Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 61 z 11.01.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
caligoola napisał(a):No ciekawe czy AMJ pobije Toola w ilosci tygodni na pierwszym miejscu :?: Icon_wink2
Myślę, że da sobie radę. A na 99% pobije w przebywaniu bez przerwy na pierwszym (teraz wyrównała).
15.01.2008 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #22
 
Ostatnio sprawilem sobie Nightmove. Często słucham. Powoli zaczyna mi się podobać. Icon_wink2 Mam pytanko. Jakie utwory promują tą płytę? Jak narazie moje ulubione to Luiza i The Waking.

[Obrazek: kleschko.png]
15.01.2008 10:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
kleschko napisał(a):Ostatnio sprawilem sobie Nightmove. Często słucham. Powoli zaczyna mi się podobać. Icon_wink2 Mam pytanko. Jakie utwory promują tą płytę? Jak narazie moje ulubione to Luiza i The Waking.
Przyznam się, że nie interesowałem się tym, co promuje płytę. Po prostu pojawiły się u mnie utwory znajdujące się na listach kscha i caligooli (łącznie 5, ale żaden z tych przez Ciebie wymienionych). Dwa przebywają tam jeszcze. Możliwe, że jeżeli wrzucisz coś na swoją listę, to i na mojej to się pojawi.
P.S. Przez pomyłkę zmieniłem tTwój post, ale już przywróciłem go do pierwotnej postaci.
15.01.2008 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
fantastyczny tydzien A7X!
cieszy mnie powrot "Nieprzygody".
"Broken Promise" jeszcze w dziesiatce Icon_smile2.
15.01.2008 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):1. fantastyczny tydzien A7X!
2. cieszy mnie powrot "Nieprzygody".
3. "Broken Promise" jeszcze w dziesiatce Icon_smile2.
1. I ciężko będzie ten wynik poprawić, chyba że Afterlife jeszcze bardziej namiesza.
2. Wygląda na to, że to tylko chwilowy.
3. I pewnie będzie się jej trudno w niej utrzymać (ale piszę to już nie pierwszy raz, a Placebo nadal się broni).
15.01.2008 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
2. moze tak, moze nie, na razie widze co jest w tym notowaniu i z tego sie ciesze
3. no wlasnie, wiec po prostu na razie nie obchodzi mnie co bedzie kiedys, patrze i widze, ze jest na dziesiatym Icon_cool2
15.01.2008 05:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Ależ Ty masz reflex Icon_biggrin3
15.01.2008 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #28
 
1. 1. 19 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 15 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek


"Dziewczyny" się nieźle trzymają razem Icon_biggrin3

13. N 1 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold

Cieszę się ze i Tobie sie spodobało. Czy "dziewczyny" czują się zagrozone ? Icon_wink2

9. 7. 3 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy

Mnie bardziej ciagneło do Pidżamy , A Strachy na razie nie mają szans sie przebić. wyrózniełem tą pieśń dlatego że jest "inna" niż cała reszta z płyty...

17. 15. 5 INNUENDO - Queensryche

Walczy dzielnie. Tylko na jak długo ?

19. 31. 27 ME AND MRS JONES - Michael Buble
20. 9. 41 THE FUNERAL - Band Of Horses
34. 36. 34 ICKY THUMP - The White Stripes


Za to weterani bardzo dzielnie sie trzymają i będę im do końca dopingował ?

35. N 1 SAVING US - Serj Tankian

Juz się wyraziłem na temat tego utworu. Jest najlepszy z płyty Pana Serja.

42. N 1 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour

David to zawsze David, ale u mnie chyba jeszcze poczeka. Chyba to dlatego że słuchałem 14 TW na winampie przez te dwa tygodnie stycznia Icon_biggrin3
15.01.2008 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Aro napisał(a):1. 1. 19 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 15 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek

"Dziewczyny" się nieźle trzymają razem Icon_biggrin3
13. N 1 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
Cieszę się ze i Tobie sie spodobało. Czy "dziewczyny" czują się zagrozone ? Icon_wink2
9. 7. 3 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
Mnie bardziej ciagneło do Pidżamy , A Strachy na razie nie mają szans sie przebić. wyrózniełem tą pieśń dlatego że jest "inna" niż cała reszta z płyty...
17. 15. 5 INNUENDO - Queensryche
Walczy dzielnie. Tylko na jak długo ?
19. 31. 27 ME AND MRS JONES - Michael Buble
20. 9. 41 THE FUNERAL - Band Of Horses
34. 36. 34 ICKY THUMP - The White Stripes

Za to weterani bardzo dzielnie sie trzymają i będę im do końca dopingował ?
35. N 1 SAVING US - Serj Tankian
Juz się wyraziłem na temat tego utworu. Jest najlepszy z płyty Pana Serja.
42. N 1 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
David to zawsze David, ale u mnie chyba jeszcze poczeka. Chyba to dlatego że słuchałem 14 TW na winampie przez te dwa tygodnie stycznia Icon_biggrin3
1 & 2. Gdyby nie narzucone sobie ograniczenia, to pewnie zajęłyby całe podium (trzecie byłoby nagle). A one tak już 15 tydzień z rzędu.
13 Dziewczyny nie czują się zagrożone, a u mnie po debiucie bywają spadki.
9 A ja w zasadzie wolę Strachy, chociaż są bardzo nierówne. A Encore faktycznie brzmi inaczej niż na przykład Walka...
17 Chyba dzielnie nadal, poza tym u mnie zdarzają się powroty po wielu tygodniach.
19 & 20 & 34 Cieszę się, a koniec może nadejść i niespodziewanie i bardzo późno.
35 Ja na razie stwierdzę tylko, że jest świetny.
42. Gdyby too była wersja Floydów to debiutowałaby minimum 35 miejsc wyżej (no powiedzmy 34, żeby ku3a nie był zły, że mu M.I.A. wyprzedziło Icon_mrgreen
15.01.2008 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
Hm, lista jak lista. Nie moje klimaty... ale jest parę kawałków, które jednak mi by się spodobały.
Szkoda, że różnimy sie w kwestii dobierania utworów SNL. Icon_wink2
16.01.2008 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #31
 
No tak . U Ciebie Anna zrobiła prawdziwą furorę Icon_exclaim

[Obrazek: kleschko.png]
16.01.2008 06:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Dwie Anie Jopek pewnie zostana na pierwszych miejscach do tąd aż wypadną z wszystkich innych list.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
17.01.2008 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
tadzio3 napisał(a):Dwie Anie Jopek pewnie zostana na pierwszych miejscach do tąd aż wypadną z wszystkich innych list.
Pewnie tak! Mam wrażenie, że może to zmienić co najwyżej... trzecia Ania Jopek.
17.01.2008 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości