Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 995 - 04.04.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 122
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
spóźnione odpowiedzi:
Miszon napisał(a):Planujesz coś specjalnego z tej okazji? Jakieś podsumowania/świętowanie/specjalną prezentację notowania/etc.?
Oczywiście - wiem że to pytanie retoryczne, planujesz. Ale co - tajemnica i nie powiesz nam Icon_mrgreen .
Icon_mrgreen na pewno coś będzie Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):niezbyt udany typ Icon_wink2
w takim razie obstawiam "Radio Dalmacija" jako zwycięzcę tego jubileuszowego notowania.
Osobiście wolałbym tam zobaczyć "Ostatki", "Świętego" albo "Resistance" Icon_biggrin3
ok, dzięki za typ Icon_smile2. zobaczymy jak to będzie Icon_smile2.
Aro napisał(a):ja słyszałem ze Sródborowianka 9 maja jest wolna Icon_wink2 Icon_cool2
Icon_lol
Cytat:The Charade Icon_mrgreen . Ciekawe jak kajman będzie za tydzień liczył gdy ..
U Ciebie na liście jest z Orkiestrą a u mnie w wersji studyjnej tzw. rock version o 1 minutę krótszy .
kto wie czy u mnie nie nastąpi podmiana, bo tak naprawdę to u mnie na liście nie chodzi o wersję, tylko o utwór, a na liście jest orkiestra, bo taka jest płyta. gdy wyszło "S&M" i "Nothing Else Matters" weszło na listę, to było po prostu jako NEM i punkty się doliczały do wcześniejszego dorobku. co z tego, że inna wersja. jak jestem na jakimś koncercie i dzięki niemu jakiś utwór zyska, to na liście przecież oryginał idzie do góry, a nie wprowadzam wersji z koncertu Icon_smile2.
Aro napisał(a):Resistance mnie nadal zadziwia . Icon_smile2
i to się na razie nie zmienia Icon_smile2.
mateusz91 napisał(a):Prąd stały... i Radio Dalmacija to moje ulubione utwory z płyt. Ten drugi numer był już u mnie 2 razy na szczycie, a na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa Icon_smile Mam nadzieję, że niedługo i u Ciebie podzieli ten los.
ma spore szanse Icon_smile2. gdy tylko słucham tego na spokojnie, to od razu zyskuje.
mateusz91 napisał(a):Trzymam kciuki za 'Dziewczynę o chłopięcych sutkach' ;]
na razie się jej nie spodziewam na liście Icon_wink2.
1981 napisał(a):Lubię też "Buziakowców", ale tutaj są trochę niżej.
ale i tak wysoko, prawda? Icon_smile2
1981 napisał(a):A "Twoje oczy lubią mnie" nie podoba ci się?
podoba, ale niestety nie wszystko co się podoba da radę wejść na listę Icon_wink2. na płycie jest kilka znakomitych utworów - one są na liście, 2 które mi się podobają (wśród nich "Twoje oczy...") i kilka które na razie mnie nie przekonują.
1981 napisał(a):"Resistance" - druga młodość. Ładnie. Icon_razz Wracasz jeszcze czasem do całej płyty?
oj dawno już nie słyszałem w całości. na razie mnie nie ciągnie, bo ciągle mnóstwo płyt do słuchania, ale kto wie czy jeszcze mnie nie najdzie by znów słuchać Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ja myślę, że Strachy wytrzymają do 1000 notowania na pierwszym, ale to ty zdecydujesz czy chcesz żyć ze świadomością, że byli w tym historycznym czasie na tronie (ekhm, czy ja właśnie zasugerowałem, by ich stamtąd zrzucić? Icon_wink2 ).
takie manipulacje mnie nie ruszają Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Ja czekam na ogólne statystyki, wielki happening, a tytuł lidera w notowaniu tysięcznym na dokładkę, tylko Icon_smile
ja tylko mam nadzieję, że na co całe świętowanie znajdzie się czas Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Nie wiem czy mam ochotę słuchać tej płyty, ale może dla jakiegoś rozeznania warto
byłoby poznać z dwie, trzy piosenki.
Twoja sprawa. mi tam wszystko jedno czy będziesz znał czy nie Icon_razz.
saferłel napisał(a):I tak zaszli zaskakująco wysoko.
nie mogę się nie zgodzić Icon_smile2.
saferłel napisał(a):W ogóle Lao Che nie szaleje u ciebie w tym roku. Jeden kawałek tytułowy to nic Icon_wink2
jeszcze Zima była w dziesiątce. ale jak się zawiesiło poprzeczkę ponad chmurami, to nie dziwne, że potem trudno doskoczyć Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A tak w ogóle, to gdzie u ciebie jest nowy singiel The Dead Weather?
dopiero się osłuchuję. zresztą DW z pierwszej płyty tylko delikatnie zaznaczyli swój pobyt na mojej liście. 2 utwory po kilka tygodni gdzieś w ogonie i tyle. może teraz będzie lepiej.
21.04.2010 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
notowanie 995 - 04.04.2010 - ku3a - 07.04.2010, 02:20 PM
[] - Miszon - 07.04.2010, 03:17 PM
[] - Tomekk - 07.04.2010, 03:25 PM
[] - Aro - 07.04.2010, 06:00 PM
[] - Paweł - 08.04.2010, 07:20 PM
[] - mateusz91 - 08.04.2010, 08:52 PM
[] - 1981 - 09.04.2010, 05:18 AM
[] - saferłel - 09.04.2010, 04:14 PM
[] - ku3a - 21.04.2010 03:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości