Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 739
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kleschko napisał(a):lubię go za Wojnę w mieście, ale od dawna juz nie śledzę jego dokonań
Bo dopiero po latach nastąpiła reaktywacja tego projektu
mateusz91 napisał(a):Musze pisać, że wspaniałe podium?
Nie musisz Icon_wink2
mateusz91 napisał(a):Irę lubię, ale bardziej podoba mi się nowy singiel - 'nie daj mi odejść' wg mnie najlepszy utwór na płycie.
Dobry kawałek, być może też będzie na liście.
mateusz91 napisał(a):Bardzo dobre notowanie polskich utworów i Kult i Raz Dwa Trzy i WCK - mam nadzieję, że zajdą wysoko.
Mogą namieszać
mateusz91 napisał(a):Szkoda tylko Skunk
Yoda napisał(a):Mi również szkoda spadku Skunksów
ku3a napisał(a):szkoda, że "Squander" już wypadło.
No cóż. Szkoda. Tak wyszło, inni byli lepsi
ku3a napisał(a):o matko, "Niedowaga" debiutuje. no ja nie wiem co Wy w tym widzicie... A Rojek to już sam siebie przechodzi...
Na początku yuwór średnio mi podchodził, ale z każdym przesłuchaniem podobał się coraz bardziej.
ku3a napisał(a):o, WCK debiutuje . słyszałem tylko w Hipisówce, ale mam nadzieję, że i w filmie zobaczę, bo od jakiegoś czasu planuję się na niego wybrać.
A to napisz, albo opowiedz o wrażeniach w swojej audycji
ku3a napisał(a):"Amnezja" zaczyna walkę . ciekawe jak będzie sobie radzić u Ciebie w porównaniu z LP3
Zapewne takich sukcesów jak będzie mieć na LP3 u mnie nie będzie Icon_wink2
ku3a napisał(a):nieźle, w sumie masz 3 nowości takie same jak były na LP3 . ciekawe czy już kiedyś taki wynik był
Na te pytanie nie znam odpowiedzi, ale jeżeli tak było to bardzo dawno temu.
ku3a napisał(a):widzisz, mam jednotygodniowe opóźnienie w stosunku do Ciebie z "Your Decision", bo u mnie teraz weszło na piąte . czyżby to oznaczało, że to już koniec ich kariery w mojej dziesiątce?
Tym razem możesz odpuścić z naśladowaniem Icon_wink2
ku3a napisał(a):za to Ira zaskakuje mnie całkowicie! już debiut mnie zaskoczył, a tu czwarte miejsce!
Utwór bardzo mocno mi się spodobał i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.02.2010 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 739 - tadzio3 - 14.02.2010, 05:13 PM
[] - kleschko - 14.02.2010, 05:23 PM
[] - tadzio3 - 14.02.2010, 05:25 PM
[] - mateusz91 - 16.02.2010, 11:26 AM
[] - Yoda - 16.02.2010, 01:00 PM
[] - ku3a - 18.02.2010, 01:09 PM
[] - tadzio3 - 21.02.2010 03:14 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości