Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 729
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Tomekk napisał(a):Gaba i Ewa coś późną debiutują
Ewa już w pierwszym tygodniu, a Gaba w drugim więc nie tak późno Icon_wink2
Tomekk napisał(a):może i happysad jeszcze wejdzie na podium.
Jak nie ten to inny
ku3a napisał(a):i Ciebie ta Susan Boyle chwyciła... Słyszałem na razie tylko "Wild Horses" i zupełnie to do mnie nie przemawia. może inne utwory wyszły lepiej.
Też znam na razie tylko ten kawałek, ale bardzo mi sie spodobał, czego sie kompletnie nie spodziewałem.
ku3a napisał(a):ale że ta pusta wersja "Dmuchawców" Ci się spodobała to już się naprawdę dziwię... Ta wersja nie ma dla mnie żadnego plusa - to wierna kopia obdarta ze wszystkich emocji. Dla mnie całkowita porażka.
Jak wyżej.
ku3a napisał(a):"Kara Niny" jak nagle wystrzeliła! czemu to akurat teraz?
Wcześniej jakoś pomijałem ten kawałek, bo nie wywoływał u mnie emocji, a ostatnio to się zmieniło, nie wiem tylko na jak długo, bo raczej nie przewiduję wysokich miejsc.
ku3a napisał(a):Strachy w dół w drugim tygodniu?!
Wypadek przy pracy
ku3a napisał(a):"Because Of You" jeszcze większy skok! super, ale wciąż mam nadzieję, że "Squander" też wejdzie.
Pewnie wejdzie, ale na razie napawam sie tym kawałkiem
ku3a napisał(a):no i "Wheels" szokuje! szokuje, bo dla mnie to jest zupełnie przeciętna piosenka. jakbym robił podsumowanie najbardziej przeciętnych piosenek roku, to byłaby w czołówce .
A mnie zauroczyła i to bardzo szybko Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.12.2009 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 729 - tadzio3 - 06.12.2009, 03:05 AM
[] - Tomekk - 06.12.2009, 07:22 PM
[] - stavanger - 06.12.2009, 11:01 PM
[] - ku3a - 07.12.2009, 06:10 PM
[] - tadzio3 - 08.12.2009 04:57 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości