Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
366 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 154
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Święta, Święta i po ... Karpiu Icon_mrgreen . No cóż taki bywa los karpia. Podobnie jest z inną świąteczną piosenką w wykonaniu Asobi Seksu. Ale tydzień temu układając notowanie nie wyobrażałem sobie aby te utwory nie znalazły się w zestawieniu na dokładnie takich miejscach na jakich były. Icon_wink2

Na pozycję lidera wrócił Happysad, ale mocno był naciskany przez The Enemy i za tydzień może być różnie. A jest jeszcze Totentanz i z zimowego letargu Icon_wink2 obudzili się iLiKETRAiNS i Mark Knopfler, którzy postanowili podskoczyć o oczko. Trochę zaskakuje mnie Futerko Icon_lol , które niespodziewanie nawet dla mnie wskoczyło do top10. Byłem pewien, że ub. tydzień to szczyt, a tu proszę w pokonanym polu zostali liderzy tego roku: THE FUNERAL, ICKY THUMP, DANCE OF THE MANATEE!!!

Tak jak KARP ’07 zanotował spadek o 9 pozycji, to na przeciwnym biegunie skoki o 9 pozycji zanotowały dwa utwory. LOST IN INFINITY – Animations i DEAD SOUND - The Raveonettes wydają mi się dzisiaj najmocniejszymi kandydatami do walki o czołowe pozycje w styczniu. Ale są jeszcze Radiohead, którzy cały czas nie mogą się wydostać z trzeciej dziesiątki. Icon_frown

A w poczekalni pojawiają się potencjalne przeboje 2008 roku Icon_mrgreen . M.I.A. długo dobijał(a) się do top50, podobnie TEKSAŃSKI. Czy mocniej zaznaczą swoją obecność? Zobaczymy. Najwyżej debiutuje Band Of Horses z nowym singlem, który ukaże się w lutym. Narzekałem na nową płytę, ale to tylko w porównaniu z debiutanckim krążkiem, bo tak naprawdę to ja biorę BOH w ciemno. Icon_lol Icon_lol Icon_lol I czwarta nowość to kolejny efekt nocnych nasłuchiwań Programu Trzeciego. W tym przypadku konkretnie audycji ATELIER i Anny Gacek. Bardzo lubię tę audycję ale jej pora (2.00 – 4.00) jest najgorszą z możliwych. W ostatniej, która trwała do 6.00 (!!!) Pani Anna podsumowała rok 2007. Bardzo subiektywnie, ale poza zaprezentowaniem Rhianny i jeszcze kilkoma wykonawcami z „nie mojej półki” audycja rewelacyjna!!! Było też kilka nowości, w tym 30-sekundowy fragment tajemniczej formacji. Jednak parę wskazówek naprowadziło mnie na trop i tym sposobem debiutuje u mnie Goldfrapp singlem, który ukaże się w lutym i zapowiada ich nową płytę. Od jakiegoś czasu mam kilka ich mp3, ale nie miałem impulsu, aby do nich siąść. A teraz mam.

Podsumowania pokażą się pewnie za parę dni. A zacznę od podsumowania ... poczekalni, która w tym roku była bardzo zmienna. Wybrałem jednak z każdego notowania top20 i zobaczymy co z tego wyjdzie...

Może pojawię się jeszcze na forum ale właściwie to wybywam z domu więc życzę udanej zabawy sylwestrowej i samych radosnych dni w 2008 roku

DO SIEGO ROKU

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.12.2007 03:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
366 MOJA LISTA - Yacy - 31.12.2007, 03:00 AM
[] - Yacy - 31.12.2007 03:09 AM
[] - Konrad - 31.12.2007, 02:20 PM
[] - ku3a - 31.12.2007, 10:26 PM
[] - Yacy - 02.01.2008, 09:42 AM
[] - stavanger - 02.01.2008, 01:59 PM
[] - Gary - 02.01.2008, 10:31 PM
[] - Yacy - 03.01.2008, 01:42 AM
[] - tadzio3 - 04.01.2008, 01:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości