Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saint Etienne - A Glimpse of Stocking
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Saint Etienne - A Glimpse of Stocking
[Obrazek: Glimpseofstockingcover.jpg]

Grupa Saint Etienne w wielkiej tajemnicy przygotowała częściowo nowy, świąteczny album, który formalnie przerywa ich pięcioletnie studyjne milczenie. Muzycy poinformowali za pośrednictwem strony internetowej, że nakład ''A Glimpse of Stocking'' został ograniczony do 3000 limitowanych sztuk....lecz w momencie odwiedzenia przeze mnie witryny wszystkie krążki zostały już wykupione Icon_sad
Płyta skupia w sobie materiał nagrywany na przestrzeni lat 1993-2010. Wśród starszych, dobrze znanych przebojów znajdziemy również kilka niedostępnych do tej pory na CD rarytasów oraz aż siedem premierowych nagrań, które Anglicy zarejestrowali w tym roku.

1. Gonna Have A Party*
2. 21st Century Christmas (2006)
3. Driving Home For Christmas (1995)
4. Welcome Home*
5. Snowbound On The Southbank*
6. My Christmas Prayer (1993)
7. I Don't Intend To Spend Christmas Without You (1998)
8. Come On Christmas (2003)
9. Through The Winter (2003)
10. I Was Born On Christmas Day (1993)
11. Fireside Favourite*
12. No Cure For The Common Christmas*
13. Wintertime Love*
14. Unwrap Me*
15. Snow (2003)

* - nowe kawałki

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2010 03:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Yay! Świetna okładka Icon_biggrin3
I w ogóle kolejna płyta na święta, super Icon_smile Jak będziesz miał, to się podziel Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
06.12.2010 08:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jest tutaj: http://depositfiles.com/en/files/s833bxa7l

Jako wielki miłośnik Saint Etienne jestem zmuszony przyznać, że album jakoś mnie nie kręci. Jednak ''piosenka świąteczna'' to chyba osobny wątek w muzyce rozrywkowej (i nie tylko) i nawet grupom o dużym potencjale ciężko jest się wpasować w jakiś klucz, żeby mogła powstać długa i równa płyta. Nie przesłuchałem jeszcze całości, ale na razie jest tak sobie. Większych błysków nie ma....bo nie zbyt dużo wolnej przestrzeni do zastosowania kilku charakterystycznych dla SE chwytów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.12.2010 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Saint Etienne - I've Been Trying To Tell You Szymek79 0 238 05.08.2021 11:10 AM
Ostatni post: Szymek79
  Saint Etienne - Words and Music by Saint Etienne saferłel 14 3 471 07.06.2012 12:04 AM
Ostatni post: Marek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości