Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 187 z 18.06.10
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 969
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
saferłel napisał(a):kajman napisał/a:
SERCE ROBOTA - Furia Futrzaków
1. To ty słuchasz takiej muzyki? Skąd żeś to wytrzasnął Icon_razz2?
2. Po wysłuchaniu albumu (tej niby nowej nadziei polskiej sceny elektronicznej) stwierdziłem jednak, że płyta jest słaba, bo powtarza wiele schematów z przełomu wieków, kiedy to był boom na electro-Kayah i inne Reni Jusis. Poza tym melodie nie istniały, a same kompozycje były skonstruowane dosyć pokracznie.
3. No proszę - a ciebie to chyba uwiodło. Dałeś się złapać Icon_razz2
Z drugiej strony przyznaję, że ''Serce Robota'' to najlepsza rzecz z tej płyty i przesłuchałem ją kilka ładnych razy, bo jako jedyna coś tam oferuje w kwestii przebojowości,
4. a i tekst nie głupi Icon_wink
1. Z zestawu do głosowania na LP3. Stamtąd przesłuchuję prawie wszystko i co mi się spodoba, to dostaje szansę.
2. Nie znam albumu, więc nie będę komentował, chociaż później coś dodam.
3. Dałem się złapać, bo jak sam piszesz to najlepszy utwór na płycie. Tego wprawdzie nie wiem, ale chwycił mnie i na razie trzyma.
4. Chyba wiem, o czym jest text, ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Miszon napisał(a):ZAskoczyłeś mnie mega tą Furią Futrzaków. Ja bym raczej stawiał, że za koszmar to uznasz.
Akurat za koszmar uznałem poprzedni utwor z tej płyty (Brokat), który jak dla mnie do słuchania się nie nadaje. Tym większym zaskoczeniem był dla mnie ten utwór.
26.06.2010 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
kajman30 nr 187 z 18.06.10 - kajman - 20.06.2010, 11:39 AM
[] - saferłel - 20.06.2010, 06:16 PM
[] - Miszon - 23.06.2010, 11:31 AM
[] - kajman - 26.06.2010 05:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości