Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Little Boots
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #1
Little Boots
Właśnie se włączyłem Remedy i pomyślałem "ta pani chyba se zrobiła za długie wakacje".
Tak więc pytanie: Czy ona w ogóle zamierza coś wydać ?? Słuch po niej zaginął, a robi naprawdę świetne kawałki.
Jeśli ktoś coś wie, pisać tu Icon_smile
05.01.2011 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ano, bardzo dobrze gra. W swojej lidze naprawdę warta odnotowania, nie tylko ze względu na wartości czysto muzyczne Icon_wink

Nie sądzę, że wakacje trwają w tym wypadku zbyt długo. Płyta wyszła w 2009. Nawet dwa lata nie minęły od premiery. Z tego co kojarzę pierwsze wspominki o następcy ''Hands'' pochodzą jeszcze z marca 2010 roku:

''Little Boots stated that her next album "will be rawer and a bit more down-to-earth. It'll still be magical, but quite dark and spooky at the same time." She added that she has drawn inspiration from the poetry of Edgar Allan Poe''


Teraz mamy ''prawie'' marzec 2011, więc sądzę, że przez ten czas sporo musiała zdziałać w studio. Pewnie możliwe byłoby wydanie krążka na jesień. Ale czy tak się stanie....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.01.2011 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #3
 
Przydałoby się coś od niej, bo La Roux też się nie śpieszy z nową płytą. W ogóle to ona chyba zginęła pod ich naporem. Wtedy był popyt na takich artystów. Pojawiła się ciut za wcześnie, no i Ruda trochę przyćmiła jej karierę. Ja właśnie bardziej wolę Boots, jakoś bardziej mnie przekonuje i muzycznie i wizerunkiem.

Pozostaje czekać na jakieś info od niej.
06.01.2011 02:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #4
 
Little Boots dobra artystka. Lepsza od La Roux. Mam nadzieję, że nie przepadła Icon_smile2

Remedy było na 9 miejscu podsumowania 2009 roku, zaś New in town 11, więc to świadczy o jej wysokiej klasie Icon_wink2
12.01.2011 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
Dla mnie świetne jest przede wszystkim "Stuck on Repeat" Icon_smile
W sumie nie wiem czy wolę Boots czy Roux? Oba projekty miały dobre i słabe numery. Nie obraziłbym się jednak, gdyby wydała coś nowego. Myślę, że to możliwe jeszcze przed jesienią.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.01.2011 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #6
 
Ponoć Victoria coś tam wytweetała i niby tworzy już następcę Hands z 2009 roku Icon_smile
Mam nadzieję, że ukaże się jeszcze jesienią tego roku, a singla poznamy już latem Icon_smile
Ja jakbym miał wybierać Roux czy Boots to wybieram Boots.
Ulubiony kawałek to chyba Remedy ale Earthquake depcze mu po piętach, a propos Symmetry to bonus track czy nagrała go od tak nie na album ??
Edit - dobra już wiem - pełnoprawny kawałek z płyty Icon_lol
16.03.2011 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Little Boots na Eurowizji 2014?! prz_rulez 4 1 907 30.05.2013 02:51 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości