Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 61 z 11.01.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 61 z 11.01.08
Dzisiaj znowu sporo zmian poniżej drugiego miejsca. Atakują zarówno nowości, jak i „stare grzyby” (jak mawia Konrad). Sporo jest zarówno wielkich skoków jak i katastrofalnych spadków. Jest do tego 5 nowości i 4 powroty.
1. Avenged Sevenfold wydaje się wyrastać na pierwszą siłę zestawienia. Wprawdzie M.I.A. spadło z 5 na 7, ale za to z 11 na 3 skoczyło A little piece of heaven. Ale samo to nie dorównuje osiągnięciom Anny Marii. Ale fakt debiutu Afterlife na 13 już zdecydowanie zaczyna podważać jej dominację.
2. W zasadzie tydzień fatalny dla utworów z kręgu szeroko pojętego smooth jazzu. W zasadzie, bo pięknym skokiem popisuje się zarówno The ice hotel jak i wetreran Me and mrs Jones. A do tego debiut na 22 miejscu zalicza Mr Brightside.
3. Największy skok na liście i to do pierwszej dziesiątki zaliczył kolejny weteran. Dramatyczne Nie zabijaj znowu mnie mocniej chwyciło.
4. Poprzednio napisałem o największym skoku. Akurat są dwa dokładnie o 20 miejsc. Drugi to Black widow, pozytywnie mnie zaskakująca po poprzednich piosenka Dolores.
5. Siedzimy tu przez nieporozumienie tydzień po debiucie strasznie leci w dół, Encore jeszcze raz spada o 2 oczka (pozostając w Top10), ale te straty rekompensuje Strachom A my nie chcemy uciekać stąd debiutując na 28 miejscu.
6. Alone with the sea stoczyło pasjonujący pojedynek o 3 miejsce i dopiero w ostatniej chwili dało się zepchnąć A7F i Ellingowi na 5 miejsce, które i tak jest powrotem na najwyższe zajmowane.
7. Wish you were here to jeden z moich utworów wszechczasów. Nic dziwnego, że koncertowa wersja Gilmoura zadebiutowała w moim zestawieniu.
8. Serj Tankian nie może tego tygodnia uznać za udany. Jedna piosenka wypadła, dwie ostro poleciały w dół. Na osłodę pozostał mu tylko debiut Saving us.
9. 4 powroty w zestawieniu, w tym dwa tego samego wykonawcy (co jest raczej rzadkim przypadkiem u mnie). Tym razem ta sztuka udała się Spencer Percevalowi i The deception.
10. Trzeba odnotować niewielki awans (z 16 na 12) Lights w 33 tygodniu pobytu na mojej liście.
11. Tym razem nie wystarczało się podobać jak tydzień lepiej, bo taka sytuacja powodowała takie nieprzyjemności, jak spadek Liquid eternity z 3 na 6. Po prostu konkurenci spodobali mi się jeszcze bardziej.
12. Wyglądało na to, że Unfurl i Another face in the window zamierzają opuścić Top50, a nagle zmieniły zdanie i efektownie skoczyły w górę.
13. Największy weteran zestawienia The funeral chyba nieco się zmęczył i spadł z 9 na 20 miejsce. Ale myślę, że to nie jest jego ostatnie słowo.
14. Dwie piosenki White Stripes opuściły moją listę (jedna z nich do poczekalni), ale pozostałe trzymają się znakomicie. Awansował i Icky thump i Conquest (ten wyjątkowo efektownie).
15. No i jeszcze o najwyższym powrocie. To Nieprzygoda, jedyna ze znanych mi piosenek z ostatniej płyty Happysadu, która mi się podoba.

1. 1. 19 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 2. 15 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
3. 11. 3 A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
4. 4. 13 TIGHT - Kurt Elling
5. 6. 5 ALONE WITH THE SEA - Hurt
6. 3. 3 LIQUID ETERNITY - Ayreon
7. 5. 21 M.I.A. - Avenged Sevenfold
8. 28. 20 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
9. 7. 3 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
10. 10. 29 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
11. 8. 13 A NEW BODY AND SOUL - Kurt Elling
12. 16. 33 LIGHTS - Archive
13. N 1 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
14. 24. 8 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
15. 14. 22 SOLAR WINDS - Devin Townsend
16. 13. 11 INTENSION - Tool
17. 15. 5 INNUENDO - Queensryche
18. 19. 9 MARY PICKFORD (USED TO EAT ROSES) - Katie Melua
19. 31. 27 ME AND MRS JONES - Michael Buble
20. 9. 41 THE FUNERAL - Band Of Horses
21. 23. 12 TRANQUILIZE - The Killers & Lou Reed
22. N 1 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
23. 12. 6 FEED US - Serj Tankian
24. 25. 5 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
25. 34. 14 STAY TUNED - Robert Wyatt & Anja Garbarek
26. 46. 2 BLACK WIDOW - Dolores O'Riordan
27. 40. 11 CONQUEST - The White Stripes

28. N 1 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
29. 32. 2 DIG LAZARUS DIG - Nick Cave & The Bad Seeds
30. 20. 9 BIRDS - Bic Runga
31. 22. 3 WHAT A WONDERFUL WORLD - Katie Melua & Eva Cassidy
32. 27. 3 FUTERKO - Basia Stępniak-Wilk
33. 26. 13 TALL TALES TASTE LIKE SOUR GRAPES - Fair to Midland
34. 36. 34 ICKY THUMP - The White Stripes
35. N 1 SAVING US - Serj Tankian
36. 42. 3 ANGELS TAKE A SOUL - Fuel
37. 47. 15 ANOTHER FACE IN A WINDOW - Antimatter
38. 50. 15 UNFURL - Katatonia

39. 30. 3 ELECT THE DEAD - Serj Tankian
40. P 10 NIEPRZYGODA - Happysad
41. 33. 2 SIEDZIMY TU PRZEZ NIEPOROZUMIENIE - Strachy na Lachy
42. N 1 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
43. P 14 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
44. 29. 3 PRAISE LAMENTED SHADE - Paradise Lost
45. 48. 21 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
46. 38. 29 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
47. P 4 THE DECEPTION - iLiKETRAiNS
48. 35. 6 NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
49. 39. 10 WHAT IF - Coldplay
50. P 7 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland


poczekalnia:
45. YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
ZABIESZCZADUJ Z NAMI - The Gruz Brothers Band/Stare Dobre Małżeństwo
THE HEART OF SATURDAY NIGHT - Diana Krall
PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
41. GOOD TIMES BAD TIMES - Godsmack
DARLING - Sons and Daughters
44. SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
SONG FOR HER - Manu Katche
KOMBINAT - Agressiva '69
ALL THE PRETTY FACES - Killers
INNOCENCE - Bjork
SIC! - Hey
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
KOCHAM I NIE KOCHAM CIĘ - Ewa Bem
SUNNY AFTERNOON - Victoria Hart
ILLEGAL ATTACKS - Ian Brown & Sinead O'Connor
IF HEARTACHES WERE NICKLES - Joe Bonamassa
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
RENDEZVOUS IN RIO - Michael Franks
KRÓL - Zespół Reprezentacyjny
NEON BIBLE - Arcade Fire
HJOMALIND - Sigur Ros
DOWN HERE - Stateless
NANTES - Beirut
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
DIG YOURSELF DEEP - Undertones

leżakownia:
17. 4 ON WSZYSTKO O NAS WIE - Anna Maria Jopek & Oscar Neves & Mino Cinelu
18. 29 RAG AND BONE - The White Stripes
21. 5 JAMMIN' - Eliane Elias
37. 5 LOVE ME FOR THE COOL - Mark Scholtez
43. 8 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
49. 19 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
WAY DOWN IN A HOLE - Tom Waits & Kronos Quartet
CIVILIANS - Joe Henry
JAK GDYBY NIGDY NIC - Voo Voo
SANTA BARBARA - Talia

nieszczęśliwa 7:
LONDYN 8:15 - IRA
11.01.2008 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
kajman napisał(a):13. N 1 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 U kogo to wypatrzyłeś??? U mnie dopiero zadebiutuje w najbliższych tygodniach...

Niesamowita zgodność dziesiątek! Mamy aż trzy wspólne utwory. W dodatku Twoja lista jest jedyną (oprócz mojej), na której jest moje pierwsze miejsce. A skoro jest, to musi sobie znakomicie radzić i tak jest w istocie. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy za tydzień nie mieli wspólnego numeru jeden.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.01.2008 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
kajman napisał(a):20. 9. 41 THE FUNERAL - Band Of Horses
jednak u mnie wyżej Icon_mrgreen
kajman napisał(a):22. N 1 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
niezły kawałek!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.01.2008 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
mrsap napisał(a):
kajman napisał(a):13. N 1 AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2 U kogo to wypatrzyłeś??? U mnie dopiero zadebiutuje w najbliższych tygodniach...
Niesamowita zgodność dziesiątek! Mamy aż trzy wspólne utwory. W dodatku Twoja lista jest jedyną (oprócz mojej), na której jest moje pierwsze miejsce. A skoro jest, to musi sobie znakomicie radzić i tak jest w istocie. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy za tydzień nie mieli wspólnego numeru jeden.
Afterlife wypatrzyłem u Aro na 28. Mam nadzieję, że u Ciebie zadebiutujeszybciej niż u niego spadnie.
Trzy wspólne to się nam na pewno dawno nie zdarzyły. Ciekawe, jak długo ta tendencja się utrzyma :?:
A tak w ogóle, to planujesz debiut Jopek w przyszłym tygodniu na 1 miejscu :?: Icon_exclaim :?:
12.01.2008 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):20. 9. 41 THE FUNERAL - Band Of Horses
jednak u mnie wyżej Icon_mrgreen
kajman napisał(a):22. N 1 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
niezły kawałek!!!
20. No to jednak Twój hicior. Ale może za dwa-trzy tygodnie znowu będzie wyżej u mnie.
22. Też tak uważam. Będę musiał posłuchać oryginału, chociaż myślę, że Anka jednak jest lepszy.
12.01.2008 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
kajman napisał(a):A tak w ogóle, to planujesz debiut Jopek w przyszłym tygodniu na 1 miejscu
Kurcze, wydało się... A miała być niespodzianka... Icon_frown

kajman napisał(a):Afterlife wypatrzyłem u Aro na 28. Mam nadzieję, że u Ciebie zadebiutujeszybciej niż u niego spadnie.
No tak. Masz przynajmniej gwarancję, że jak u mnie zadebiutuje, to prędko nie spadnie Icon_wink2
Tylko nie wiem, czy debiut w tym momencie nie przekreśli szans tej piosenki na dojście do pierwszego miejsca...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.01.2008 01:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Nick Cave dość spokojnie sie zachowuje. Oby na razie Icon_wink Z top 10 podoba mi się już niestety tylko numer 10, no i nie znam 4 numerów. Innuendo znów w dół...a niedawno było tak wysoko. Cieszą mnie skoki Dolores i Conquest w przeciwieństwie do Bubla.
Gilmour pojawia się dzięki koncertowi Remember The Night?
IlikeTrains powraca podwójnie, a ja mam na dysku nowy singiel i się zapoznaje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.01.2008 11:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Pierwsza dwójka niezbyt emocjonująca, ale dalej dzieje się sporo ciekawego: najbardziej zaskakują A7X i teraz będę miał poważny dylemat który ich kawałek wstawić Icon_razz Ayreon przegrał walkę o podium, ale i tak jest wyzej niż u mnie, więc nie będę narzekał, tym bardziej że przegrał z zawodnikami wysokiej klasy Icon_smile2 Miło też widzieć kolejnego Serja T. Icon_smile2 Devin i Tool wciąż wysoko, Katatonia efektownie obroniła się przed spadkiem i tylko Paradajsi dotkliwie się poobjali... I wrześniowe słońce powoli zachodzi, ale u mnie już też...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
12.01.2008 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 065
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
42. N 1 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour - słyszałem tę wersję u Pana Marka. Jest świetna. A ta Groniec to chyba ze starej płyty :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.01.2008 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #10
 
Moi faworyci to Kurt Elling I Paul Anka.
13.01.2008 11:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Druga lista na której nie znalazłem żadnego koszmarka ! Ale stosunkowo dużo nie znam...
13.01.2008 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
saferłel napisał(a):1. Nick Cave dość spokojnie sie zachowuje. Oby na razie Icon_wink
2. Z top 10 podoba mi się już niestety tylko numer 10, no i nie znam 4 numerów.
3. Innuendo znów w dół...a niedawno było tak wysoko.
4. Cieszą mnie skoki Dolores i Conquest w przeciwieństwie do Bubla.
5. Gilmour pojawia się dzięki koncertowi Remember The Night?
6. IlikeTrains powraca podwójnie, a ja mam na dysku nowy singiel i się zapoznaje.
1. Nie kracz! Lepiej, żeby spokojnie szedł do góry niż miałby gwałtownie... spadać.
2. To trzeba je poznać.
3. Jakoś tak daje się wyprzedzać.
4. Przyznam się, że Dolores kompletnie mnie zaskakuje. A Conquest? W zeszłym tygodniu spadł, to teraz musiał nadrobić.
5. Dzięki Liście Niedźwiedzia w RZP.
6. To może i ja wkrótce się z nim zapoznam, bo jak na razie ich muzyka mi odpowiada.
13.01.2008 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Pierwsza dwójka niezbyt emocjonująca,
2. ale dalej dzieje się sporo ciekawego: najbardziej zaskakują A7X i teraz będę miał poważny dylemat który ich kawałek wstawić Icon_razz
3. Ayreon przegrał walkę o podium, ale i tak jest wyzej niż u mnie, więc nie będę narzekał, tym bardziej że przegrał z zawodnikami wysokiej klasy Icon_smile2
4. Miło też widzieć kolejnego Serja T. Icon_smile2
5. Devin i Tool wciąż wysoko,
6. Katatonia efektownie obroniła się przed spadkiem
7. i tylko Paradajsi dotkliwie się poobjali...
8. I wrześniowe słońce powoli zachodzi, ale u mnie już też...
1. No tutaj trudno mi zaprzeczyć. Być może niedługo będzie obchodziła jubileusz.
2. Mnie też A7F zaskoczyło - dwa pierwsze kawałki raczej mnie zdegustowały, Gunslinger spodobał mi się bardziej, ale był taki... typowy no i dwa kolejne utwory zaskoczyły mnie zupełnie. A co wybrać? Trudno Ci doradzać, bo jak widzisz, ja prosto rozwiązuję takie problemy. Icon_lol
3. Przegrał, ale po zaciętej walce i z dużą przewagą nad kolejną piosenką. Po prostu miał trochę pecha.
4. Miałbym 4 na liście, ale u kogoś jeden wypadł z 30, a to był ostatni bastion.
5. Skoro są dobre, to i są wysoko (co nie znaczy, że to co niżej jest słabe).
6. Jak ma swój dzień, to szybuje wysoko, ale wymaga maxymalnej uwagi (podobnie jak Tool), a niestety brak mi czasu, żeby wyłączyć świat i słuchać muzyki.
7. Może zaleczą rany.
8. Wrześniowe słońce potrafi zaskoczyć i już nieraz nagle mocniej zaczynało świecić. Teraz też może tak się zdarzyć. No chyba, że wrzesień się skończy.
13.01.2008 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Konrad napisał(a):42. N 1 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour - słyszałem tę wersję u Pana Marka. Jest świetna. A ta Groniec to chyba ze starej płyty :?:
Co się dziwić - i utwór świetny i wykonawca znakomity. A Groniec to z tej z 2007 roku.
13.01.2008 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
kleschko napisał(a):Moi faworyci to Kurt Elling I Paul Anka.
Widziałem Ankę na Twojej liście. Trochę szkoda, że nie ma tam Ellinga. A u mnie i tak jest go już mało, bo kiedyś miałem ich pięciu.
13.01.2008 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Druga lista na której nie znalazłem żadnego koszmarka ! Ale stosunkowo dużo nie znam...
Mam nadzieję, że i w tych, których nie znasz, też nie będzie koszmarów.
13.01.2008 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
9. 7. 3 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
Przesłuchałem raz i na razie mnie nie zachwyciła ta wersja.

22. N 1 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
Ta nowość mi się podoba. Może i u mnie zadebiutuje. Oryginał też lubię, ale pewnie Tobie nie będzie się podobać. Czy w związku z tym nastąpiła zmiana regulaminu i zestaw do głosowania LPMN też jest podstawą Twojej listy? Icon_smile2

28. N 1 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
To lubię w wykonaniu Wójcickiego, nie znam wersji Kaczmarskiego, ale "Encore" nie zachęca mnie do poznawania. Chyba wolę taki piosenki, których nie znam oryginału.
14.01.2008 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Gary napisał(a):9. 7. 3 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
Przesłuchałem raz i na razie mnie nie zachwyciła ta wersja.
22. N 1 MR BRIGHTSIDE - Paul Anka
Ta nowość mi się podoba. Może i u mnie zadebiutuje. Oryginał też lubię, ale pewnie Tobie nie będzie się podobać. Czy w związku z tym nastąpiła zmiana regulaminu i zestaw do głosowania LPMN też jest podstawą Twojej listy? Icon_smile2
28. N 1 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
To lubię w wykonaniu Wójcickiego, nie znam wersji Kaczmarskiego, ale "Encore" nie zachęca mnie do poznawania. Chyba wolę taki piosenki, których nie znam oryginału.
9. No cóż, nie wszystko może się wszystkim podobać. Dla mnie ta wersja jest rewelacyjna i doskonale oddaje nastrój beznadziei, w której znalazł się podmiot liryczny.
28. Pewnie by Ci się wersja Strachów nie spodobała, bo jest trochę podobna w klimacie do Encore, chociaż zdecydowanie mniej dołująca.
22. Nie pisałem tego, bo to dla mnie była sprawa oczywista, chociaż zestaw LPMN traktuję zdecydowanie z mniejszym zainteresowaniem i staram się poznawać tylko wybrane piosenki.
14.01.2008 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #19
 
No ciekawe czy AMJ pobije Toola w ilosci tygodni na pierwszym miejscu :?: Icon_wink2
15.01.2008 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #20
 
Gary napisał(a):28. N 1 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
To lubię w wykonaniu Wójcickiego, nie znam wersji Kaczmarskiego, ale "Encore" nie zachęca mnie do poznawania. Chyba wolę taki piosenki, których nie znam oryginału.
Ech, znowu przegapiłem a przejrzałem liste dwa razy :roll:

.
15.01.2008 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości