Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daria Zawiałow - Dziewczyna POP
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #1
Daria Zawiałow - Dziewczyna POP
[Obrazek: dziewczyna-pop-92-edition-w-iext138611432.jpg]

[Obrazek: FB-IMG-1694192654471.jpg]

[Obrazek: FB-IMG-1694192656878.jpg]

Nowy krążek artystki będzie podzielony na trzy rozdziały. Pod każdym z nich kryją się cztery premierowe utwory, a wraz z nimi osobna historia, warstwa wizualna i miejsce na mapie Stanów Zjednoczonych – bo to tam, po Helsinkach oraz Japonii, artystka zabiera swoich fanów na wycieczkę.

Pierwszy z segmentów albumu - 92’ - to podróż nie tylko do onirycznego i słonecznego Los Angeles, ale przede wszystkim podróż w czasie - do okresu pierwszych miłości, rozczarowań i pożegnań w życiu Darii.

Rozdział Pete Stop opowiadać będzie o momencie w życiu wokalistki, w którym pozwoliła sobie na zatrzymanie się w codziennym, życiowym pędzie i zaczęła marzyć o miłości i potrzebie stabilizacji. Z tego rozdziału pochodzi najnowszy singiel "Z Tobą na chacie", który był inspirowany podróżą wokalistki do Nowego Jorku w 2022 roku. Rok później, Daria nagrała tam teledysk do tego utworu oraz zrealizowała kolejną część materiałów wizualnych do całego projektu.

Ostatnia część tryptyku – rozdział Backdoor – to rozmyślanie artystki nad tym "co by było gdyby…". Utwory te od strony lirycznej są w głównej mierze abstrakcją i wytworem wyobraźni Darii. Jak sama opowiada: "są krzywym zwierciadłem moich obaw i lęków, które otworzyły tytułowe tylne drzwiczki w mojej głowie, których chyba nigdy nie chciałam otwierać. (…) Osadziłam ten rozdział na bezkresnej pustyni, na totalnym pustkowiu – nieopodal Arizony, tak aby zintensyfikować u odbiorcy poczucie bezsilności i samotności".

Czwarta płyta wokalistki ukaże się 20 października 2023 roku. Płytę po raz pierwszy produkował ktoś inny niż Michał Kush, a był nim Bartosz Dziedzic.

Tracklista:

Rozdział '92
1. Dziewczyna POP
2. Złamane Serce jest OK
3. FIFI HOLLYWOOD
4. Ballada o Niej

Rozdział Pete Stop
5. Ballada Punk (jak świry)
6. Z Tobą na chacie
7. Intro On
8. Dziwna

Rozdział Backdoor
9. Supro (feat. Taco Hemingway)
10. Bambi Sarenka
11. Ballada znad rzeki
12. Tom Yum

Płytę możemy zakupić w wersji CD lub LP w trzech różnych okładkach i konceptach wizualnych odpowiedzialnych za każdy z rozdziałów.

Link do Pre-orderu: https://dziewczynapop.pl/

Okładka, którego rozdziału podoba Wam się najbardziej?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.10.2023 01:25 AM przez mateusz91.)
09.09.2023 08:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Daria Zawiałow - Dziewczyna POP - mateusz91 - 09.09.2023 08:32 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Daria Zawiałow - Wojny i Noce (戦争と夜) Szymek79 22 845 18.06.2021 11:33 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości