Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.E.M. - Überlin
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
R.E.M. - Überlin
[Obrazek: uberlin.jpg]

Europejski singiel z płyty ''Collapse Into Now'' (dla tych, którym nie podoba się ''Mine Smell Like Honey'', ten utwór będzie zbawieniem). Premiera 24 stycznia. Jak dotąd chyba mój ulubiony nowy R.E.M. Znów kłania się epoka ''Automatic for the People'' oraz ''Out of Time''. Piękny.

Überlin przedpremierowo dostępny na moim chomiku w dziale DLP.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2011 06:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
singli jak mrówków Icon_biggrin3 ; ale wszystkie na wysokim poziomie

[Obrazek: kleschko.png]
22.01.2011 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
swietna rzecz. najlepsza z dotychczasowych. ogolnie nie jest zle. 5 piosenek jest dobrych.
22.01.2011 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #4
 
Ej no nie mogli wydać jednego Icon_eek2
Dobra jakoś to się ogranie i po kolei będzie wpuszczać na listę Icon_wink
22.01.2011 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Hihi, nie wiem po co wydawali ''It Happened''. ''Discoverer'' to przedsmak płyty - ok. Darmowy download. Trzy single to dużo, ale nie pierwszy raz ktoś rozdrabnia się na rynek europejski i amerykański.

Z drugiej strony wciąż na płycie czekają potencjalnie najlepsze kawałki. Mam na myśli ''Alligator, Aviator, Autopilot, Antimatter'', ''Blue'' oraz ''Everyday Is Your To Win''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2011 10:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #6
 
Chaciński na Polifonii pisze: "Dzisiaj - co w jednym wypadku szczególnie zaskakujące - korzystałem z uprzejmości majorsów. Warnera, który już dysponuje (ale tylko na terenie własnego biura) nowym R.E.M. “Collapse IntoNow” (8.03 w sklepach) nagranym pod okiem Jacknife’a Lee w studiach Hansa. I muszę powiedzieć, że o ile brzmieniowo nie ma na płycie żadnej rewolucji, to jest to zestaw bardzo mocny, ma świetne tempo i parę znakomitych momentów (singlowy w niektórych krajach “Uberlin”, finałowy “Blue” z Patti Smith), chętnie bym od razu posłuchał płyty raz jeszcze"


Nie mogę się doczekać !

[Obrazek: kleschko.png]
27.01.2011 09:47 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
A przed słowami B.Chacińskiego odnośnie ''świetnego tempa'' i ''bardzo mocnego zestawu'' mogłeś się doczekać? Icon_wink2

Cóż, ja jestem zaskoczony jego pozytywną opinią. Myślałem, że to człowiek generacji, która zapomniała o tych najświeższych dokonaniach dinozaurów muzyki rozrywkowej albo zbywa je w dwóch, trzech linijkach gorzkiej recenzji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.01.2011 05:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 631
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Oho, czyli album is about to leak in days Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.01.2011 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
 
http://new.music.yahoo.com/r-e-m/videos/...-221547049
nastała moda na dziwaczne tańce w teledyskach Icon_mrgreen
03.03.2011 09:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Całkiem fajny jak na rzecz, która nie do końca oddaje nastrój nagrania i nie występuje w nim zespół.

A ja dostałem dzisiaj ciekawą informację. R.E.M. postanowił zrobić podobny myk jak PJ Harvey i do każdego kawałka z płyty ''Collapse Into Now'' zostanie nakręcony videoklip.

Poniżej lista kawałków i reżyserów, którzy są odpowiedzialni za konkretny obraz. Pojawia się kilka naprawdę niezłych nazwisk.

'Discoverer' (Michael and Lynda Stipe)
'All The Best' (James Herbert)
'Uberlin' (Sam Taylor Wood)
'Oh My Heart' (Jem Cohen)
'It Happened Today' (Tom Gilroy)
'Every Day Is Yours To Win' (Jim McKay, Chris Moukarbel and Valerie Veatch)
'Mine Smell Like Honey' (Dominic DeJoseph)
'Walk It Back' (Sophie Calle)
'Alligator_Aviator_ Antipilot_ Antimatter' (Lance Bangs)
'That Someone Is You' (James Franco)
'Me, Marlon Brando, Marlon Brando And I' (Albert Maysles and Bradley Kaplan)
'Blue' (James Franco)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2011 10:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #11
 
Będzie co oglądać Icon_smile
03.03.2011 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 631
Dołączył: May 2008
Post: #12
 
saferłel napisał(a):(...) i nie występuje w nim zespół.
hahaha, ale masz z tym problem Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.03.2011 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Żebyś wiedział. Mam. Chcę oglądać Michaela, Mike'a i Petera z instrumentami w rękach, skaczących przez kamerą jak młodziaki i dodatkowo włożonych w jakąś interesującą fabułę lub intrygujący background.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2011 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 631
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Przestań śnić. It's not gonna happen Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.03.2011 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
A dlaczego nie? Skąd takie dziwne sądy? Icon_eek2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2011 11:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
saferłel napisał(a):R.E.M. postanowił zrobić podobny myk i do każdego kawałka z płyty ''Collapse Into Now'' zostanie nakręcony videoklip.
to świetnie, mogliby zrobić coś na kształt filmu/filmiku, aby każdy obraz/teledysk był połączony ze sobą Icon_biggrin
03.03.2011 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Biorąc pod uwagę rozbieżność dotychczasowych dwóch obrazów oraz fakt, że za każdy klip odpowiedzialny jest inny reżyser, śmiem wątpić w takie rozwiązanie. Mnie interesuje głównie forma jaką przybieże ten projekt. Seria eksperymentalnych, niskobudżetowych teledysków o dziwaczneje symbolice? A może kilka killerów prezentujących się niczym starzy dobrzy przyjaciele z MTV? Co reżyser to inna koncepcja. Powinno być ciekawie.

I super byłoby jakby zaprosili tych, którzy pomagali im w studio. Patti Smith, Eddiego albo Peaches (na nią w sumie czekam najbardziej - Alligator to czołowy numer płyty, a sama artystka to przedziwne stworzenie Icon_razz2)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2011 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 661
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #18
 
a oto i teledysk

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
16.03.2011 02:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #19
 
chociaż nie jest zbyt ciekawy i pomysłowy, to mi się podoba.
jak się ma słuchawki na uszach, to można podobne ruchy wykonywać idąc przed siebie Icon_lol
16.03.2011 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #20
 
Ale tego na końcu byś nie powtórzył ?? Icon_razz2
17.03.2011 12:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości