Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 789
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Wydanie 789
Wypadły:
The XX - INFINITY 31
Closterkeller - OGRÓD PÓŁCIENI 37
Ploretaryat - BÓL 38
Dubska - LOKO-LOKO 36
Elvis Presley - SUSPICIOUS MINDS (2010) 44
Akurat - NIE FIKAM 43
Neo Retros - THE HIGH-RISE IN THE SUNSHINE 41
Coma - F.T.M.O (FEEL THE MUSIC'S OVER) 40


Poza listą:
46 Acid Drinkers - HIT THE ROAD JACK
47 Train - MARRY ME
48 Dezerter - JESTEŚMY SEKTĄ
49 Ray Davies & Billy Corgan - ALL DAY AND ALL OF THE NIGHT
50 Ministry - LAY LADY LAY
51 Raz Dwa Trzy - Z UŚMIECHEM DZIECKA KAMIEŃ
52 Fyfe Dangerfield - SHE'S ALWAYS A WOMAN
53 La Vela Puerca - EL VIEJO
54 Mando Diao - CRYSTAL
55 Phil Collins - (LOVE IS LIKE A) HEAT WAVE
56 Excalion - THE SHROUD
57 Jon Anderson & Jann Castor - UNBROKEN SPIRIT
58 Duran Duran - ALL YOU NEED IS NOW
59 Mr. Desolation - DEPARTURE
60 Marit Larsen - IF A SONG COULD GET ME YOU



LISTA ZASADNICZA:
30.1.2011 789 5
1 Dżem - PARTYZANT 3 12
2 Perfect i Patrycja Markowska - TRZEBA ŻYĆ 17 5
3 Star Guard Muffin - I 1 8
4 Buldog - TO NIE JEST MOJA ZIEMIA 8 4
5 Elektryczne Gitary - DYWIZJON 303 4 10
6 Dżem - DO PRZODU 7 12
7 Alice In Chains - LESSON LEARNED 2 15
8 Koniec Świata - 1980 II 6 6
9 Katie Melua - TO KILL YOU WITH A KISS 5 11
10 Blitzen Trapper - HEAVEN AND EARTH (demo) 12 12
11 Karolina Cicha - CZARNE PLAMY SĄ BIAŁE 16 3
12 Spięty - OPUSZCZONE PORTY 8 7
13 Maciej Balcar - KOMU BIJE… 14 5
14 Believe - NEW HANDS 21 2
15 Coldplay - CEMETERIES OF LONDON 10 14
16 Młynarski Plays Młynarski - SZARA KOLĘDA 20 6
17 Maciej Balcar - WOLNOŚĆ 15 10
18 Red Box - THE SIGN 11 7
19 Carrion - NIE BEZ WIARY 19 14
20 Placebo - BREATHE UNDERWATER (SLOW) 24 7
21 Motörhead - GET BACK IN LINE 13 5
22 Rammstein - ROTER SAND (Orchester Version) 28 3
23 Accept - KILL THE PAIN 18 7
24 Kult i Tomasz Kłaptocz - BLISKIE SPOTKANIA 3 STOPNIA 23 6
25 Czesław Śpiewa - POŻEGNANIE MAŁEGO WOJOWNIKA 26 3
26 Kazik - BALLADA O JANKU WIŚNIEWSKIM 22 6
27 Billy Joel - THE DOWNEASTER ALEXA 34 1
28 Akurat - TAK ZWYCZAJNIE 27 30
29 eM - METKI 32 1
30 Katie Melua - KOZMIC BLUES (Live At The O2 Arena) N 1


31 Airbag - COLOURS 33
32 Geoffrey Gurrumul Yunupingu - WIYATHUL 45
33 Koniec Świata - PUST WSIEGDA 30
34 De Press - MOJA PIOSNKA 25
35 Żywiołak - MÓJ MIŁY ROLNIKU N
36 Jan Trebunia-Tutka - MIŁOŚĆ JAK MIŁOŚĆ N
37 David Minasian - SUMMER'S END N
38 Czeremszyna - CWITE TEREN N
39 Professor Fate (feat.Kris G.Rygg) - LIMBO N
40 Kryzys - ŚWIĘTY SZCZYT (2010) 29
41 Broken Bells - THE HIGH ROAD 35
42 Hoobastank - IS THIS THE DAY 42
43 Kings Of Leon - PYRO N
44 Robert Gawliński - NATURA ZŁA N
45 Kryzys - ARMAGEDON (2010) 39

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.01.2011 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 612
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #2
 
tadzio3 napisał(a):3 Star Guard Muffin - I 1 8
Bednarek i S-ka nie wytrzymali naporu konkurencji i w tym tygodniu niżej nisz u mnie Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):43 Kings Of Leon - PYRO N
no nareszcie i u ciebie
Cytat:60 Marit Larsen - IF A SONG COULD GET ME YOU
skąd zainteresowanie tą Norweżką u mnie gościła na liście prawie 2 lata temu

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
30.01.2011 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Szymek79 napisał(a):Bednarek i S-ka nie wytrzymali naporu konkurencji i w tym tygodniu niżej nisz u mnie
W końcu to musiało nastąpić. Za to życzę, żeby u Ciebie równie dobrze sobie poradził
Szymek79 napisał(a):no nareszcie i u ciebie
Trudno powiedzieć na ile sobie poradzi na liście. Wszak jest to pierwszy utwór KOL na mojej liście, a i do tego musiałem się przyzwyczajać jakiś czas.
Szymek79 napisał(a):skąd zainteresowanie tą Norweżką u mnie gościła na liście prawie 2 lata temu
Po prostu piosenka mi się spodobała. gdzieś usłyszałem i stwierdziłem, że niezła, ale to chyba jednorazowy "wybryk" na mojej liście.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
01.02.2011 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
nadrobiłem zaległe notowania Icon_smile2. ale żeby nie robić bałaganu, to komentarz już tylko tu.
Zacier i T-Raperzy już poza listą, ale bardzo się cieszę, że w ogóle byli Icon_smile2.
teraz za to mam kolejne powody do radości.
debiutuje "Pyro", które jednak w końcu Ci się mocno spodobało, a u mnie od ponad miesiąca jest na pierwszym.
nie dość, że debiutuje mój lider, to jeszcze debiutuje piosenka z mojego drugiego miejsca Icon_smile2. i to muszę przyznać, że Żywiołak dość obiecująco debiutuje i będę trzymać kciuki za jak najwyższe pozycje w kolejnych tygodniach Icon_smile2. u mnie wciąż nie odpuszcza i ciągle atakuje lidera Icon_smile2.
"Kozmic Blues" i Ciebie chwycił Icon_mrgreen . ciekawe czy dorówna wynikom choćby ostatniego singla.
Rammstein można się było spodziewać, że będzie szedł stopniowo do góry Icon_smile2. w końcu to jeden z bardziej zasłużonych zespołów na Twojej liście.
oj, szkoda Motorheada... tak ładnie było a tu klops. ale może jeszcze się uda odwrócić Icon_smile2.
Placebo wciąż w okolicy drugiego miejsca, bardzo się cieszę Icon_smile2.
Spięty wypadł z dychy, szkoda. ale może też nie powiedział jeszcze ostatniego słowa Icon_smile2. a i tak super, że był 2 tygodnie w pierwszej dziesiątce.
w międzyczasie poznałem też tego Blitzen Trappera i spodobało mi się Icon_smile2. na razie nie na tyle, by walczyć o listę, ale mam przyjemność ze słuchania tego Icon_smile2.
Karolina Cicha strasznie mocno idzie. u mnie miała taki moment, że była bardzo blisko, ale jakoś się nie udało dostać. teraz jeszcze jest na playliście, więc sprawa nie jest zamknięta, ale szanse są już mniejsze.
no i jest zmiana lidera. choć przyznam, że "Partyzanta" jeszcze nie słyszałem.
wow, "Trzeba żyć"! ciekawe czy Dżem za tydzień się obroni.
pierwsza szóstka polska, więc wszystko w normie Icon_wink2.
01.02.2011 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: Wydanie 789
tadzio3 napisał(a):30 Katie Melua - KOZMIC BLUES (Live At The O2 Arena) N 1
Nie ma jak reflex Icon_wink2 , ale bardzo mnie ten debiut cieszy. Icon_biggrin3
01.02.2011 05:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Zacier i T-Raperzy już poza listą, ale bardzo się cieszę, że w ogóle byli
Na pewno mocno zaznaczyli swoją obecność na liście
ku3a napisał(a):debiutuje "Pyro", które jednak w końcu Ci się mocno spodobało, a u mnie od ponad miesiąca jest na pierwszym.
Na tak dobre wyniki jak u Ciebie raczej nie można liczyć, ale piosenka mi się spodobała, co nie jest łatwe dla zespołu, którego poprzednie piosenki w ogóle mi się nie podobały, albo nawet odrzucały.
ku3a napisał(a):nie dość, że debiutuje mój lider, to jeszcze debiutuje piosenka z mojego drugiego miejsca . i to muszę przyznać, że Żywiołak dość obiecująco debiutuje i będę trzymać kciuki za jak najwyższe pozycje w kolejnych tygodniach . u mnie wciąż nie odpuszcza i ciągle atakuje lidera
Co do Żywiołaka, to od dłuższego czasu miałem tylko wersję koncertową, a od dwóch tygodni mam studyjną, która jest lepsza. Może to nie jest największy przebój tego zespołu, ale z pewnością jeden z tych lepszych.
ku3a napisał(a):"Kozmic Blues" i Ciebie chwycił . ciekawe czy dorówna wynikom choćby ostatniego singla.
A to trudno przewidzieć. U Ciebie był? Bo nie pamiętam. Utwór bardzo ładny i pewnie namiesza na mojej liście.
ku3a napisał(a):Rammstein można się było spodziewać, że będzie szedł stopniowo do góry . w końcu to jeden z bardziej zasłużonych zespołów na Twojej liście.
Miał swoje wielkie przeboje. A że dawno nie słuchałem ostatniej płyty jak zwykle coś tam się bardziej spodobało i musiało wejść na listę.
ku3a napisał(a):oj, szkoda Motorheada... tak ładnie było a tu klops. ale może jeszcze się uda odwrócić
Jeszcze nie wszystko stracone - nie stracili jeszcze swojego pędu na wyższe miejsca.
ku3a napisał(a):Spięty wypadł z dychy, szkoda. ale może też nie powiedział jeszcze ostatniego słowa . a i tak super, że był 2 tygodnie w pierwszej dziesiątce.
To był niespodziewany atak na tak wysokie miejsca. sam pobyt jest takim zaskoczeniem, ale w pełni zasłużonym
ku3a napisał(a):w międzyczasie poznałem też tego Blitzen Trappera i spodobało mi się . na razie nie na tyle, by walczyć o listę, ale mam przyjemność ze słuchania tego .
W wersji demo, czy lekko bardziej szerszej w instrumentarium? Ja pozostałem przy tej, którą mogłem poznać w czasie naszej zabawy z wybieraniem kandydatów do zestawu lp3
ku3a napisał(a):Karolina Cicha strasznie mocno idzie.
I nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.
ku3a napisał(a):no i jest zmiana lidera. choć przyznam, że "Partyzanta" jeszcze nie słyszałem.
To już teraz mam nadzieję, że słyszałeś i się spodobało. Icon_smile2
ku3a napisał(a):wow, "Trzeba żyć"! ciekawe czy Dżem za tydzień się obroni.
Dzisiaj wrzucę listę z najnowszym notowaniem.
ku3a napisał(a):pierwsza szóstka polska, więc wszystko w normie
A nawet tego nie zauważyłem Icon_wink2 Ale, że to nie jest wcale rzadkie zjawisko, więc nie zwróciłem na to uwagi Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.02.2011 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kajman napisał(a):Nie ma jak reflex , ale bardzo mnie ten debiut cieszy.
Od poznia piosenki minęło tylko kilka tygodni, więc jak dla mnie refleks jest w normie Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.02.2011 02:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):A to trudno przewidzieć. U Ciebie był? Bo nie pamiętam.
nie było. nie mam tamtej płyty koncertowej i ten utwór tylko kilka razy słyszałem.
tadzio3 napisał(a):W wersji demo, czy lekko bardziej szerszej w instrumentarium? Ja pozostałem przy tej, którą mogłem poznać w czasie naszej zabawy z wybieraniem kandydatów do zestawu lp3
ja tak samo pozostałym przy tym demo Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):To już teraz mam nadzieję, że słyszałeś i się spodobało. Icon_smile2
jeszcze nie słyszałem Icon_razz. ale najpóźniej w piątek usłyszę Icon_wink2.
08.02.2011 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
ku3a napisał(a):jeszcze nie słyszałem . ale najpóźniej w piątek usłyszę
Pewnie dopiero po 20 Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.02.2011 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości