Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 879 - 13.01.2008
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #21
 
saferłel napisał(a):Wśród polskich nowości osamotniony Bruce...
hmm..??
tadzio3 napisał(a):"Walka Ku3y z aniołem"
super Icon_mrgreen ale no nie wiem... dlaczego Ku3a miałby walczyc z aniołem? Icon_razz
Kiefer napisał(a):'Szukajmy tego, co nas laczy, a nie dzieli' - wiec trzymam kciuki za Gahana Icon_smile)))
ciesze sie ze ktos tu jeszcze kibicuje "Saw Something" Icon_smile2
kajman napisał(a):Kiedyś byłeś głowną podporą Muz. Icon_biggrin3
ciekawe stwierdzenie... ale mam wrażenie ze w pełni uzasadnione... Icon_wink2
Aro napisał(a):aaa i ten Dave najlepszy z płyty solowej.
ooo.. komuś jeszcze bardzo podoba sie kłamstewko? Icon_smile2
17.01.2008 01:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Lilian napisał(a):cenzura jeszcze działa? Icon_eek2
nie, prawa autorskie Icon_razz
Lilian napisał(a):tak wiosennie Ci sie kojarzy? a nie raczej z latem? Icon_wink2
no wlasnie nie Icon_smile2. kojarzy mi sie zdecydowanie z wiosna, z wychodzeniem z zimy.
Lilian napisał(a):miałes dobre przeczucia, Ku3o ... ale początek był niezły... :->
ech, a mowilem po dobroci Icon_wink2
Lilian napisał(a):A Twojemu koledze wróże sukcesy z LED Icon_biggrin3
to powazny facet, ale jednoczesnie czlowiek-orkiestra. niezwykly gosc.
17.01.2008 01:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 623
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Coraz mniej mnie dziwi to prowadzenie Normalsów. Może będzie z nimi tak jak z "MIĄ" na mojej liście, bo słucham, podoba mi się, ale wejść na listę im się nie udaje. Na razie. Podobnie jest z Totentanzem.
Nadal niesamowicie radzą sobie Pistolsi, świetnie! Icon_smile2 Zresztą podobnie jest z "Alexandrem" co mnie również cieszy. "MIA" to wiadomo, aby jak najdłużej w tym miejscu.
Metallica już powoli żegnać się chyba będzie z dziesiątką. Icon_frown Przydałaby się jakaś LP3kowa pomoc. Icon_wink2
Dave G. jak tak dalej będzie kroczył to za tydzień powinien być pierwszy. Icon_smile2 Nie wiem, czy to słyszałem, ale z dwóch poznanych piosenek z jego płyty 2 mi się podobają.
Nowości tym razem tak pół na pół. Bardziej do gustu przypadły mi te 2 wyższe. Może jak bym dał więcej szans wspinaczce, to by coś z tego było.
19.01.2008 04:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Gary napisał(a):Przydałaby się jakaś LP3kowa pomoc. Icon_wink2
jak tylko beda dobre okolicznosci, to postaram sie cos w tym kierunku zrobic; caly czas o tym pamietam Icon_smile2.
Gary napisał(a):Dave G. jak tak dalej będzie kroczył to za tydzień powinien być pierwszy. Icon_smile2
w tym tygodniu nie bedzie takich skokow, bo troche mniej sluchalem pojedynczych piosenek. Skupilem sie bardziej m.in. na ... Led Zeppelin Icon_wink2.
Cytat:Nie wiem, czy to słyszałem, ale z dwóch poznanych piosenek z jego płyty 2 mi się podobają.
w Antyradiu tluką teraz "Use You". To jest u mnie tak w srodku w klasyfikacji piosenek z plyty.
a propos Antyradia - nie wiem czemu, ale czesto graja "Time Is Running Out" - Muse. Przez ostatnie 2 tygodnie slyszalem 3 razy.
19.01.2008 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Konrad napisał(a):ku3a, mnie się wydaje że to ten
to ze piosenka sie nazywa "Londyn", to jeszcze nie znaczy, ze to jest LED Icon_smile2.
tak jak podejrzewalem, to nie bylo to.
20.01.2008 01:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 623
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):Gary napisał/a:
Przydałaby się jakaś LP3kowa pomoc. Icon_wink2

jak tylko beda dobre okolicznosci, to postaram sie cos w tym kierunku zrobic; caly czas o tym pamietam Icon_smile2 .
No bo na Liście w złotych przebojach nie wiem dlaczemu tego nie ma. Icon_wink2
20.01.2008 03:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):a propos Antyradia - nie wiem czemu, ale czesto graja "Time Is Running Out" - Muse. Przez ostatnie 2 tygodnie slyszalem 3 razy
Już od dawna grają. W końcu to jeden z ich najpopularniejszych singli. Oczywiście nie w Trójce Icon_wink2

Numer jeden podoba mi się coraz bardziej.
"The Bleeding" idzie do góry Icon_biggrin3 Icon_exclaim Trudno będzie wskoczyć na pierwsze miejsce, ale może się uda :->
"M.I.A." wciąż w czołówce Icon_smile2 A ja cały czas czekam....
Metallica coś szybko spada...
"A Little Lie" niedługo przegoni "Saw Somethning" Icon_eek2 Ten drugi kawałek na razie podoba mi się zdecydowanie bardziej. Myślę, że poradzi sobie u mnie lepiej niż pierwszy singiel.
Fajnie, że listę opanowały Strachy, a szczególnie cieszy mnie debiut Jakuba i Anioła.
Debiutuje także Lady Pank. U mnie szanse może mieć aktualny singiel. To pierwszy utwór tego zespołu od bardzo dawna, który mi się podoba.
Happysad mocno w dół z każdą piosenką. U mnie jest podobnie i chyba już niedługo wpuszczę utwór z grupy mniej osłuchanych. Jeszcze nie zadecydowałem co to będzie.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.01.2008 02:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Endlessly - Muse -> to jakiś nowy singiel Muse?

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
20.01.2008 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ja nawet nie wiem czy to byl singiel, a piosenka jest z przedostatniej plyty Icon_razz
21.01.2008 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Na singlach wyszły "tylko": "Time Is Running Out", "Hysteria", "Sing For Absolution", "Butterflies & Hurricanes" i "Stockholm Syndrome".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.01.2008 02:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
Re: notowanie 879 - 13.01.2008
ku3a napisał(a):04. 02. 08. 08. Całkiem sam - Totentanz
szczyt mają już za sobą... a u mnie być może przed sobą Icon_wink2
ku3a napisał(a):10. 08. 10. 10. Brothers In Arms - Metallica
zdecydowanie dawałem im więcej czasu w ścisłej czołówce...
ku3a napisał(a):Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
coś mnie nie może do siebie przekonać, ale cały cxas w folderze NEW Icon_wink2
ku3a napisał(a):22. 18. 18. Długa droga w dół - Happysad
Icon_frown
ku3a napisał(a):Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 fakt że tego nie znam, ale ... Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 muszę poznać. W chomiku ???

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.01.2008 09:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Yacy napisał(a):muszę poznać. W chomiku ???
tak, u Tadzia Icon_smile2
21.01.2008 09:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #33
 
ku3a napisał(a):
Yacy napisał(a):muszę poznać. W chomiku ???
tak, u Tadzia Icon_smile2
dziękuję Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.01.2008 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
ku3a napisał(a):ja nawet nie wiem czy to byl singiel, a piosenka jest z przedostatniej plyty Icon_razz

a już myślałem Icon_razz mała zmyłka Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
21.01.2008 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #35
 
ku3a napisał(a):Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
już tak bardzo mnie to nie szokuje bo to faktycznie najbardziej ich udany kawałek od dawna. Może w końcu przesłucham płytę, którą mam od ... nawet nie pamiętam od kiedy Icon_wink2

a początek skojarzył mi się z piosenką MSP z M*A*S*H Icon_wink2 ale po odsłuchaniu stwierdzam że to dalekie skojarzenie...

Kończąc - fajny kawałek. Trafił nawet do "NEW" ale raczej po to by go częśćiej słuchać, niż z jakimiś szansami na top30. Ale do póki piłka w grze ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.01.2008 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Yacy napisał(a):Ale do póki piłka w grze ...
dopóty dzban wode nosi, wiec kto wie Icon_smile2
i jeszcze jedno - serdeczne dzieki za pozdrowienia w sobote! Icon_biggrin3
22.01.2008 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
ku3a napisał(a):i jeszcze jedno - serdeczne dzieki za pozdrowienia w sobote!
proszę bardzo Icon_wink2

zerknij na priva Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.01.2008 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
wszystko jasne Icon_mrgreen
22.01.2008 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości