Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 62 z 18.01.08
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
kajman napisał(a):4. Wygląda na to, że pobędzie tylko tydzień i wypadnie z zestawienia, bo na liście iodącej po debiucie wypadł z 30.
46. Nie tylko u mnie, chociaż na najnowszą prognozę pogody u Ciebie jednak muszę poczekać.
4. A to pech Icon_confused Jednak nie będę mógł pomóc pomimo mojej sympatii do Żywiołaków Icon_wink2
46. Prognozy na ten tydzień bardzo optymistyczne, z dużym prawdopodobieństwem rozpogodzeń Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.01.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
12. 38. 16 UNFURL - Katatonia - ten awans najbardziej mi się podoba Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.01.2008 12:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):Dużo nie znam (ale dużo też znalazłem już na chomikach):
Cytat:
Cytując stary dowcip: Ja paniał Twaju tonkuju aluzju.
Ale raczej nie dzisiaj.
21.01.2008 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Konrad napisał(a):12. 38. 16 UNFURL - Katatonia - ten awans najbardziej mi się podoba Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Patrząc na Twoją listę to jakoś się nie dziwię.
21.01.2008 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #25
 
kajman Nie wiem jak tam u Ciebie z udostępnianiem, ale nie musisz się śpieszyć. Nawet lepiej jakbyś trochę poczekał. Icon_wink2 Pomyliłem się: 8 znam. 11 i 16 już mam, a reszty jeszcze nie szukałem. Icon_smile2

No i po rosyjsku nawet zrozumiałem. Icon_biggrin3
21.01.2008 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
kajman napisał(a):7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
nie przesadzę jak napiszę żez ponad 1200 postów właśnie ten fragment najbardzeij mnie zaskoczył!!! Jak najbardziej pozytywnie oczywiście Icon_lol Icon_lol Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.01.2008 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
p.u.r.h. napisał(a):Też ładnie Chociaż znam tylko niewielki kawałek tego kawałka... Ale kilka innych słyszałem w całości
tu masz całość:
ANIMATIONS polecam!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.01.2008 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
nie przesadzę jak napiszę żez ponad 1200 postów właśnie ten fragment najbardzeij mnie zaskoczył!!! Jak najbardziej pozytywnie oczywiście Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Cieszę się z takiego wyróżnienia. Ale utwór sam w sobie jest niezwykle pozytywny. Icon_biggrin3
22.01.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Mam mieszane odczucia co do tego notowania. Liczyłem na dobre wyniki Avenged Sevenfold, a tutaj...
Nie spodziewałem się z kolei tak dużych skoków Fuel i Fair To Midland. Szczególnie Fuel, bo z tego co mi się wydaje, to "Angels Take A Soul" jest tylko na naszych listach. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy numer z płyty. U mnie jakoś nie może się przebić do pierwszej dziesiątki... Wreszcie zaczął mi się podobać singlowy kawałek "Gone" i pewnie niedługo wejdzie na moją listę.
A FTM jest u mnie w tej chwili w stadium wymiany. Stary utwór przekazuje pałeczkę nowemu, który powinien sobie poradzić lepiej.
Ładny skok Strachów, ale mimo że mam płytę "Autor", to nigdy nie chciało mi się ściągać tych brakujących utworów. Mnie tam na tej płycie nic nie brakuje Icon_wink2 Jednak już widzę, że w końcu trzeba będzie to uczynić...
Szkoda tylko, że "Encore..." spada...
Ayeron - z tego co saferłel pisze, wynika że muszę się zainteresować tym zespołem. Chyba u p.u.r.h.-a też jest wysoko.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.01.2008 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
"Broken Promise" Icon_exclaim Icon_biggrin3
"M.I.A." wciaz w dziesiatce!
"Elect The Dead" 13 do gory Icon_biggrin3.
22.01.2008 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 623
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
1. 1. 20 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
Niedawno poznałem i muszę powiedzieć, że to najlepsza piosenka Jopkowej, którą słyszałem z ostatniej płyty i zarazem jedna z najlepszych jej piosenek. Poprzednie były mi obojętne, a ta może i o listę się zahaczy.

3. N 1 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
Bardzo mnie cieszy tak wysoka nowość tej piosenki. Ja akurat traktuję ją na mniej więcej równi z "Kochankami", choć różnica jest taka, że poprzednia od razu mocno chwytała, a ta potrzebowała do tego trochę czasu.

6. 10. 30 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
A to bardzo miła dla mnie niespodzianka. 6 miejsce w 30 tygodniu na liście to niezły wyczyn.

7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
Ja to poznałem dzięki liście i Yacy i u mnie też jest blisko wejścia na listę.

14. 9. 4 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
Jednak dalsze przesłuchania tej piosenki zmieniły moją poprzednią opinię o niej. Jednak coś w niej jest, ale czy coś z tego będzie u mnie na liście? jeszcze nie wiem.

27. P 10 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
Bardzo mnie cieszy, że ta piosenka nie dała za wygraną i w ładnym stylu zanotowała powrót.

47. N 1 A SUNDAY SMILE - Beirut
U mnie od 3 miesięcy w poczekalni i już chyba nic z tego nie będzie.

Poczekalnia:
42. WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
A tu muszę przyznać, że to duża niespodzianka dla mnie ten "wypadek".

ALL THE PRETTY FACES - Killers
O! Widzę, że jednak się spodobało. Icon_smile2
22.01.2008 08:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
mrsap napisał(a):1. Mam mieszane odczucia co do tego notowania. Liczyłem na dobre wyniki Avenged Sevenfold, a tutaj...
2. Nie spodziewałem się z kolei tak dużych skoków Fuel i Fair To Midland. Szczególnie Fuel, bo z tego co mi się wydaje, to "Angels Take A Soul" jest tylko na naszych listach. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepszy numer z płyty. U mnie jakoś nie może się przebić do pierwszej dziesiątki... Wreszcie zaczął mi się podobać singlowy kawałek "Gone" i pewnie niedługo wejdzie na moją listę.
3. A FTM jest u mnie w tej chwili w stadium wymiany. Stary utwór przekazuje pałeczkę nowemu, który powinien sobie poradzić lepiej.
4. Ładny skok Strachów, ale mimo że mam płytę "Autor", to nigdy nie chciało mi się ściągać tych brakujących utworów. Mnie tam na tej płycie nic nie brakuje Icon_wink2 Jednak już widzę, że w końcu trzeba będzie to uczynić...
Szkoda tylko, że "Encore..." spada...
5. Ayeron - z tego co saferłel pisze, wynika że muszę się zainteresować tym zespołem. Chyba u p.u.r.h.-a też jest wysoko.
1. No fakt, jakoś Avengedovi w tym tygodniu nie poszło. Właśnie słucham Afterlife i zastanawiam się, dlaczego to u mnie jest tak nisko. No, ale w zasadzie wszystkie utwory u mnie są za nisko (poza 1 miejscem Icon_lol ). Ale wszystko pcha się do góry i czasem coś na tym traci. Tym razem padło na 7Fold, ale za te kilka dni, może sporo się zmienić.
2. Akurat znam na razie tylko 2 utwory i mogę tylko powiedzieć, że Angels take a soul bije u mnie na głowę Wasted time. A co do singli to nie mam do nich zaufania, bo często...
3. Ciekawe, co będzie tym kolejnym utworem FTM na Twojej liście, bo chyba będziesz w tej dziedzinie prekursorem na forum.
4. Nie mam płyty Autor, więc nawet nie wiedziałem, że A my nie chcemy uciekać stąd nie ma na niej (a tak to zrozumiałem z tego, co piszesz). Ale uważam, że warto się z tym utworem zapoznać, bo ma coś w klimacie bliskiego Encore. I myślę, że to coś właśnie Encore zaszkodziło.
5. Wprawdzie był Ayreon na któreś z NL, ale zupełnie nie zapowiadał tego, czym okazało się dla mnie Liquid eternity. Utwór określiłbym mianem progressive rock, które to określenie jest u mnie raczej specyficznym komplementem niż określeniem gatunkowym. Zmiany tempa, rozbudowane fragmenty itd., ale z drugiej strony na pewno określenie ciężki rock dla tego utworu też bym użył (chyba strasznie namąciłem). No w każdym razie na pewno nie jest to muzyka, którą można nazwać stereotypową. Trochę mi przypomina właśnie Avenged (ale ja miewam bardzo dziwne skojarzenia).
22.01.2008 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
ku3a napisał(a):1. "Broken Promise" Icon_exclaim Icon_biggrin3
2. "M.I.A." wciaz w dziesiatce!
3. "Elect The Dead" 13 do gory Icon_biggrin3.
1. To chyba dla mnie było jedno z największych zaskoczeń, że nagle poszło do góry. Ale to dla mnie najlepszy utwór Placebo. Tylko dziwi mnie jedno, bo chyba nikt na to nie głosował w ich topie. Ja też nie, bo nie znałem, ale Placebolodzy...
2. I bardzo jej tam dobrze. Tylko że chętnych tam jest bardzo wielu. Ale z tego, jak działają na mnie dzisiaj pozostałe A7F-y (do M.I.A. jeszcze nie dotarłem), to ma szansę się nadal obronić. Icon_biggrin3
3. Ale o ile kojarzę, to u Ciebie niestety ostro w dół. Mam nadzieję, że chociaż za tydzień jeszcze się obroni.
22.01.2008 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Gary napisał(a):1. 1. 20 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
Niedawno poznałem i muszę powiedzieć, że to najlepsza piosenka Jopkowej, którą słyszałem z ostatniej płyty i zarazem jedna z najlepszych jej piosenek. Poprzednie były mi obojętne, a ta może i o listę się zahaczy.
3. N 1 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
Bardzo mnie cieszy tak wysoka nowość tej piosenki. Ja akurat traktuję ją na mniej więcej równi z "Kochankami", choć różnica jest taka, że poprzednia od razu mocno chwytała, a ta potrzebowała do tego trochę czasu.
6. 10. 30 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
A to bardzo miła dla mnie niespodzianka. 6 miejsce w 30 tygodniu na liście to niezły wyczyn.
7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
Ja to poznałem dzięki liście i Yacy i u mnie też jest blisko wejścia na listę.
14. 9. 4 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
Jednak dalsze przesłuchania tej piosenki zmieniły moją poprzednią opinię o niej. Jednak coś w niej jest, ale czy coś z tego będzie u mnie na liście? jeszcze nie wiem.
27. P 10 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
Bardzo mnie cieszy, że ta piosenka nie dała za wygraną i w ładnym stylu zanotowała powrót.
47. N 1 A SUNDAY SMILE - Beirut
U mnie od 3 miesięcy w poczekalni i już chyba nic z tego nie będzie.
Poczekalnia:
42. WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
A tu muszę przyznać, że to duża niespodzianka dla mnie ten "wypadek".
ALL THE PRETTY FACES - Killers
O! Widzę, że jednak się spodobało. Icon_smile2
1. Cieszy mnie ta opinia. Ja bardzo lubię Annę Marię i bardzo wysoko cenię tą płytę, ale tak jak dla Ciebie jest najlepsza. Ale tak z ciekawości - czy znasz całą płytę?
2. Mnie chwyciła przy pierwszym przesłuchaniu. Akurat jestem bardzo czuły na rytm, a szczególnie na perkusję, a ten tutaj brzmi totalnie rewelacyjnie.
6. Jak już pisałem ku3ie, dla mnie ten awans też był zaskoczeniem. Ale po prostu brzmiała mi ostatnio tak rewelacyjnie.
7. Ja oczywiście też dzięki Yacy i uważam, że to rewelacja, więc nie dziwię się, że i u Ciebie ma szanse.
14. Dla mnie przede wszystkim znakomicie uchwycony klimat beznadziejności i skrajnej rozpaczy.
27. Jak się porównuje ją z innymi, to brzmi strasznie... ubogo, ale ma taki niesamowity nastrój (oczywiście zupełnie inny niż Encore Icon_lol ).
47. A u mnie tydzień i chyba koniec. U kleschki debiut na 21 i wylot poza zestawienie. Nota bene, pobobnie załatwił mnie tadzio3, ale tam dotyczy to piosenki z 10, więc jeszcze tydzień dłużej pobędzie, ale i tak za krótko. Icon_evil
42. No cóż, piękny kawałek znakomicie zagrany, ale jakoś nie ma szczęścia. Zresztą jakoś nowe wersje piosenek z tamtej płyty jakoś u mnie osiągają mniej niż sam bym się spodziewał.
A Killers z tych piosenek z ostatniej płyty było drugim znanym mi pozytywem. Jednak nadal wyżej stawiam Tranquilize.
22.01.2008 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
kajman napisał(a):Tylko dziwi mnie jedno, bo chyba nikt na to nie głosował w ich topie. Ja też nie, bo nie znałem, ale Placebolodzy...
i nadal bym nie glosowal, bo wg mnie maja bardzo duzo o wiele lepszych piosenek.
kajman napisał(a):Ale o ile kojarzę, to u Ciebie niestety ostro w dół. Mam nadzieję, że chociaż za tydzień jeszcze się obroni.
widac, ze nie czytales komentarza przed notowaniem Icon_cool2
22.01.2008 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 623
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
kajman napisał(a):Tylko dziwi mnie jedno, bo chyba nikt na to nie głosował w ich topie. Ja też nie, bo nie znałem, ale Placebolodzy...
Mój top Placebo pożarła stara mycha, ale "Broken Promise" było na pewno w drugiej dziesiątce. Nie wiem jakby było teraz, ale wtedy robiłem go świeżo po poznaniu płyty, więc z tymi nowymi utworami nie szalałem za bardzo. Jakby było teraz? Jeszcze się nie zastanawiałem.

kajman napisał(a):1. Cieszy mnie ta opinia. Ja bardzo lubię Annę Marię i bardzo wysoko cenię tą płytę, ale tak jak dla Ciebie jest najlepsza. Ale tak z ciekawości - czy znasz całą płytę?
Znam tylko tą i te, które są w trójce.

kajman napisał(a):47. A u mnie tydzień i chyba koniec. U kleschki debiut na 21 i wylot poza zestawienie. Nota bene, pobobnie załatwił mnie tadzio3, ale tam dotyczy to piosenki z 10, więc jeszcze tydzień dłużej pobędzie, ale i tak za krótko. Icon_evil
A na trójkę chyba nie masz co liczyć, skoro do zestawu dodali Zacha Condona. Icon_mrgreen
22.01.2008 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Tylko dziwi mnie jedno, bo chyba nikt na to nie głosował w ich topie. Ja też nie, bo nie znałem, ale Placebolodzy...
i nadal bym nie glosowal, bo wg mnie maja bardzo duzo o wiele lepszych piosenek.
kajman napisał(a):Ale o ile kojarzę, to u Ciebie niestety ostro w dół. Mam nadzieję, że chociaż za tydzień jeszcze się obroni.
widac, ze nie czytales komentarza przed notowaniem Icon_cool2
Dla mnie to zdecydowany numer 1 w karierze Placebo, a o drugie walczą Rinning up... i Jackie.
Jeszcze nie czytałem prawie żadnych komentarzy, a poniedziałek i wtorek sprowadza się praktycznie tylko do liczenia Forumowej.
22.01.2008 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 640
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):1. Cieszy mnie ta opinia. Ja bardzo lubię Annę Marię i bardzo wysoko cenię tą płytę, ale tak jak dla Ciebie jest najlepsza. Ale tak z ciekawości - czy znasz całą płytę?
Znam tylko tą i te, które są w trójce.
To polecałbym jeszcze nagle i pełną wersję Zrób, co możesz, bo o ile dobrze kojarzę, to w Trójce (i ponoć na singlu) wycinają pierwszą część, a to trochę tak, jak 5-minutowa wersja Again.
22.01.2008 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #39
 
kajman napisał(a):
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):1. Cieszy mnie ta opinia. Ja bardzo lubię Annę Marię i bardzo wysoko cenię tą płytę, ale tak jak dla Ciebie jest najlepsza. Ale tak z ciekawości - czy znasz całą płytę?
Znam tylko tą i te, które są w trójce.
To polecałbym jeszcze nagle i pełną wersję Zrób, co możesz, bo o ile dobrze kojarzę, to w Trójce (i ponoć na singlu) wycinają pierwszą część, a to trochę tak, jak 5-minutowa wersja Again.
Nagle jeszcze nie słyszałem, choć już czeka na dysku. Co do Zrób co możesz to pisałem to kiedyś w wątku dotyczącym głosowania, że dużo traci na tym ścięciu (chyba coś około 90 sekund). Początek to takie budowanie napięcia.
22.01.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości