Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 73 z 12 stycznia 2008 r.
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 73 z 12 stycznia 2008 r.
Opis tematu można rozumieć na wiele sposobów. Mogłem się spodziewać, że "M.I.A" odda pozycję lidera, no i faktycznie oddała, choć nie spodziewałem się, że już w tym tygodniu. Mogłem się też spodziewać, że Metallice w końcu uda się wyprzedzić ustępującego lidera i faktycznie się to udało. Dodatkowo udało się przegonić "kochanków". No, ale żeby to nie wystarczyło do zwycięstwa!? No nie wystarczyło niestety dla nich. A nowy lider pojawił się praktycznie znikąd. No może nie do końca znikąd, bo jednak z pierwszej dziesiątki, ale takiego skoku na 1 miejsce jeszcze nie było w historii mojej listy! Ostatecznie "Brothers in Arms" o włos poległo z piosenką, która przez cały tydzień czaiła się tam gdzieś w pobliżu, żeby na ostatniej prostej popisać się skutecznym finiszem. A co to za piosenka? Oczywiście, że "Coooonqueeeest"! Z 10 na 1 miejsce, tego jeszcze na mojej liście nie było. W ogóle do tej pory piosenki z płyty "Icky Thump", które były wcześniej u mnie na liście były w głębokim cieniu piosenki tytułowej. Aż do zeszłego tygodnia, gdy nowy lider wyprzedził na liście weterana poczuł się lekki jak Klimek Murańka i w tym tygodniu skoczył niczym Małysz na pocztę. Icon_wink2 Tego, że "Conquest" zdobędzie 1 miejsce mogłem się spodziewać, ale już teraz!? Icon_smile2
Po tym długim wstępie dotyczącej najważniejszej sprawy, czyli zmianie lidera może kilka innych wydarzeń. Raz, Dwa, Trzy nie daje za wygraną. Wprawdzie nie pojawiła się nowa piosenka na liście, a "kochankowie" nawet nieznacznie spadli. Ale jednak pozostałe piosenki zaliczyły awanse. Przy czym największy stał się udziałem "Jeszcze w zielone gramy" i tym sposobem w trzydziestce znajdują się wszystkie 4 piosenki, które aktualnie są na liście. A co najważniejsze płyta nadal mnie (i nie tylko mnie Icon_wink2 ) zachwyca i pewnie zostanie mi w pamięci na długo.
Tydzień temu "Conquest", a w tym "Miss U" przeskoczyło na liście starszy stażem utwór Blackfielda. Przy czym dokonało tego w bardzo efektowny sposób, gdyż odbiło się od 23 pozycji i leciało, leciało aż wylądowało na 8 miejscu! Icon_smile2 3 piosenki Raz, Dwa, Trzy i "Miss U" to nowości z poprzedniego tygodnia. A jak sobie poradziła ostatnia z nich? Również znakomicie! Debiut "Zabieszczaduj z nami" tydzień temu nie okazał się pojedyńczym zrywem emocjonalnym, bo w tym tygodniu piosenka ta zaliczyła również piękny awans i jest już blisko pierwszej dziesiątki.
Po tym notowaniu już 4 piosenki mają 3 z przodu. W niektórych przypadkach to już pewnie bliżej niż dalej do opuszczenia listy. Trzydziestka w kodzie wyskoczyła w tym tygodniu piosence Porcupine Tree "Anesthetize" i trzydziestka coraz bliżej w tej pierwszej kolumnie. Ale PT nie musi się martwić o swoją przyszłość, bo właśnie w tym tygodniu debiutuje inna ich piosenka "Way Out of Here" już 4 z 6, które są na ostatniej płycie.
Tym sposobem płynnie przeszedłem do tematu nowości, ale zacząłem nietypowo, bo od najniższej. Idźmy więc tą kolejnością dalej. A następna nowość to efekt pewnej nowej listy, która jest emitowana na antenie radia Złote Przeboje. Właściwie już od pierwszego jej usłyszenia tydzień temu wiedziałem, że to będzie debiut na liście i udało się, choć jeszcze nie w trzydziestce. Icon_smile2 Aha! Przecież nie napisałem co to takiego. "Heart's a mess" australijskiego zespołu Gotye jest tą nowością. Tymczasem na chwilę opuścimu LPMN, by przenieść się do następnej nowości. A jest nią Radiohead! Właściwie już 2 miesiące temu piosenka kręciła się wokół mojej listy, ale trochę bałem się jej "spalić" tak jak to miało miejsce z poprzednią piosenką z ostatniej płyty "15 steps". Odłożyłem ją chwilowo w kąt i dzięki temu mogła ttrochę okrzepnąć i teraz pewnie debiutuje z dość dobrymi widokami na przyszłość. I tu dochodzimy ponownie do LPMN, z którą wiąże się ostatnia i zarazem najwyższa nowość, która nie powinna być dla nikogo niespodzianką. U2 w pełnej swojej krasie, w znakomitym utworze. Szkoda, że sprzed 20 lat, ale dobre i to. Bo to chyba najlepsze ich dzieło jakie słyszałem przynajmniej od czasu "Vertigo", a może nawet do "Unchained Melody" musiałbym się cofnąć, a jeśli chodzi o ich własne kompozycje to do "Please'. Icon_smile2
Uff, może wystarczy, bo napiszę wszystko i nie będzie po co niżej zaglądać. Icon_lol







Notowanie 73 z 12.01.2008r.





01 10 05 CONQUEST - The White Stripes
02 03 06 BROTHERS IN ARMS - Metallica
03 01 13 M.I.A. - Avenged Sevenfold
04 02 15 PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz, Dwa, Trzy
05 07 02 TAK JAK MALOWAŁ PAN CHAGALL - Raz, Dwa, Trzy
06 04 06 INNUENDO - QueensrĂżche
07 06 04 LILAC WINE - Jeff Buckley
08 23 02 MISS U - Blackfield
09 05 05 WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
10 08 11 THE RACING RATS - Editors

11 12 05 ALL THE PRETTY FACES - The Killers
12 20 02 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band
13 11 15 DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
14 09 19 END OF THE WORLD - Blackfield
15 15 37 ICKY THUMP - The White Stripes
16 NE 01 WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
17 13 15 SONG FOR CLAY (DISSEAPEAR HERE) - Bloc Party
18 22 03 LONG ROAD OUT TO EDEN - Eagles
19 18 30 BROKEN PROMISE - Placebo feat. Michael Stipe
20 14 26 ANOTHER FACE IN THE WINDOW - Antimatter

21 24 08 GOOD TIMES, BAD TIMES - Godsmack
22 17 06 CENTER OF THE UNIVERSE - Eagles
23 16 11 LONDYN 8:15 - Ira
24 NE 01 JIGSAW FALLING INTO PLACE - Radiohead
25 19 30 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
26 21 36 MAP OF THE PROBLEMATIQUE - Muse
27 29 02 MOSKWA-ODESSA - Raz, Dwa, Trzy
28 39 01 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
29 26 04 ALL ALONG THE WATCHTOWER - The Fratellis
30 30 03 GIRLS IN THEIR SUMMER CLOTHES - Bruce Springsteen

31 NE HEART'S A MESS - Gotye
32 NE WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree

33 25 W DRODZE - Artur Rojek
34 31 SAME MISTAKE - James Blunt
35 32 FEED US - Serj Tankian
36 34 TRYBUN LUDOWY - Lipali
37 37 KILLING THE BLUES - Robert Plant & Alison Krauss
38 38 WALKA JAKUBA Z ANIOŁEM - Strachy na Lachy
39 40 ARC OF THE CURVE - Fish
40 33 LEAVE THE BOURBON ON THE SHELF - The Killers


wypadły:

27. IT HEARTACHES WERE NICKLES - Joe Bonamassa
28. KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
35. PIONEER TO THE FALLS - Interpol
36. MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
12.01.2008 03:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
super opis Icon_smile2
oczywiscie zaluje, ze "M.I.A." spadlo z pierwszego, ale cala pierwsza czworka jest tak fantastyczna, ze w sumie wszystko jedno w jakiej jest ustawiona kolejnosci Icon_biggrin3.
piatego miejsca nie znam i szostego na razie tez...
oczywiscie, ze spodziewalem sie U2. czy nie mozna tak grac caly czas?... czy trzeba pisac takie gnioty jak "Window In The Skies"... Licze na to, ze szybko zdobede mp3 i u mnie tez sie pojawi Icon_smile2.
nie pamietam sprzed tygodnia tego Gotye, a dzis nie bylo, ale wiele osob bardzo pozytywnie sie wypowiada, wiec tu tez mam nadzieje na pliczek Icon_smile2. Moze tak na sniadanie zamiast cykorii jakies megabajty? Icon_wink2
12.01.2008 04:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
zapomniałem napisać, że oczywiście zwierzak jest nakarmiony. Icon_wink2
12.01.2008 04:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
ku3a napisał(a):nie pamietam sprzed tygodnia tego Gotye,
w tym momencie leci w Słodkich ... Icon_wink2
No faktycznie ja też się nie spodziewałem że już teraz Icon_mrgreen A u mnie dziś dopiero zadebiutują. Podobnie jak Twoja najwyższa nowość Icon_wink2
No i jest Jigsaw!!! To chyba faktycznie najlepsze nagranie na ich płycie.
na dziś tyle bo jeszcze jestem w pracy Icon_evil Icon_evil Icon_evil a zostało mi 8.5 godziny...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.01.2008 11:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Fantastyczny skok TWS Icon_smile Ale szybko dobili na szczyt. I spadła M.I.A Icon_smile Trochę za dużo Raz Dwa trzy na czele. Wspaniały skok Blackfield, szkoda, że leci Innuendo. U2 nie znam, nie słucham reedycji Joshuy. Druga nowość oczywiście fantastyczna. Broke Promise trzyma się mocno Icon_smile The Fratellis przesłuchałem z 2 razy, ale to za mało by zdecydować czy wejdą u mnie czy nie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.01.2008 04:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
01 10 05 CONQUEST - The White Stripes Icon_surprised Icon_eek2 wow, nie lubie tego utworu ale widzę że chyba jestem wyjątkiem

Podoba mi się numer 16 i 31 oby doszli jak najwyżej

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.01.2008 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #7
 
Konrad napisał(a):01 10 05 CONQUEST - The White Stripes Icon_surprised Icon_eek2 wow, nie lubie tego utworu ale widzę że chyba jestem wyjątkiem

Podoba mi się numer 16 i 31 oby doszli jak najwyżej

Mam identyczne zdanie. Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
14.01.2008 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
kleschko napisał(a):Konrad napisał/a:
01 10 05 CONQUEST - The White Stripes Icon_surprised Icon_eek2 wow, nie lubie tego utworu ale widzę że chyba jestem wyjątkiem

Podoba mi się numer 16 i 31 oby doszli jak najwyżej


Mam identyczne zdanie. Icon_wink2
No to już nie jesteście wyjątkami. Icon_wink2
14.01.2008 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #9
 
Gary napisał(a):zapomniałem napisać, że oczywiście zwierzak jest nakarmiony. Icon_wink2
Widzę tam U2, no to mam już jeden debiut pewny Icon_wink2

.
15.01.2008 12:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Nowości w top30 bezbłędne! Radiohead to u mnie już spory hit, a U2 na pewno nieźle się zapowiadają.
White Stripes pięknie do góry. A i "Icky" się trzyma w połowie stawki!
15.01.2008 04:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
Re: Notowanie 73 z 12 stycznia 2008 r.
Komentarz doświeżowościowy:
05 07 02 TAK JAK MALOWAŁ PAN CHAGALL - Raz, Dwa, Trzy
Pierwsze wrażenie dobre, drugie nieco słabsze i na tym na razie poprzestanę.
07 06 04 LILAC WINE - Jeff Buckley
Przyznam się, że nie zachwyciło. Z tego co znam z Grace to chyba jak dla mnie najsłabsze nagranie (ale to bardzo dobra płyta).
08 23 02 MISS U - Blackfield
Kolejny Blackfield, który nie zrobił na mnie wrażenia.
12 20 02 ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band
Opcja Gruzowa się nie poddaje i może zdecyduje się na kontratak. Icon_biggrin3
16 NE 01 WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
Jak dla mnie jedno z lepszych nagrań U2, które słyszałem, ale ja do nich chyba podchodzę nieco inaczej niż większość ludzi. Na przykład takie Unchained melody, które wymieniłeś to dla mnie jeden z największych ich gniotów.
24 NE 01 JIGSAW FALLING INTO PLACE - Radiohead
Kolejna lista, na której straszy to nagranie.
27 29 02 MOSKWA-ODESSA - Raz, Dwa, Trzy
W pierwszej chwili podobało mi się to mniej niż Chagall, potem je przebiło, ale...
28 39 01 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
...ta piosenka pobiła obie w cuglach i zostawiła w tyle nawet Kochanków.
29 26 04 ALL ALONG THE WATCHTOWER - The Fratellis
Słyszałem tą piosenkę w znacznie lepszym wykonaniu.
30 30 03 GIRLS IN THEIR SUMMER CLOTHES - Bruce Springsteen
...a tego pana w lepszych piosenkach.
31 NE HEART'S A MESS - Gotye
Ładne nagranie, ale do zachwytu mi daleko.
32 NE WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree
To chyba u mnie było na liście, ale wypadło... Ale od Anesthetize zdecydowanie słabsze.
15.01.2008 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
kajman napisał(a):29 26 04 ALL ALONG THE WATCHTOWER - The Fratellis
Słyszałem tą piosenkę w znacznie lepszym wykonaniu.
No ja to też w lepszym słyszałem. Icon_wink2 Tylko pewnie o innym wykonaniu myślimy.

kajman napisał(a):Na przykład takie Unchained melody, które wymieniłeś to dla mnie jeden z największych ich gniotów.
No cóż, każdy ma inny gust. Ja lubię wersję Righteorus Brothers, a ta jest jednak trochę inna, ale ja i tak mam ciary na plecach jak ją słyszę. Icon_wink2

kajman napisał(a):32 NE WAY OUT OF HERE - Porcupine Tree
To chyba u mnie było na liście, ale wypadło... Ale od Anesthetize zdecydowanie słabsze.
Słabsze na pewno, za to mniej przeze mnie "osłuchane".


Co do Raz, Dwa, Trzy to wszystkie piosenki najbardziej zyskują, gdy są słuchane łącznie na płycie. Wtedy to nawet "wczasowicze" mi się podobają. Icon_smile2 Ale te 4 się najbardziej wyróżniają.
15.01.2008 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
01 10 05 CONQUEST - The White Stripes
02 03 06 BROTHERS IN ARMS - Metallica
03 01 13 M.I.A. - Avenged Sevenfold

Świetna trójka. I coś czuje że u mnie TWS tez może zostać liderem w sobotę Icon_biggrin3

06 04 06 INNUENDO - Queensr&yuml;che
Czy to już koniec. czy jeszce się sie podniesie ?

16 NE 01 WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
Jak dla mnie utwór bardzo dobry, Chyba tez dlatego ze tesknie za nowymi ich utworami......

18 22 03 LONG ROAD OUT TO EDEN - Eagles
Chyba nie jestem osamotniony z tym utworem. Chyba ze kogos pominałem . To zgóry przepraszam

28 39 01 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz, Dwa, Trzy
Własnie postanowiłem uważne przesłuchac MLYNARSKIEGO. I zyczę numeru 1. Icon_biggrin3

35 32 FEED US - Serj Tankian
Widzę że nie bardzo sobie radzi. to może SAVING US ??? Icon_wink2
15.01.2008 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):18 22 03 LONG ROAD OUT TO EDEN - Eagles
Chyba nie jestem osamotniony z tym utworem. Chyba ze kogos pominałem . To zgóry przepraszam
Jest jeszcze u Jotema3. Icon_smile2

Aro napisał(a):35 32 FEED US - Serj Tankian
Widzę że nie bardzo sobie radzi. to może SAVING US ???
Ma pecha, bo po 1. bardzo mi się podoba, ale po 2. ostatnio ostro atakują piosenki spoza listy, bo nadrabiam zaległości, ale po 3. "Saving Us" jest też w tej grupie ostro napierającej. Icon_wink2
Aro napisał(a):06 04 06 INNUENDO - Queensr&yuml;che
Czy to już koniec. czy jeszce się sie podniesie ?
No nie wiem, bo straszny ścisk w czołówce.
15.01.2008 09:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 765
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):29 26 04 ALL ALONG THE WATCHTOWER - The Fratellis
Słyszałem tą piosenkę w znacznie lepszym wykonaniu.
No ja to też w lepszym słyszałem. Icon_wink2 Tylko pewnie o innym wykonaniu myślimy.
Ja o Jimmim. Przyznam się, że wersji Boba nie pamiętam.
15.01.2008 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):Ja o Jimmim. Przyznam się, że wersji Boba nie pamiętam.
No to o tej samej. Myślałem może, że znasz jeszcze inną wersję. Icon_smile2
15.01.2008 10:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #17
 
Dziwi mnie Bruce tak nisko i Eagles - tak sobie: w gore i w dol; natomiast widze, ze jestes zachwycony RAZ DWA TRZY z utworami Mlynarskiego (tak naprawde bardziej nowym wykonaniem czy ogolnie za Mlynarskiego?)
19.01.2008 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
caligoola napisał(a):Dziwi mnie Bruce tak nisko i Eagles - tak sobie: w gore i w dol; natomiast widze, ze jestes zachwycony RAZ DWA TRZY z utworami Mlynarskiego (tak naprawde bardziej nowym wykonaniem czy ogolnie za Mlynarskiego?)
Bruce mi się podoba, ale brakuje mu takiej "iskry bożej" jaką miało "Radio Nowhere", które dotarło do 1 miejsca. Ale jeszcze go nie skreślam.
Jeśli chodzi o Eagles to "starsza" stażem została lekko przytłumiona nowszą, do tego spore skoki na liście i to spowodowało, że musiała spaść. Ale za to przed tą nowszą rysuje się lepsza kariera na liście, choć będzie ciężko.
Ja po prostu bardzo lubię Raz, Dwa, Trzy. Nigdy szczególnie nie byłem fanem Młynarskiego, a i jego dorobku nie za bardzo znam. A ta płyta mi się podoba, ale reguła jest taka, że piosenki znane mi z wykonania Młynarskiego tutaj wypadają słabiej, natomiast te mi nie znane bardzo mi się podobają. W sumie łącznie to ujmując: bardzo doceniłem mądrość jego tekstów po tej płycie. Icon_smile2



A teraz z innej beczki:
Icon_eek2 Icon_eek2 Przeczytałem na blogu u Niedźwiedzia, że blisko wejścia do jego top 30 jest piosenka Porcupine Tree!!!! Ciekawość mnie zżera jaka to piosenka. :roll:

PS.2 Domachowska wygrała 2 seta, a więc 1:1 w meczu. Icon_biggrin3
20.01.2008 03:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
Gary napisał(a):A teraz z innej beczki:
Icon_eek2 Icon_eek2 Przeczytałem na blogu u Niedźwiedzia, że blisko wejścia do jego top 30 jest piosenka Porcupine Tree!!!! Ciekawość mnie zżera jaka to piosenka. :roll:
Może ta którą zagrał w Złotych ? Czyli Nil Recurring. (Musiałem kilka razy spojrzeć na stronę, żeby dobrze napisać tytuł...)
20.01.2008 10:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
abd3mz napisał(a):Może ta którą zagrał w Złotych ? Czyli Nil Recurring. (Musiałem kilka razy spojrzeć na stronę, żeby dobrze napisać tytuł...)
Ano tak! to ten utwór, który nie zmieścił się na ostatnią płytę z udziałem Roberta Frippa. Muszę do niego dotrzeć, bo jakoś o tym zapomniałem.
20.01.2008 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 128 z 31 stycznia 2009 r. Gary 15 2 378 06.02.2009 02:24 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 127 z 24 stycznia 2009r. Gary 23 3 623 28.01.2009 04:10 PM
Ostatni post: p.u.r.h.
  Notowanie 126 z 17 stycznia 2009r. Gary 13 1 976 21.01.2009 06:55 PM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 127 z 17 stycznia 2009r. Gary 0 462 17.01.2009 10:57 AM
Ostatni post: Gary
  Notowanie 75 z 26 stycznia 2008 r. Gary 13 2 370 08.02.2008 02:16 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 74 z 19 stycznia 2008 r. Gary 14 2 556 25.01.2008 07:13 PM
Ostatni post: Paweł
  Notowanie 72 z 5 stycznia 2008 r. Gary 9 1 517 11.01.2008 05:15 PM
Ostatni post: ku3a

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości