Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 755
tadzio3 Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):wypadło "Border Reiver". kurczę, ale się trzymało!
35 tygodni!
ku3a napisał(a):no i koncert za pasem, ciekawe czy to będzie jakimś impulsem, by Mark jeszcze się dźwignął
Kto wie, chociaż sam na nim nie będę, więc może nie być takiego zrywu
ku3a napisał(a):wreszcie "Prąd stały" się pojawia
Wielkich sukcesów pewnie nie osiągnie, tak jak wszystkie piosenki z płyty, która mnie nie zachwyciła
ku3a napisał(a):ale Pearl Jam dostało po tyłku! "Got Some" fatalnie, a "Just Breathe" słabo. ciekawe czy jakieś echo Open'era się tu odbije.
Opener ominę, ale jak w mediach często będę ich słyszał, albo sam sięgnę po jakieś kawałki, może coś z tego zostanie na dłużej na liście.
ku3a napisał(a):Buldog niesamowicie . ciekawe na czym się skończy . przypomnisz jak sobie u Ciebie radziły ich wcześniejsze nagrania?
Musiał bym sięgnąć do archiwum swego, ale z tego co pamiętam największy sukces miał "Pali się moja panno"
ku3a napisał(a):"Dzieje grzechu" na pierwszym!
Wraca po tygodniu.
mateusz91 napisał(a):Kolejna lista, na której Sabaton debiutuje Icon_smile to do 1.08 wejdzie na szczyt.
Z tym będzie ciężko
mateusz91 napisał(a):Ciągle dobrze trzyma się Kuba Hołdysa, mnie już ten utwór znudził, a niedawno wydawało mi się, że ma szanse na "przebój lata".
U mnie też powolutku się osuwa, ale sam kawałek już dużo osiągnął na liście. Generalnie bardzo lubię twórczość, jak i samą postać Hołdysa, więc i tą sobie dobrze radzi.
mateusz91 napisał(a):A i z tego co czytałem, powstaje klip do 'Dzieje grzechu', a więc to prawdopodobnie 3. singiel!
Super! Jest to kawałek z dużym potencjałem nie tylko radiowym. Mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.06.2010 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 755 - tadzio3 - 06.06.2010, 11:20 PM
[] - Paweł - 08.06.2010, 07:41 PM
[] - tadzio3 - 09.06.2010, 10:03 AM
[] - ku3a - 09.06.2010, 01:50 PM
[] - mateusz91 - 10.06.2010, 10:48 AM
[] - tadzio3 - 10.06.2010 02:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości