Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 983 - 10.01.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 122
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
tadzio3 napisał(a):Widze, że nasza audycja jakoś się przysługuje Twojej liście. Ciekawe, czy każda płyta będzie debiutować i cz ktróeś wejdą do top 10 Icon_smile2
zobaczymy Icon_smile2. na razie wszystkie wchodzą do drugiej dziesiątki Icon_smile2. słuchanie w przygotowaniach do audycji przynosi rezultaty Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):już w zanadrzu nowy singielek, a niedługo płyta, więc Lao Che bez listy długo nie pobędzie
Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):hapysad dzisiaj się conajmniej obronił. Zadziwiająca pozycja tego najwyższego, który wczesniej w moim odczuciu był jednym ze słabszych kawałków na płycie, ale teraz już jest gdzieś w środku Icon_smile2
a mam nadzieję, że będzie wyżej Icon_smile2. u mnie w ostatnich tygodni ogromny progres formy Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):po tym podpisie na dole myślałem, że Rammstein na pierwszym Icon_razz
i słusznie myślałeś, bo to było oczywiście do Rammsteinu nawiązanie, ale jeszcze nie chodziło o zmianę lidera Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):Szkoda, że "Squander" z niej wypada akurat teraz, gdy mi się spodobał Icon_mrgreen
kto Ci bronił wcześniej polubić? Icon_wink2
saferłel napisał(a):Skoro jesteśmy przy płytach, to podziwiam Williamsa. On zawsze ma tutaj fory
dobrze powiedziane Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):''Hombre Lobo'' już dawno przestałem słuchać w całości...ty też na ''End Times'' mógłbyś się już przerzucić Icon_wink
skąd wiesz, że się nie przerzuciłem? Icon_wink2
saferłel napisał(a):''Opuszczone Porty'' niedługo przestaną być naszym wspólnym kawałkiem, może jednak pojawi się ''Bajka O Śmierci''?
byłoby super. dla mnie to jest fenomenalny numer Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Ciekawe czemu ''Resistance'' spada. Powinno szybować w górę z racji swojego statusu singla Icon_wink
u mnie szybowało do góry jak mnie mocno złapało, a nie jak mi wytwórnia kazała to lubić Icon_razz.
saferłel napisał(a):Może ten impuls jakoś mu pomoże w przyszłym notowaniu.
kto wie, na pewno dodatkowe przypadkowe przesłuchania w mediach nie przeszkodzą Icon_smile2.
chris975 napisał(a):You know me brnie naprzód - oby do top 10 Icon_wink2
no zobaczymy jak to będzie Icon_wink2.
19.01.2010 04:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
notowanie 983 - 10.01.2010 - ku3a - 13.01.2010, 11:53 AM
[] - tadzio3 - 13.01.2010, 02:04 PM
[] - Tomekk - 14.01.2010, 11:39 AM
[] - saferłel - 16.01.2010, 03:23 PM
[] - Kertoip - 16.01.2010, 08:29 PM
[] - chris975 - 16.01.2010, 09:39 PM
[] - ku3a - 19.01.2010 04:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości