Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 741
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):w trzeciej piętnastce małe ruchy, co jest rzadko spotykane
Racja, nikt nie chciał wypaść, ale też wskoczyć wyżej
ku3a napisał(a):ale że nie dojdzie do pierwszego na LP3 to się nie spodziewałem...
I Ja również, myślałem (w przeciwieństwie do pierwszego), że ten szturmem wejdzie na szczyt, a tu niemiłe rozczarowanie
ku3a napisał(a):Wheels" też mocno spada, ale nie bardzo żałuję, bo w ogóle mi się ten numer nie podoba. mam nadzieję, że następne ich kawałki, kiedykolwiek będą, będą miały w sobie więcej poweru i mniej słodyczy
A u mnie to jeden z największych przebojów - chyba drugi w historii największy wynik
ku3a napisał(a):Baseballs jak poszli! chyba warto by było wrzucić u siebie ten kawałek na playlistę
Warto Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Lęki i fobie" niespodziewanie szybko spadają. zdziałały dużo, ale to nie znaczy, że teraz mają już dawać za wygraną
Spadają jeżeli popatrzymy na poprzedni tydzień, ale wcześniej już taką tendencję zanotował, teraz do niej wraca. Na pewno jednak łatwo się nie podda i będzie to jak większość piosenek dużym przebojem
ku3a napisał(a):"Amnezja" - fiu fiu . a ja, odkąd zacząłem znacznie częściej to słyszeć, to chyba się powoli do tego przekonuję i kto wie czy i u mnie nie zadebiutuje
Tym bardziej po tym jak lideruje na LP3 Icon_smile2
ku3a napisał(a):17 polskich w trzydziestce - nie jest źle
Bywało lepiej Icon_wink2
ku3a napisał(a):no weźże już wrzuć tego "Wróbla" na listę, bo nie mogę patrzeć jak się męczy w tej poczekalni
Ten utwór wciąż balansuje na progu top 45, chociaż ostatnio mocno podupadł przy dużej ilości nowych piosenek. Teraz będzie to jeszcze trudniejsze.
ku3a napisał(a):to przy okazji wyjawię mały sekret - przy decydowaniu co zaproponować do Naszej Listy w ostatecznej rozgrywce u mnie były 3 utwory i one były już wybrane do zgłoszenia, a potem się zorientowałem, że teraz zgłaszamy tylko 2 i musiałem z bólem serca z jednego zrezygnować. i tym trzecim był właśnie "Wróbel"...
A gdyby był, to pewnie zwiększyło by szanse na wejście na moją listę. Szkoda, ale te dwa które wybrałeś zapewne mi się spodobają, chociaż wydaje mi się że słyszałem je.
stavanger napisał(a):Nie mogę się przekonać do Amnezji, są lepsze piosenki na płycie np: "Skazani"
Płyta jest równa i co by nie wybrać będzie przebojem Icon_smile2
stavanger napisał(a):Myślę, że pojawi sie sporo nowości w następnym notowaniu, liczę na Strachy i Huntera
Jeden z nich się pojawi. A nowości to średnia ilość. Za chwilę będę powoli wrzucał najnowsze notowanie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.03.2010 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 741 - tadzio3 - 28.02.2010, 07:52 PM
[] - ku3a - 02.03.2010, 03:11 PM
[] - stavanger - 05.03.2010, 10:14 PM
[] - tadzio3 - 07.03.2010 03:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości