Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /18.01.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /18.01.08/
SŁOWO OD AUTORA:
Bez większych rewelacji. Na pierwsze powróciła Metallica ze swoim koncertem akustycznym. W pierwszej dziesiątce zmiany nie duże... nie znaczące. Dwie nowości sprzed tygodnia na pozycjach obok siebie. Maroon 5 spada z pierwszej dziesiątki.
Awans Led Zeppelin. Icon_biggrin3
Z nowości: Bruce, który mnie zachwycił nowym kawałkiem... dalej mniej mi znany kawałek, który jednak jest fajny (to tak z cyklu :klasykaIcon_smile. Ostatnią nowością jest powrót na listę po półrocznej przerwie Lubiącego Pociągi. Icon_wink2

PS Podsumowanie miało o tu być ooo... ale się rozp****ło.... Icon_evil Robiłem je 2h... i mi się usunęło.. dlatego TOPu 2007 nie będzie bo nie mam na to siły. Poza tym aktualne wydania archiwizuje jedynie od czerwca.
Pierwsze miejsce zajął Good Charlotte - The River, drugie Bruce Springsteen z kawałkiem Nowhere. Na ostatnim miejscu podium uplasował się Happysad - Milowy Las.

Lp. Poprzednie miejsce Ilosc tygodni na liście WYKONAWCA I TYTUŁ

01. 03. 09. Metallica - Brothers In Arms
02. 04. 05. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
03. 01. 07. Arctic Monkeys - Teddy Picker
04. 05. 04. The White Stripes - Conquest
05. 02. 09. Blackfield - End of The World
06. 07. 11. Travis - My Eyes
07. 06. 03. Stereophonics - It Means Nothing
08. NE. 01. Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes
09. 11. 02. Foo Fighters - Long Road To Ruin
10. 17. 02. Super Furry Animals - Run Away

11. 09. 11. Duran Duran - Falling Down
12. 08. 13. Maroon 5 - Won't Go Home Without You
13. 15. 05. The Hoosiers - Goodbye Mr A
14. 12. 07. Kaiser Chiefs - Love's Not a Competition (But I'm Winning)
15. 14. 08. Timbaland feat. One Republic - Apologize
16. 13. 08. Editors - The Racing Rats
17. 10. 18. Linkin Park - Shadow Of The Day
18. 22. 03. Good Charlotte - Dance Floor Anthem (I Don't Want To Be In Love)
19. 18. 04. Sigur Ros - Staralfur
20. 26. 03. Led Zeppelin - Stairway to Heaven

21. 19. 15. Kaiser Chiefs - The Angry Mob
22. 24. 07. Five Finger Death Punch - The Bleeding
23. 16. 08. Przyjaciele Karpia - Karp '07
24. 20. 06. Hey - Teksański
25. 27. 11. Strachy na Lachy - Czerwony Autobus
26. NE. 01. David Gilmour - Wish You Were Here
27. 23. 08. H-Blockx - Countdown To Insanity
28. 30. 04. Craig David - Hot Stuff
29. 28. 07. Kent - Ensammast I Sverige
30. RE. 04. ILiKETRAiNS - Spencer Perceval

ODPADLI:

po 17 tyg. Hard-Fi - Suburban Knights
po 8 tyg. Hurt - Między Pomiędzy Gdzieś
po 14 tyg. Eddie Vedder - Hard Sun
18.01.2008 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
No pięknie Gilmour się pojawia....a pisałeś że nie przepadasz za Pink Floyd Icon_wink
Lider dobry, ale liczyłem na kogoś innego jednak Icon_smile Szkoda, że Teddy spadł. Pierwsza nowość bardzo dobra, u mnie też się pojawi. Miło widzieć w top 10 Super Furry Animals. Travis i Durani ciągle w czołówce a tyg. lecą, pewnie w podsumowaniu wszechczasów będą dość wysoko. Cieszy wreszcie spory spadek Linkin Park. Schody w top 20. Biorę się niedługo za dyskografie tej grupy. Po raz pierwszy chyba jakiś powrót widzę na twojej liście. Dobry wybór. Mocno w dół Karp = OK Icon_smile
Czemu tylko do Czerwca będziesz archiwizował listę. Czyżbyś chciał ją skończyć postować :/? Przykro mi z powodu TOP-u. Mam nadzieję, że jednak zmobilizujesz się i zrobisz go.
Każdego chyba spotkały takie nieprzyjemne niespodzianki przy pracy w komputerem Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.01.2008 04:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Paweł napisał(a):PS Podsumowanie miało o tu być ooo... ale się rozp****ło.... Icon_evil Robiłem je 2h... i mi się usunęło.. dlatego TOPu 2007 nie będzie bo nie mam na to siły. Poza tym aktualne wydania archiwizuje jedynie od czerwca.
saferłel napisał(a):Każdego chyba spotkały takie nieprzyjemne niespodzianki przy pracy w komputerem Icon_smile
Albo znikną wszystkie audycje, które nagrywałeś przez kilka miesięcy i kilka podsumowań...
saferłel napisał(a):Czemu tylko do Czerwca będziesz archiwizował listę.
OD
18.01.2008 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #4
 
08. NE. 01. Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes

Zdecydowanie leprze było Radio Nowhere.

[Obrazek: kleschko.png]
18.01.2008 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):No pięknie Gilmour się pojawia....a pisałeś że nie przepadasz za Pink Floyd Icon_wink
Różnie w życiu bywa. Akurat twórczości Pink Floyd jestem daleki, ale niektóre kawałki... czemu nie?
saferłel napisał(a):Czemu tylko do Czerwca będziesz archiwizował listę. Czyżbyś chciał ją skończyć postować :/? Przykro mi z powodu TOP-u.
abd3mz napisał(a):OD
Icon_wink2
kleschko napisał(a):Zdecydowanie leprze było Radio Nowhere.
Lepsze to było, kiedy uczyłeś się ortografii.
Radio Nowhere spędziło u mnie parenaście tygodni. Icon_wink2
19.01.2008 08:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #6
 
3mam kciuki za BOSSA
19.01.2008 05:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Paweł napisał(a):Bez większych rewelacji. Na pierwsze powróciła Metallica ze swoim koncertem akustycznym.
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

Paweł napisał(a):Awans Led Zeppelin.
Icon_mrgreen

Paweł napisał(a):Happysad - Miłowy Las.
"Miłowy..." Icon_mrgreen

cieszy debiut Bruce'a Icon_smile2.
21.01.2008 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
04. 05. 04. The White Stripes - Conquest
ciekawe czy ma szanse wskoczyc na TOP Icon_wink2 znaczy oczywiście na number one....
26. NE. 01. David Gilmour - Wish You Were Here
Zdecydowanie lepsza nowość niż Bruce ...
25.01.2008 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
Aro napisał(a):ciekawe czy ma szanse wskoczyc na TOP Icon_wink2 znaczy oczywiście na number one....
Ma zdecydowanie szansę... Tyle że podium zaczyna atakować ponownie Travis... co będzie z tego? Się zobaczy. Metallica spadnie chyba troszkę. Notowanie wstawię za kilka godzin.
25.01.2008 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości