Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 62 z 18.01.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 62 z 18.01.08
Nie zdążę wrzucić komentarza, chociaż lista jest gotowa, ale postanowiłem napisać kilka słów jako zapowiedź tego, co się w moim zestawieniu dzieje.
1. Jest tylko 5 nowości, ale za to trzy z nich w Top7.
2. W zestawieniu są 2 skoki o ponad 20 miejsc (o 25 i 26) i obydwa z nich zrobiły piosenki o dość długim stażu (w sumie 24 tyg.)
3. Pierwsze 2 miejsca bez zmian, a kolejne 2 też zdobyły polskie piosenki. Pierwsza zagraniczna jest dopiero 5.
18.01.2008 02:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #2
 
kajman napisał(a):1. Jest tylko 5 nowości, ale za to trzy z nich w Top7.
Czy jedną z nich będzie nowa Anna Maria? W takim razie typuję:
1. TO, CO NIENAZWANE
2. ZRÓB, CO MOŻESZ
3. SKŁAMAŁABYM
Prawda, że pięknie??? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
18.01.2008 01:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
Jopkolog napisał(a):
kajman napisał(a):1. Jest tylko 5 nowości, ale za to trzy z nich w Top7.
Czy jedną z nich będzie nowa Anna Maria?...
3. SKŁAMAŁABYM
Prawda, że pięknie??? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Gdyby to było Skłamałabym to by to było już w ubiegłym tygodniu. To chodzi o niespodziankę w postaci nowej AMJ Icon_wink2
18.01.2008 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Jopkolog napisał(a):
kajman napisał(a):1. Jest tylko 5 nowości, ale za to trzy z nich w Top7.
Czy jedną z nich będzie nowa Anna Maria? W takim razie typuję:
1. TO, CO NIENAZWANE
2. ZRÓB, CO MOŻESZ
3. SKŁAMAŁABYM
Prawda, że pięknie??? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Skłamałabym było już w 50, więc nie byłoby nowością.
18.01.2008 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Aro napisał(a):Gdyby to było Skłamałabym to by to było już w ubiegłym tygodniu. To chodzi o niespodziankę w postaci nowej AMJ Icon_wink2
Gdyby tylko zasady mi pozwalałyby, to Nagle byłoby już dawno w 10 (pewnie na 3 miejscu), ale nic z tego.
18.01.2008 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #6
 
kajman napisał(a):Gdyby tylko zasady mi pozwalałyby, to Nagle byłoby już dawno w 10 (pewnie na 3 miejscu), ale nic z tego
"Nagle" jest fantastyczne! A słyszałeś już pozostałe utwory zwarte na singlu "Skłamałabym"? Mnie właśnie chwycił dość energetyczny kawałek "Nie omijaj mnie" z R. Boną i L. Możdżerem... Polecam!!!
18.01.2008 05:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
kajman napisał(a):Gdyby tylko zasady mi pozwalałyby(...)
Można wiedzieć jakie to zasady ? Sam jestem w trakcie ustalania zasad własnej listy, więc ciekawi mnie jakie obowiązują zasady na innych listach. (Może założę oddzielny temat ? Co ty na to ?). Im bardziej szczegółowa (szczegółowniejsza ? Icon_biggrin3 ) będzie Twoja odpowiedź tym bardziej będę zadowolony.
18.01.2008 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Jopkolog napisał(a):
kajman napisał(a):Gdyby tylko zasady mi pozwalałyby, to Nagle byłoby już dawno w 10 (pewnie na 3 miejscu), ale nic z tego
"Nagle" jest fantastyczne! A słyszałeś już pozostałe utwory zwarte na singlu "Skłamałabym"? Mnie właśnie chwycił dość energetyczny kawałek "Nie omijaj mnie" z R. Boną i L. Możdżerem... Polecam!!!
Szukałem i w Media Markcie i w Empiku, ale nie mieli. Pewnie w końcu kupię pierwszy raz w życiu coś na necie.
18.01.2008 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Gdyby tylko zasady mi pozwalałyby(...)
Można wiedzieć jakie to zasady ? Sam jestem w trakcie ustalania zasad własnej listy, więc ciekawi mnie jakie obowiązują zasady na innych listach. (Może założę oddzielny temat ? Co ty na to ?). Im bardziej szczegółowa (szczegółowniejsza ? Icon_biggrin3 ) będzie Twoja odpowiedź tym bardziej będę zadowolony.
Moje zasady są bardzo specyficzne i są tutaj raczej średnio odbierane. Myślę, że nie ma sensu ich tutaj podawać i podam tylko związaną z tematem rozmowy. Piosenka, żeby pojawić się w moim zestawieniu, musi być w zestawie do głosowania na LP3 lub na LPMN albo w 30 któregokolwiek forumowicza.
18.01.2008 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
Rozumiem. Jeśli założę odpowiedni temat to podasz szczegóły ?
18.01.2008 06:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Tym razem nieco inaczej niż zwykle.
Od początku wiedziałem, że trzy nowości totalnie mi namieszakją w czołówce, jednak nie spodziewałem się, że osiągną aż tyle. Jeszcze w zielone gramy od początku prezentowało się najlepiej i dosyć szybko wiedziałem, że zadebiutuje w 10. Dybuk świetnie wystartował, wyhamował w środkowej fazie by popisać się skutecznym finiszem, na którym o włos uległ w walce o trzecie miejsce piosence Raz Dwa Trzy, a obie po heroicznym boju pokonały Liquid eternity. Pozostałe piosenki jednak miały już sporą stratę.
Trzecia z nowości, znana mi najkrócej Lost in eternity szła w górę znacznie wolniej, ale konsekwentnie, bo na samym końcu wystrzelić spoza 10 na 7 miejsce.
Broken promise na początku wypadła z 10, ale nie poddała się i nie dość, że do niej wróciła, to jeszcze awansowała na 6 miejsce.
Nie był to dobry tydzień dla Anenged Sevenfold. Dwie piosenki z ostatniej płyty przeszły poważny kryzys i mocno poleciały w dół, a honoru bronił weteran M.I.A., który obsunął się tylko o jedno oczko.
Wielkie oklaski należą się Unfurl. Piosenka, która radziła sobie bez rewelacji, nawet na pewien czas opuściła 50, a najwyżej doszła do 20 miejsca, tym razem po gigantycznym skoku o 26 miejsc wylądowało na 12 miejscu, przegrywając minimalnie walkę o 10.
Dwie piosenki Strachów dzieliło przed tygodniem 19 miejsc. Teraz jednak A my nie chcemy uciekać stąd mocno skoczyło i jest tuż za przeżywającym kryzys Encore jeszcze raz.
Co dalej? Na pewno pięknie radzi sobie Fuel, znakomicie Fair to Midland, którego 3 piosenki awansowały łącznie o 40 miejsc. Niespodziewany powrót do Top50 i to aż na 27 miejsce zanotowało Zabieszczaduj z nami. Dziwną metamorfoze przeżył Serj Tankian, którego 3 piosenki w wewnętrznej rywalizacji odwróciły tabelę do góry i teraz najwyżej jest Elect the dead.
Ale nowości jest 5. Jakie są więc ostatnie dwie? Pierwsza to zaskoczenie także dla mnie, bo poprzednie piosenki z ostatniej płyty SmashPump nie zachwyciły mnie, chociaż pierwsza z nich zastanawiała się, czy nie załapać się do mojego zestawu. A tymczasem Pomp and circumstances od razu wskoczyło do 50. Tak po cichutko wszedł do niej także A sunday smile zespołu Beirut, którego piosenki budzą we mnie mieszane uczucia.
1. 1. 20 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 16 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. N 1 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
4. N 1 DYBUK - Żywiołak

5. 6. 4 LIQUID ETERNITY - Ayreon
6. 10. 30 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
8. 7. 22 M.I.A. - Avenged Sevenfold
9. 8. 21 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
10. 4. 14 TIGHT - Kurt Elling
11. 3. 4 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
12. 38. 16 UNFURL - Katatonia
13. 5. 6 ALONE WITH THE SEA - Hurt
14. 9. 4 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
15. 28. 2 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
16. 13. 2 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
17. 11. 14 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
18. 17. 6 INNUENDO - Queensryche
19. 20. 42 THE FUNERAL - Band Of Horses
20. 36. 4 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
21. 15. 23 SOLAR WINDS - Devin Townsend
22. 22. 2 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
23. 16. 12 INTENSION - Tool
24. 33. 14 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
25. 50. 8 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
26. 39. 4 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
27. P 10 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
28. P 5 ON WSZYSTKO O NAS WIE - Anna Maria Jopek & Oscar Neves & Mino Cinelu

29. 29. 3 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
30. 27. 12 CONQUEST - The White Stripes
31. 35. 2 SAVING US - Serj Tankian
32. 14. 9 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
33. 21. 13 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
34. 24. 6 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
35. 19. 28 ME AND MRS JONES - Michael Buble
36. P 5 SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
37. 44. 4 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
38. 23. 7 FEED US - Serj Tankian
39. 45. 22 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
40. N 1 POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
41. 43. 15 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
42. 26. 3 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
43. 34. 35 ICKY THUMP - The White Stripes
44. 41. 3 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
45. 32. 4 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
46. 46. 30 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
47. N 1 A SUNDAY SMILE - Beirut
48. 40. 11 NIEPRZYGODA - Happysad
49. 30. 10 BIRDS - Bic Runga
50. P 4 RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks


Poczekalnia:
37. ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
JAMMIN' - Eliane Elias
42. WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
47. THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
49. WHAT IF - Coldplay
GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
48. NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
31. WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
KOMBINAT - Agressiva '69
TAKADUM - Me Myself And I
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
DOWN HERE - Stateless
INNOCENCE - Bjork
ALL THE PRETTY FACES - Killers
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
SONG FOR HER - Manu Katche
SIC! - Hey
DARLING - Sons and Daughters
DIG YOURSELF DEEP - Undertones
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
LOVE ME FOR THE COOL - Mark Scholtez
SANTA BARBARA - Talia
KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem
NANTES - Beirut
ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
HJOMALIND - Sigur Ros
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua

Leżakownia:
12. 33 LIGHTS - Archive
18. 9 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
25. 14 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
IF HEARTACHES WERE NICKLES - Joe Bonamassa
NEON BIBLE - Arcade Fire
18.01.2008 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Faktycznie Polsko w topie. Nie znam twoich nowości, ale posłucham chętnie....tylko gdybyś tak częściej aktualizował swojego chomika byłoby łatwiej mieć do nich dostęp Icon_cry2 Ayreon w top 5, tak jak wspominałem pewnie według użytkowników RYM płyta roku, ale dla mnie dość marna rzecz. Zresztą konsultowałem się ze znajomymi i widziałem ich oceny i jest podobnie jak u mnie. Płyta za długa, zbyt nierówna, można by ewentualnie sklecić w miarę niezły krażek z 8,9 kawałków.
Heh Broken Promis znów skoczyło i jest w top 6! Jeszcze może dobiję do lidera ;P
Tak jak pisałem album M.I.A. nie zrobił na mnie wielkiego wrażenie, ale akurat A Little Piece Of Heaven spodobało mi się. Innuedno już nie traci tak wiele oczek jak ostatnio. Ciągle top 20. A ja płyty jeszcze nie słuchałem :/
Twoje powroty raczej nie dla mnie (choć JOPEK muszę posłuchać płyty...naprawdę, nie wiem jak przez ten spory już czas umknęła mi ona), szczególnie ten wyższy. Spadek Conquesta smuci, ale humor się poprawia jak widzę Michaela Bubla na 35...z 19 Icon_cool2
No proszę, nie pomyślałbym, że to akurat ty będziesz pierwszą osobą którą zainspiruje i nowe TSP pojawi się u niej na liście. Super. Beirut również na duży +

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.01.2008 06:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
Tak na szybko:
kajman napisał(a):3. N 1 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
Dla mnie poziom porównywalny z Piosenką Starych kochanków. U Ciebie znacznie wyżej.
kajman napisał(a):4. N 1 DYBUK - Żywiołak
Zastanawiam się czy brać pod uwagę to nagranie.
18.01.2008 06:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
abd3mz napisał(a):Tak na szybko:
kajman napisał(a):3. N 1 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
Dla mnie poziom porównywalny z Piosenką Starych kochanków. U Ciebie znacznie wyżej.
kajman napisał(a):4. N 1 DYBUK - Żywiołak
Zastanawiam się czy brać pod uwagę to nagranie.
3. Dla mnie takie dwie podstawowe różnice: cudownie podkręcany rytm który narastając wzmacnia napięcie i genialny wprost text.
4. Nagranie z 2006 roku czyli jak dla mnie spełnia jeden z podstawowych warunków.
18.01.2008 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):1. Faktycznie Polsko w topie. Nie znam twoich nowości, ale posłucham chętnie....tylko gdybyś tak częściej aktualizował swojego chomika byłoby łatwiej mieć do nich dostęp ;
2. ( Ayreon w top 5, tak jak wspominałem pewnie według użytkowników RYM płyta roku, ale dla mnie dość marna rzecz. Zresztą konsultowałem się ze znajomymi i widziałem ich oceny i jest podobnie jak u mnie. Płyta za długa, zbyt nierówna, można by ewentualnie sklecić w miarę niezły krażek z 8,9 kawałków.
3. Heh Broken Promis znów skoczyło i jest w top 6! Jeszcze może dobiję do lidera ;P
4. Tak jak pisałem album M.I.A. nie zrobił na mnie wielkiego wrażenie, ale akurat A Little Piece Of Heaven spodobało mi się.
5. Innuedno już nie traci tak wiele oczek jak ostatnio. Ciągle top 20. A ja płyty jeszcze nie słuchałem :/
6. Twoje powroty raczej nie dla mnie (choć JOPEK muszę posłuchać płyty...naprawdę, nie wiem jak przez ten spory już czas umknęła mi ona), szczególnie ten wyższy.
7. Spadek Conquesta smuci, ale humor się poprawia jak widzę Michaela Bubla na 35...z 19 Icon_cool2
8. No proszę, nie pomyślałbym, że to akurat ty będziesz pierwszą osobą którą zainspiruje i nowe TSP pojawi się u niej na liście. Super. Beirut również na duży +
1. Postaram się jutro.
2. Płyty nie znam, a to nagranie jest dla mnie rewelacyjne.
3. Nie podejrzewam. Wydaje mi się, że pierwsza piątka jest poza zasięgiem.
4. To chyba album A7F, a nie M.I.A. Icon_lol
5. I pewno tak łatwo 20 nie opuści.
6. Akurat ta piosenka Ani jest na płycie (zapomniałem tytułu) z muzyką etniczną.
7. Spadek Conquest niewielki, a Buble jeszcze może powrócić Icon_confused2
8. Ja nie mam prawie żadnych zahamowań (chociaż nad wrzuceniem Takadum do poczekalni zastanawiałem się miesiąc) i jeżeli mi się coś spodoba, to wchodzi. Tylko po niektórych artystach się niczego nie spodziewam. A Beirut zawsze miał w sobie coś, chociaż czasami zdarzają mu się gnioty.
18.01.2008 07:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #16
 
Szkoda że Jopkowej ze Skłamałabym nie ma w pięćdziesiatce.

[Obrazek: kleschko.png]
18.01.2008 10:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
kleschko napisał(a):Szkoda że Jopkowej ze Skłamałabym nie ma w pięćdziesiatce.
Ja z kolei żałuję, że w Twoim zestawieniu nie ma Tego, co nie nazwane, Zrób co możesz lub Nagle w Twoim zestawieniu. Akurat Skłamałabym robi na mnie znacznie mniejsze wrażenie.
18.01.2008 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
kajman napisał(a):4. N 1 DYBUK - Żywiołak
Extra nowość Icon_mrgreen
kajman napisał(a):7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
Też ładnie Icon_smile2 Chociaż znam tylko niewielki kawałek tego kawałka... Ale kilka innych słyszałem w całości Icon_wink2
kajman napisał(a):12. 38. 16 UNFURL - Katatonia
Icon_eek2 Icon_surprised Icon_biggrin3
kajman napisał(a):24. 33. 14 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
25. 50. 8 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
39. 45. 22 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
Ładna seria Icon_biggrin3
kajman napisał(a):37. 44. 4 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
Też miło Icon_smile2
kajman napisał(a):40. N 1 POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
Jak widać co do Pumpkinsów mamy zupełnie inne podejscie: ten kawałek z całego albumu podoba mi się najmniej...
kajman napisał(a):46. 46. 30 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
A słoneczko jeszcze nie zaszło... Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
19.01.2008 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):4. N 1 DYBUK - Żywiołak
Extra nowość Icon_mrgreen
kajman napisał(a):7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
Też ładnie Icon_smile2 Chociaż znam tylko niewielki kawałek tego kawałka... Ale kilka innych słyszałem w całości Icon_wink2
kajman napisał(a):12. 38. 16 UNFURL - Katatonia
Icon_eek2 Icon_surprised Icon_biggrin3
kajman napisał(a):24. 33. 14 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
25. 50. 8 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
39. 45. 22 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
Ładna seria Icon_biggrin3
kajman napisał(a):40. N 1 POMP AND CIRCUMSTANCES - The Smashing Pumpkins
Jak widać co do Pumpkinsów mamy zupełnie inne podejscie: ten kawałek z całego albumu podoba mi się najmniej...
kajman napisał(a):46. 46. 30 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
A słoneczko jeszcze nie zaszło... Icon_smile2
4. Wygląda na to, że pobędzie tylko tydzień i wypadnie z zestawienia, bo na liście iodącej po debiucie wypadł z 30.
7. Dla mnie rewelacja i nadal nie przestaje mnie zaskakiwać.
12. Już kiedyś wróciła spoza 50 na 20 miejsce. Widać taki jego urok.
24. &... Łapały mnie jedna po drugiej.
40. Ja znam tylko 3, więc nie wiem, jak by to wyglądało w stosunku do całej płyty.
46. Nie tylko u mnie, chociaż na najnowszą prognozę pogody u Ciebie jednak muszę poczekać.
19.01.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
9/50 wspólnych. Mój Top3 według aktualnej listy:
Cytat:27. P 10 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
45. 32. 4 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
2. 2. 16 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
Dużo nie znam (ale dużo też znalazłem już na chomikach):
Cytat:5. 6. 4 LIQUID ETERNITY - Ayreon
6. 10. 30 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
7. N 1 LOST IN INFINITY - Animations
8. 7. 22 M.I.A. - Avenged Sevenfold
9. 8. 21 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
11. 3. 4 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
12. 38. 16 UNFURL - Katatonia
13. 5. 6 ALONE WITH THE SEA - Hurt
14. 9. 4 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
15. 28. 2 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
16. 13. 2 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
17. 11. 14 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
18. 17. 6 INNUENDO - Queensryche
20. 36. 4 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
21. 15. 23 SOLAR WINDS - Devin Townsend
22. 22. 2 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
23. 16. 12 INTENSION - Tool
24. 33. 14 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
25. 50. 8 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
26. 39. 4 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
28. P 5 ON WSZYSTKO O NAS WIE - Anna Maria Jopek & Oscar Neves & Mino Cinelu
37. 44. 4 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
39. 45. 22 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
42. 26. 3 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
44. 41. 3 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
46. 46. 30 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
48. 40. 11 NIEPRZYGODA - Happysad
49. 30. 10 BIRDS - Bic Runga
Koszmarków brak. Icon_smile2
20.01.2008 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości