę Icon_smile2 Tylko to znów jest CZAS!!! A raczej jego brak. Bo zrobić 20-stkę mozan, ale zrobić/ułożyć ją dobrze to już trzeba poświęcić czasu troszeczkę...
oprócz FTM w tym miesiącu jest Smashing Pumpkins i może ... HURT Icon_smile2 i jeszcze jedna płyta - starsza - ale o niej nie będę pisał bo ma związek z Naszą Listą 2 Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.07.2007 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
A Hurt to nie ma związku? Icon_wink2
Ja powiększę zestaw co najwyżej o poczekalnię, a więc nie będzie to aż tak zobowiązujące... Ale po prostu trochę niewygodna jest sytuacja, w której co chwila rózne płyty wypadają i wracają na listę...
Ty i tak masz inną sytuację, bo układasz listę co miesiąc. Gdybym ja tak robił, to na pewno bym ją powiększył Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.07.2007 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
mrsap napisał(a):Ty i tak masz inną sytuację, bo układasz listę co miesiąc. Gdybym ja tak robił, to na pewno bym ją powiększył
o tym też myślałem i to się pewnie zmieni ale ... od nowego roku Icon_smile2 chyba że mi przejdzie ochota. Za namową Ku3y juz przez kilka tygodni pisałem sobie co tydzień listę, ale na razie ... szybciej zrobię top20 niz cotygodniowe notowania.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.07.2007 01:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Yacy napisał(a):Za namową Ku3y juz przez kilka tygodni pisałem sobie co tydzień listę, ale na razie ... szybciej zrobię top20 niz cotygodniowe notowania.
no ale lepsza lista co miesiac niz w ogole. Ja to sobie nie wyobrazam nie robienia listy plyt Icon_smile2.
12.07.2007 02:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Dodatkowa nota:
14 16 03 A BEAUTIFUL LIE - 30 Seconds To Mars Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
i nowa ocena łączna +43.
12.07.2007 05:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Dawno nie zaglądałem a tu Icon_eek2 Icon_surprised TOP50. Ostatnio starałem sie przekonać do The Funeral i raczej nic z tego Icon_confused

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2007 06:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości