Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Podsumowanie 2010 roku
michal91d
Unregistered

 
Post: #101
 
7 szczytów AF przy 3 Yeasayera... dziwne, że nie są na pierwszym Icon_razz
szkoda, bo to byli moi faworyci Twojego podsumowania
bardzo cieszy obecność Sunday w pierwszej piątce Icon_wink2
01.01.2011 10:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #102
 
Z Top 10 wybieram tylko Hurts i Gorillaz Icon_wink2

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.01.2011 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #103
 
Goldfrappy cieszą, ale chyba pozycje poza Top 20 mnie trochę rozczarowują.
Belle and Sebastian i Lao Che bardzo dobrze sobie radzili na naszych listach, jednak jak się okazało z zupełnie różnymi singlami.
AF i Menomena i Rootsi z Legendem z tymi utworami byli i u mnie, ale radzili sobie tak, że na Top 100 nie wystarczyło.
Stylo i Solitude Is Bliss - prawdziwe przeboje ubiegłego roku. Przynajmniej na kilku listach.
Celestica - średni wybór z płyty u Ciebie został największym przebojem z płyty. Nie popieram :/
Takiej mniej więcej pozycji Blur się u Ciebie mogłem spodziewać, jednak Paradise Circus widziałem w Top 10, może nawet w Top 5. Widać, kamuflowali się długim pobytem na niższych miejscach.
Changes jest w czołówce płyty. Może zostanie moim kolejnym singlem..
Na miejscach 6-10 żadnych zaskoczeń.
Myślałem, że Sunday nie wystarczy tygodni, by przebić WF, ale jednak się myliłem. Hurts dwa razy w Top 10. Debiut roku dla Ciebie?
Tłumy Nationali nie dziwią.
Dziwi za to (bardzo) numer 1. Nigdy bym się tego nie spodziewał. Jednak jest bardzo bardzo fajny.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
02.01.2011 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #104
 
Ale super!! Taki sam utwór na 1 jak u mnie, cieszy mnie to, ale wcale nie dziwi, choć jak wiesz spodziewałem się kogo innego. To świetna piosenka. 3 utwory The National w czołówce, to magiczna płyta i spójna. Nie ma tam klasycznych hitów jak Scissor Sisters. Teraz pytanie z innej beczki, czy liczby mówią to co serce? Czy są zbieżne? Jak zwykle wyborne zestawienie. Mój top już skończyłem. Pora na rok 2011.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
03.01.2011 07:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #105
 
Tomekk napisał(a):koncówkę ratuje świetny Hurts przede wszystkim Icon_exclaim
Co za dramat wyczuwam w twoim poście Icon_biggrin

michal91d napisał(a):7 szczytów AF przy 3 Yeasayera... dziwne, że nie są na pierwszym Icon_razz
I to jest cool. Nigdy nie wiadomo jak ułoży się lista Icon_smile Konkretne miejsca czasami mają mnie do powiedzenia niż staż czy równa forma w okolicy top 25-30.

furbul napisał(a):Goldfrappy cieszą, ale chyba pozycje poza Top 20 mnie trochę rozczarowują.
Czemuż to?

furbul napisał(a):Belle and Sebastian i Lao Che bardzo dobrze sobie radzili na naszych listach, jednak jak się okazało z zupełnie różnymi singlami.
To dobrze świadczy o szerokim repertuarze tych grup.

furbul napisał(a):AF i Menomena i Rootsi z Legendem z tymi utworami byli i u mnie, ale radzili sobie tak, że na Top 100 nie wystarczyło.
AF? Nie starczyło na top 100? ''The Suburbs''???

Cytat:Stylo i Solitude Is Bliss - prawdziwe przeboje ubiegłego roku. Przynajmniej na kilku listach.
Powtarzam, że po ''Stylo'' spodziewałem się mniej. Wyrósł ostatecznie wielki przebój, chyba nawet ponad moją miłość do tego kawałka Icon_biggrin

Cytat:Celestica - średni wybór z płyty u Ciebie został największym przebojem z płyty. Nie popieram :/
Dla mnie wciąż świetny singiel numer jeden. Nie zamieniłbym go nawet na ''Baptism''.

furbul napisał(a):Myślałem, że Sunday nie wystarczy tygodni, by przebić WF
A czym jest WF? ''Wonderful Life''? Ja byłem pewien, że przebije, nie liczyłem za to nawet na top 20 w przypadku pierwszego singla Hurts.

furbul napisał(a):Debiut roku dla Ciebie?
Teoretycznie chyba tak, przynajmniej na razie. Nie znam jeszcze płyty Tame Impala Icon_smile
Z drugiej strony jak czytam niektóre wieści z obozu Hurts, to aż boję się myśleć jaką drogę wybiorą w przyszłości...

dziobaseczek napisał(a):Teraz pytanie z innej beczki, czy liczby mówią to co serce?
Najlepszy kawałek 2010 roku to ''Bloodbuzz Ohio'' The National. Długodystansowiec, co widać po chartunie. Wyżej na pewno widziałbym też ''Paradise Circus'' (o którym wspominałem). Poza tym narzekać nie mogę. Jest prawie zgodnie z sercem Icon_smile W tamtym roku były trochę większe odchylenia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.01.2011 03:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #106
 
saferłel napisał(a):Czemuż to?
Bo myślałem, że jednak kto jak kto, ale Goldfrapp umieszczą choć jeden singiel w Twoim Top 20.
saferłel napisał(a):AF? Nie starczyło na top 100? ''The Suburbs''???
AM. Chodziło o Arctic Monkeys. Pomyłka.
saferłel napisał(a):świetny singiel numer jeden.
E tam. Nieprawda ;P
saferłel napisał(a):A czym jest WF? ''Wonderful Life''? Ja byłem pewien, że przebije, nie liczyłem za to nawet na top 20 w przypadku pierwszego singla Hurts.
W końcu Ty znasz lepiej swoją listę Icon_wink
saferłel napisał(a):Z drugiej strony jak czytam niektóre wieści z obozu Hurts, to aż boję się myśleć jaką drogę wybiorą w przyszłości...
A co takiego planują?

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
03.01.2011 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #107
 
Chcą pracować z Leoną Lewis między innymi. Myślę, że mentalnie muzycy Hurts siedzą w całym tym gównianym świecie pop i podniecają się tym, kim nie trzeba. Na szczęście nagrali dobry album ze świetnymi momentami i tego się trzymajmy przed ich następną premierą.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.01.2011 12:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #108
 
Fajnie, że ten nr 1 nie jest dla wszystkich ''oczywisty''. Icon_biggrin3
The National to się nawet Icon_redface2 Icon_mrgreen spodziewałem w czołówce Icon_mrgreen
05.01.2011 07:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DLP - Podsumowanie 2012 roku [Albumy] saferłel 113 81 758 21.08.2014 10:50 AM
Ostatni post: prz_rulez
  DLP - Podsumowanie 2011 roku saferłel 130 34 177 23.01.2012 09:13 PM
Ostatni post: thestranglers
  DLP - Podsumowanie 2009 roku saferłel 69 18 997 05.02.2010 05:24 PM
Ostatni post: Listoholik
  DLP Podsumowanie roku 2008 saferłel 68 19 951 04.02.2009 05:10 PM
Ostatni post: saferłel
  ~~Podsumowanie roku 2007~~ saferłel 26 6 390 09.01.2008 11:21 AM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości