Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 216 (25.01.11)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 216 (25.01.11)
R.E.M. - Überlin - Generalnie można napisać, że z każdym ujawnionym utworem historia ''Collapse Into Now'' wydaje się jeszcze ciekawsza. Nie chciałbym, żeby ta passa skończyła się na ''Überlin'', lecz poprzeczka została postawiona niezwykle wysoko. Nie ja wypisuję w netosferze, że zespół nie nagrał nic lepszego od ponad dziesięciu lat, a samej kompozycji nie powstydziłaby się gorzkie ''New Adventures in Hi-Fi''. Cóż, ja się przy tym jedynie podpisuję. Europejski singiel z płyty to pigułka szczęścia, która zawiera folkowy nastrój ''Automata'', pewną sakralność ''Out of Time'', a jednocześnie odkrywa dawno zapomniane, literackie oblicze Michaela Stipe'a. Dość piosenek o rządzie i komentowania szaro-burej rzeczywistości. ''Überlin'' jest dla mnie uosobieniem harmonii i lekkości w muzyce rockowej. Na taką kompozycję w wykonaniu trójki z Athens czekałem wiele wiosen.

British Sea Power - Luna - BSP to moje odkrycie ostatnich tygodni. Zupełnie niespodziewanie zakochałem się w płycie ''Valhalla Dancehall'', a teraz odbywam podróż w głąb ich krótkiej, ale niezwykle intensywnej dyskografii. Nie mam jednak wątpliwości, że dopiero najnowsza płyta obdarzona jest niezwykle cennym i nabytym z wiekiem przymiotem - doświadczeniem. Anglicy nie kipią już przesadnymi ambicjami i znają swoje miejsce w szeregu. W ciągu prawie dziesięciu lat kariery przyciągnęli szerokie grono fanów muzyki gitarowej, poznając ich potrzeby i dorastając wraz z nimi. W taki oto sposób powstała płyta specjalistyczna, skierowana pod słuchacza obdarzonego konkretną wrażliwością. Gdzieś obok ''Luna''. Mój faworyt z ''Valhalla Dancehall''. Z pozoru nostalgiczny i zamyślony niczym kompozycje Mercury Rev, w rzeczywistości promieniuje pozytywnym przesłaniem, że jeżeli czegoś naprawdę chcemy, to na naszej drodze nie stoi wcale wiele przeszkód. Odpływam.

Brother - Darling Buds of May - Myślałem, że brytyjski rock chwilowo leży w trumnie. Jeszcze niedawno języczek uwagi próbowano przekierować na bardziej alternatywne tory (The xx), ale brak dobrej, gitarowej płyty z serca Londynu wciąż pozostawał dla anglików sporą bolączką. Z ratunkiem przybyła czwórka chłopaków z miasteczka Slough. Wypatrzeni przez skautów z Geffen Records zapewnili, że na własny koszt przeprowadzą rewolucję na miarę tej opatrzonej hasłem ''Whatever People Say I Am, That's What I'm Not'' z 2006 roku. Co z tego wynikło? Na razie świetny, gritpopowy singiel ''Darling Buds of May'' zainspirowany serialem o identycznym tytule. Podręcznikowy przebój ery britpopowej, która na początku nowego dziesięciolecia zostanie ochrzczona jako ''gritpopowa''. Nie wiem skąd ten pomysł, ale lepiej zapiszcie ten wyraz w swoim słowniku. Na początek września zaplanowano premierę debiutanckiej płyty Brother, przy której maczać palce ma zamiar sam Stephen Street. Dla mnie ich muzyka to nadzieja na swoisty revival słonecznej, a jednocześnie nasiąkniętej mnóstwem społecznych aluzji pieśni płynącej zza Morza Północnego. Powrót do prawdziwych korzeni britpopu.

Grinderman - Palaces of Montezuma - Grindermana znacie już doskonale. To ekstremalnie nabuzowana, ostra jak żyletka odskocznia od The Bad Seeds; ujście najczarniejszych myśli i najbardziej pikantnych pomysłów Nicka Cave'a. Tylko ile można wytrzymać na tak mocnym pobudzeniu? ''Palaces of Montezuma'' to znak, że przyszła już pora na załączenie starej płyty. W towarzystwie sprośnych kolegów z płyty, ten globtroteryjno-miłosny singiel wypada co najmniej osobliwie. W rytm bluesowych podrygiwań znanych z albumu ''Abattoir Blues/The Lyre of Orpheus'' Nick Cave obiecuje swojej ukochanej nie tylko tytułowy majątek wielkiego Azteka, ale również wiszące ogrody Babilonu czy - bardziej muzycznie - strój samego Milesa Davisa. Kto by się nie skusił.

Psychic Powers - Brighter - Psychic Powers to pozycja podpatrzona u dziobasa. Klimatyczny indie pop w klawiszowym wydaniu prosto z nad Oceanu Spokojnego. W internecie niezwykle ciężko znaleźć informację na temat tego duetu Nie mam nawet pojęcia czy wydali jakiś album bądź EP-kę. Na szczęście mam uszy, więc jestem w stanie zarekomendować ''Brighter'' wszystkim fanatykom melodyjnej elektroniki, szczególnie tej w wykonaniu skandynawskim (The Taough Alice, The Radio Dept.) W sam raz na zaspany poranek.


AP. PP. LT.

01. 01. 02. PJ Harvey - The Words That Maketh Murder
02. NE. 01. R.E.M. - Überlin
03. 03. 03. Beady Eye - The Roller
04. 02. 08. PJ Harvey - Written On The Forehead
05. 05. 03. R.E.M. - Oh My Heart
06. 04. 03. Beady Eye - Four Letter Word
07. 08. 07. British Sea Power - Living Is So Easy
08. 07. 06. Arcade Fire - Ready To Start
09. 09. 10. The Decemberists - Down By The Water
10. 06. 09. Arctic Monkeys - Dance Little Liar

11. 12. 08. Iron & Wine - Walking Far From Home
12. 15. 04. Manic Street Preachers - Postcards From A Young Man
13. 22. 04. Belle & Sebastian & Carey Mulligan - Write About Love
14. NE. 01. British Sea Power - Luna
15. 20. 05. Beach House - I Do Not Care For The Winter Sun
16. 11. 09. Destroyer - Chinatown
17. 13. 13. Crystal Castles & Robert Smith - Not In Love
18. 21. 11. The National - Terrible Love
19. 10. 11. Beady Eye - Bring The Light
20. 14. 06. Chapel Club - Roads

21. 19. 11. Asobi Seksu - Trails
22. 16. 07. Duran Duran - All You Need Is Now
23. 23. 04. The Twilight Singers - On The Corner
24. 18. 07. Kylie Minogue - Better Than Today
25. 25. 05. Młynarski Plays Młynarski - Panowie, Bądźcie Dla Nas Dobrzy Na Zimę
26. 28. 09. Yeasayer - Rome
27. 30. 02. Swans - Jim
28. 27. 09. Smith Westerns - Weekend
29. NE. 01. Brother - Darling Buds Of May
30. 17. 06. R.E.M. - Discoverer

31. 39. 02. Kings Of Leon - The End
32. 29. 05. Robbie Williams - Heart And I
33. 24. 16. Discodeine & Jarvis Cocker - Synchronize
34. 26. 14. Goldfrapp - Shiny And Warm
35. 31. 12. The Roots & Dice Raw - How I Got Over
36. 33. 11. Młynarski Plays Młynarski - Lubię Wrony
37. NE. 01. Grinderman - Palaces Of Montezuma
38. 35. 05. Toro Y Moi - Still Sound
39. 43. 02. Take That - Underground Machine
40. 38. 10. OMD - Sister Marie Says

41. 34. 06. The Morning Benders - Excuses
42. 32. 12. The National - You Were A Kindness
43. NE. 01. Psychic Powers - Brighter
44. 37. 10. Kanye West - Dark Fantasy
45. 42. 03. Goldfrapp - We Radiate
46. 40. 11. The National - Anyone's Ghost
47. 41. 17. Ladytron - Ace Of Hz
48. 36. 04. Amanda Palmer & The Young Punx - Map Of Tasmania
49. 49. 23. The National - Sorrow
50. 47. 17. Twin Sister - All Around And Away We Go
51. 46. 12. The Pains Of Being Pure At Heart - Heart In Your Heartbreak
52. 44. 07. Seapony - Dreaming
53. 54. 44. The National - Bloodbuzz Ohio
54. 45. 05. Bright Eyes - Shell Games
55. 53. 06. Placebo - The Movie On Your Eyelids
56. 56. 27. Ariel Pink's Haunted Graffiti - Bright Lit Blue Skies
57. 48. 12. Mason & Roisin Murphy - Boadicea
58. 50. 18. Stars - We Don't Want Your Body
59. 60. 31. Gorillaz - On Melancholy Hill
60. 62. 25. Hurts - Wonderful Life
61. 55. 14. Skunk Anansie - Feeling The Itch
62. 64. 24. Beach House - Silver Soul
63. 52. 15. Stereolab - Everybody's Weird Except Me
64. 51. 14. Pet Shop Boys - Together
65. 57. 17. The Raveonettes - I Wanna Be Adored
66. 61. 22. Hurts - Sunday
67. 58. 16. Gorillaz - Doncamatic (All Played Out)
68. 59. 13. Red Box - The Sign
69. 66. 20. Janelle Monáe - Cold War
70. 63. 39. The National - Afraid Of Everyone

Z listy wypadły:

z 65 - Stars - Changes - po 28 tyg.
z 67 - Grinderman - Worm Tamer - po 18 tyg.
z 68 - Built To Spill - Planting Seeds - po 20 tyg.
z 69 - Hurts - All I Want For Christmas Is New Year's Day - po 7 tyg.
z 70 - The Roots & John Legend - The Fire - po 25 tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.01.2011 02:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
 
"British Sea Power - Luna - BSP to moje odkrycie ostatnich tygodni. Zupełnie niespodziewanie zakochałem się w płycie ''Valhalla Dancehall''

sorry pawel a kto ci wiercil dziure w brzuchu od jakis 3-4 miesiecy (od ukazania sie epki Zeus)kto ci marudzi ze bear jest cudowny, a nowa plyta jest znakomita ? sluchaj sie mnie w koncu a na ludzi wyjdziesz Icon_razz2P

rem debiutuje tak wysoko ? wow! to swietny numer ale zeby 2 miejsce od razu?

grinderman-no,najbardziej przebojowy numer z plyty. ciekawe jak sobie poradzi.
25.01.2011 02:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #3
 
Cytat:R.E.M. - Überlin
zapowiada się na zmasowany atak Remu (Icon_biggrin) na nasze listy Icon_razz2
Ja tam się bardzo ciesze Icon_smile
25.01.2011 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #4
 
saferłel napisał(a):R.E.M. - Überlin
bardzo dobry numer! Cieszę się z debiutu na drugim! Choć pewnie, gdyby nie oni to "The Roller" byłby wyżej Icon_razz
saferłel napisał(a):14. NE. 01. British Sea Power - Luna
tak jak obiecałem - przesłucham, może nawet w czwartek się uda Icon_biggrin3
ciekawy jestem co może osiągnąć nowy singiel od MSP...
coś czuję, że "Underground Machine" jednak nie będzie tak wysoko jak "The Flood"
i a koniec wisienka na torcie:
saferłel napisał(a):29. NE. 01. Brother - Darling Buds Of May
chyba nie muszę pisać, że jestem zachwycony Icon_smile2
P.S. dziwię się, że bugman nic o tym nie wspomniał Icon_biggrin3
25.01.2011 06:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Wyborne nowości, cieszy mnie obecność British Sea Power, których miałem okazję widzieć na żywo na OFF-festivalu, zgadzam się, to wyjątkowa formacja, bardzo sobie cenię ich debiut. Cieszy mnie również obecność Psychic Powers i twoja chęć do pogłębienia wiedzy o nich. Na razie wychodzą tylko single i oby były zapowiedzią czegoś więcej, choć liczyłem na to po usłyszeniu niesamowitego Glide. Cieszy mnie obecność strasznie fajnej piosenki zespołu Brother, trafnie i sprytnie opisanej przez ciebie. R.E.M. i Grinderman to też wyjątkowo udane kompozycje, które porywają. Ci pierwsi walczą o wejście do mojego topu.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
25.01.2011 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
michal91d napisał(a):bardzo dobry numer!
Remo napisał(a):zapowiada się na zmasowany atak Remu (Icon_biggrin) na nasze listy Icon_razz2
Obalamy Mur Berliński Icon_wink

michal91d napisał(a):ciekawy jestem co może osiągnąć nowy singiel od MSP...
Powinien zrekompensować resztę płyty Icon_wink

Cytat:coś czuję, że "Underground Machine" jednak nie będzie tak wysoko jak "The Flood"
Wiadomo. Pierwszy singiel, jeśli porwie nawet na chwilę, to będzie wysoko. Dalej trzeba być już podwójnie mocnym. Zobaczymy.

michal91d napisał(a):chyba nie muszę pisać, że jestem zachwycony Icon_smile2
Uważaj, bo jeszcze stanę się większym fanem od ciebie Icon_razz2

Cytat:P.S. dziwię się, że bugman nic o tym nie wspomniał Icon_biggrin3
Brother lubi, ale tak bez rewelacji, przynajmniej nic o tym jeszcze nie wiem Icon_smile

dziobaseczek napisał(a):Cieszy mnie również obecność Psychic Powers i twoja chęć do pogłębienia wiedzy o nich.
Jak widać twój chomikowany transfer na coś się przydaje Icon_smile2 Icon_wink2 Będę ich śledził. I innych też.

dziobaseczek napisał(a):Ci pierwsi walczą o wejście do mojego topu.
Mówisz o R.E.M.? Z tym singlem co u mnie, czy z ''Mine''?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.01.2011 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Mówisz o R.E.M.? Z tym singlem co u mnie, czy z ''Mine''?
wiesz mam strasznie duży dylemat co do wyboru utworu między twoim numerem 2 a It Happened Today. Według Rate your music, REM z tej płyty wykroiło 5 singli, sporo w tak krótkim czasie Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
26.01.2011 07:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Single są trzy. ''Uberlin'', ''Mine Smell Like Honey'' oraz ''Oh My Heart''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.01.2011 12:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
mało brakowało by drugi raz pod rząd była nowość na pierwszym Icon_wink2. przynajmniej tak w liczbach, bo czy naprawdę mało brakowało to któż to może wiedzieć Icon_wink2.
przy okazji - czy jesteś pewien, że po raz ostatni nowość na pierwszym była w 2008 roku? bo mam wrażenie, że coś było później, tylko nie mogę w tej chwili sobie przypomnieć co to było.
trochę już nadrobiłem utworów z Twojej czołówki, przy czym na razie nadrobienie oznacza ściągnięcie i pierwsze przesłuchania, a tych przesłuchań potrzebuję jeszcze więcej. no i z większą liczbą utworów będę chciał się zapoznać.
cieszę się, że "The Movie On Your Eyelids" jeszcze się dźwignęło i daje radę się utrzymać.
27.01.2011 12:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):przynajmniej tak w liczbach, bo czy naprawdę mało brakowało to któż to może wiedzieć
Nie analizowałem tego szczególnie mocno. Oba utwory są świetne, ale PJ wygrywa ze względy na niespotykaną stylowość Icon_smile

ku3a napisał(a):czy jesteś pewien, że po raz ostatni nowość na pierwszym była w 2008 roku?
Tak. Nie był to wprawdzie R.E.M., o którym pisałem tydzień temu, ale po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że na pierwszym miejscu debiutowało TV On The Radio, gdzieś w środku grudnia 2008 roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.01.2011 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
w takim razie potwornie szybko zleciało, bo byłem pewien, że to góra rok temu...
ale za to byłem niemal pewien, że to nie R.E.M. Icon_wink2. a wcześniej jeszcze Nick Cave, co nie?
27.01.2011 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 445
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #12
 
saferłel napisał(a):09. 09. 10. The Decemberists - Down By The Water
myślę że będziesz zadowolony z tego tygodniowych wyników sprzedaży albumów w USA wg Billboardu Icon_wink2

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.01.2011 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
Oho, czyżby "Uberlin" był najlepszym singlem R.E.M. wg Saferłela? Trzeba to sprawdzić samemu więc!
Nie mniej jednak mam nadzieję, że lider obroni się po raz kolejny Icon_wink2

Toro y Moi coś cienko, a szkoda, bo to jego najlepszy singiel do tej pory! Lekki i świeży, a przy tym wcale nienudny!
Beady Eye coś bledną, spadek "Bring the Light" to już w ogóle dziejowy skandal Icon_surprised
Ten wybór Take That jest całkiem ok, brzmi trochę jak "Beautiful People" Mansona, ale z bardziej popowym feelingiem i tekstem. I wokale są takie trochę wypluwane, jak z lat 80tych!
Nie rozumiem Iron & Wine na #11., ale przyjmuję z godnością!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.01.2011 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):w takim razie potwornie szybko zleciało, bo byłem pewien, że to góra rok temu...
Całkiem szybko. W top 5 spędziło 5 tygodni Icon_smile

ku3a napisał(a):ale za to byłem niemal pewien, że to nie R.E.M. Icon_wink2 . a wcześniej jeszcze Nick Cave, co nie?
Nie, Nick Cave nigdy nie debiutował na pierwszym, nawet na drugim. Prędzej trzecie miejsce Icon_smile

Cytat:myślę że będziesz zadowolony z tego tygodniowych wyników sprzedaży albumów w USA wg Billboardu Icon_wink2
Jest to spore zaskoczenie, ale płyta nie zachwyca mnie tak jak każda poprzednia, więc nie ma u mnie pełnego entuzjazmu. Oczywiście generalnie dla muzyki to świetna nowina Icon_smile

Cytat:Oho, czyżby "Uberlin" był najlepszym singlem R.E.M. wg Saferłela? Trzeba to sprawdzić samemu więc!
Najlepszym. Doskonały wybór na tak na dobrą sprawę jedynie realnie liczący się singiel z tej płyty. Ameryka i jej dziwactwa do podbicia przez ''Mine Smells'', a Niemcy (''Oh My Heart'') to jednak tylko ułamek. Cała uwaga skupia się więc na najlepszym z możliwych wyborów.

aaktt napisał(a):Nie mniej jednak mam nadzieję, że lider obroni się po raz kolejny Icon_wink2
Mam nadzieję, że po usłyszeniu ''Uberlin'' będziesz żałował tych słów.

Cytat:Toro y Moi coś cienko, a szkoda, bo to jego najlepszy singiel do tej pory! Lekki i świeży, a przy tym wcale nienudny!
Lekki? Gdzie tam, miał z 5-6 lżejszych momentów w swojej niebogatej dyskografii Icon_smile Ten numer to właśnie taki skomplikowany psychodeliczny elektronik, któremu ciężko na liście rywalizować z popowymi hitami Icon_razz2
aaktt napisał(a):spadek "Bring the Light" to już w ogóle dziejowy skandal Icon_surprised
Tylko z ''Bring the Light'' bledną. Ten singiel jednak odstaje od pozostałych. Tzn. na dłuższą metę jego słuchanie w dużych dawkach nie jest ergonomiczne ;P Ty lepiej posłuchaj od nich ''World Outside My Room'' Icon_smile

aaktt napisał(a):Nie rozumiem Iron & Wine na #11., ale przyjmuję z godnością!
Słuchałeś płyty? Tam jest nieco inna wersja Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.01.2011 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #15
 
saferłel napisał(a):Single są trzy. ''Uberlin'', ''Mine Smell Like Honey'' oraz ''Oh My Heart''.
Jak na razie ten pierwszy najbardziej mi wchodzi Icon_wink2 Icon_smile2
Za tydzień być może pojawi się u mnie.
30.01.2011 04:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Nie mniej jednak mam nadzieję, że lider obroni się po raz kolejny Icon_wink2
Mam nadzieję, że po usłyszeniu ''Uberlin'' będziesz żałował tych słów.
Po wstępnym odsłuchu trwam przy swoim! Icon_smile

Cytat:
Cytat:Toro y Moi coś cienko, a szkoda, bo to jego najlepszy singiel do tej pory! Lekki i świeży, a przy tym wcale nienudny!
Lekki? Gdzie tam, miał z 5-6 lżejszych momentów w swojej niebogatej dyskografii Icon_smile Ten numer to właśnie taki skomplikowany psychodeliczny elektronik, któremu ciężko na liście rywalizować z popowymi hitami Icon_razz2
Nie wiem, dla mnie właśnie jest lekki, popowy, przebojowy. Od razu wpadł mi w ucho Icon_smile

Cytat:
aaktt napisał(a):spadek "Bring the Light" to już w ogóle dziejowy skandal Icon_surprised
Tylko z ''Bring the Light'' bledną. Ten singiel jednak odstaje od pozostałych. Tzn. na dłuższą metę jego słuchanie w dużych dawkach nie jest ergonomiczne ;P Ty lepiej posłuchaj od nich ''World Outside My Room'' Icon_smile
Wszystko po kolei, tylko jedna nowość na tydzień Icon_mrgreen Jest na BMP?

Cytat:
aaktt napisał(a):Nie rozumiem Iron & Wine na #11., ale przyjmuję z godnością!
Słuchałeś płyty? Tam jest nieco inna wersja Icon_razz2
Tak i nadal tego nie kupuję, ale mam już nowego kandydata, nieco lepszego, choć płyta jest niezbyt udana, więc będzie trudno coś sensownego wyłowić.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
30.01.2011 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
aaktt napisał(a):Po wstępnym odsłuchu trwam przy swoim! Icon_smile
Nie wierzę Ci Icon_razz2 Byłbyś pierwszą osobą jakąznam, której nie przypasował ''Uberlin''.

aaktt napisał(a):Jest na BMP?
Nie, nie mam go na liście.

Cytat:Tak i nadal tego nie kupuję, ale mam już nowego kandydata, nieco lepszego, choć płyta jest niezbyt udana, więc będzie trudno coś sensownego wyłowić.
Widziałem, ale miejsce słabiutkie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.01.2011 05:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #18
 
saferłel napisał(a):
aaktt napisał(a):Po wstępnym odsłuchu trwam przy swoim! Icon_smile
Nie wierzę Ci Icon_razz2 Byłbyś pierwszą osobą jakąznam, której nie przypasował ''Uberlin''.
Cóż... dam sobie jeszcze kilka szans i wtedy ostatecznie się wypowiem Icon_wink

Cytat:
aaktt napisał(a):Jest na BMP?
Nie, nie mam go na liście.
A dysponujesz jakimś linkiem, bo nie mogę znaleźć? Icon_smile

Cytat:
Cytat:Tak i nadal tego nie kupuję, ale mam już nowego kandydata, nieco lepszego, choć płyta jest niezbyt udana, więc będzie trudno coś sensownego wyłowić.
Widziałem, ale miejsce słabiutkie.
Piosenka też nie miażdży, ale to dopiero pozycja startowa. Miało być nieco wyżej, ale nie wyszło Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
31.01.2011 03:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości