Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 751
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Nadrabiam zaległości
PaTToN napisał(a):No tego to spodziewałem się w zestawieniu podstawowym
Jeszcze nie potrafiły się przebić, ale w tym tygodniu Koniec Świata już jest
PaTToN napisał(a):Tylko dlaczego dopiero teraz?
Wróciłem do nagrań The Baseballs więc i piosenka się pojawia
ku3a napisał(a):liczę na to, że Buldog szybko wyjdzie z Poczekalni.
Wyjdzie chyba nawet już za tydzień jak dobrze pójdzie.
ku3a napisał(a):Dommin na liście . co prawda "Tonight" mnie niespecjalnie porywa i nawet nie zagrałem tego w audycji gdy wybierałem 3 najlepsze ich utwory z płyty, ale i tak się cieszę, bo na niewiele list trafili. cała płyta jest bardzo fajna, choć ostatnio jej już rzadziej słucham, bo inne albumy ją wyparły.
Póki co spodobał mi się właśnie ten kawałek i może coś osiągnąć na liście
ku3a napisał(a):"Karinga" coś ze strasznymi oporami się do góry przesuwa. tak jak na LP3.
I chyba na LP3 nie dotrze na szczyt
ku3a napisał(a):Scorpionsi bardzo ładnie. problemem tej płyty jest to, że jest na niej kilka bardzo dobrych numerów . no i różne osoby najbardziej lubią różne utwory, więc chyba potrzeba wyboru jakiegoś jednego utworu. może jakby nasza propozycja dostała się do zestawu LP3...
Liczę na to, bo należy im się przynajmniej jeden kawałek w zestawie
ku3a napisał(a):łoj, jak Gazpacho się potłukło. wypadek z LP3 był widać bardzo bolesny. ale mnie ten utwór nigdy nie przekonywał. gdyby się dostał do pierwszej trzydziestki LP3 to w Mojej 30 u mnie byłby pewnie gdzieś na 22-25 miejscu.
A mi brakuje więcej takich kawałków na LP3 i bardzo żałuję, że wypadło nawet z poczekalni
ku3a napisał(a):"Your Decision" zadziwia. już nawet nie wiadomo jak to komentować
Po prostu szykuje się mocny kandydat do piosenki roku Icon_smile2
ku3a napisał(a):rewelacyjna wymiana na pierwszym. ciekaw jestem co będzie drugim singlem z płyty Czesława, bo kandydatów jest wręcz zbyt wielu
Ale póki co jeszcze nacieszmy sie tym. Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.05.2010 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 751 - tadzio3 - 09.05.2010, 09:12 PM
Re: Wydanie 751 - AKT! - 09.05.2010, 09:36 PM
[] - tadzio3 - 09.05.2010, 10:28 PM
[] - PaTToN - 10.05.2010, 05:43 PM
[] - ku3a - 13.05.2010, 04:39 PM
[] - tadzio3 - 18.05.2010 03:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości