Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 727
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):no i "Egoist" wypadło, już pisałem, że spodziewałem się znacznie większej kariery. ale przynajmniej wyszło z poczekalni
Wielkim rozczarowaniem to nie jest, bo sama płyta mnie nie zachwyciła, a jednak ten kawałek trochę posiedział na liscie.
ku3a napisał(a):no to "Wither" się kończy na dobre. i to w jakim tempie...
Teraz wszystko w szybkim tempie przemieszcza się. Jeszcze nie koniec zamieszania na liśice spowodowanej ogromną ilością nowości
ku3a napisał(a):Strachów można się było spodziewać . obstawiam, że już za 2 tygodnie w pierwszej dziesiątce
Byc może. Utwór sporo traci, kiedy słucha się go w wersji ocenzurowanej, bo te wyciszenia szpecą utwór zdecydowanie bardziej niżeli przekleństwa. Na początku średnio kawałek mi się podobał, ale jak słucham wersji normalnej już jest inaczej Icon_smile2
ku3a napisał(a):wow, "Goodnight Moon" jak skoczyło! oprócz obejrzenia filmu, mam również zamiar powtórzyć sobie cały soundtrack Kill Billa, ale coś nie mogę znaleźć na to czasu... A tam kilka rzeczy które bardzo mi się podobały i nawet były w mojej dziesiątce
Gdzieś miałem soundtrack z tego filmu i pamiętam, że nawet mi się podobał
ku3a napisał(a):wow, ale "So Far From The Clyde" chwyciło! przez tyle czasu nic, a tu nagle taki debiut
Może paradoksalnie spowodował to nowy singiel Icon_wink2 Nie wiem, czy debiut nie jest za wysoki i czwartek nie będzie podobnej, albo nawet niższej pozycji
ku3a napisał(a):u mnie wciąż nie daje rady... i w ogóle cała płyta nie daje rady..
Szkoda, szkoda. Dla mnie cała płyta jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej
ku3a napisał(a):tego Mobiego chyba nie słyszałem... będzie trzeba nadrobić. kilka jego nagrań bardzo lubię, więc kto wie, może i ten się spodoba
Bardzo fajny kawałek, tak jak i poprzedni singiel, wrócił do swoich starych, dobrych klimatów, które najbardzije lubię.
ku3a napisał(a):"The Fixer"?? to jeszcze bardziej zdumiewające, bo to przecież pierwszy singiel z płyty, a nie utwór schowany gdzieś na płycie i słyszany tylko gdy samemu się puści. fajnie, że zdarzają się takie sytuacje, że coś łapie z opóźnieniem, a nie tylko za pierwszym razem albo w ogóle
Racja. Tak czasem bywa. Niewytłumaczalan sytuacja, ale dopiero teraz ten kawałek mocno mi sie spodobał, chociaż na ścisłą czołowkę raczej nie am co liczyć. Ostatnio rzadziej słuchaem LP3 więć może dlatego Pearl jam nie zdążył mi się osłuchać. A jeszcze jest nowy singiel.
ku3a napisał(a):wow, niespodzianek ciąg dalszy - Coma! w tej chwili nawet nie pamiętam jak leci ten kawałek, dawno już płyty nie słuchałem. ale jak przystało na Comę, musi być przebój u Ciebie . przy takim starcie, to musi być co najmniej podium zaliczone .
Zobaczymy. A to spowodowane posłuchaniem płyty Comy. Po prostu teraz wrażenie zrobił na mnie ten utwór, więc musiał trafić na moją listę. Przypomnij sobie, bo bardzo dobry.
ku3a napisał(a):kolejny wow - "Jean" wchodzi do pierwszej dziesiątki! u mnie kryzys i już spada, ale chciałbym, by jeszcze się podniosło, zobaczymy.
Nie wiem, czy to już nie szczyt jej możliwosci
ku3a napisał(a):Chickenfoot na pierwszym to jednak dla mnie spora niespodzianka, pomimo wyników z ostatnich tygodni. ciekaw tylko jestem czy jeszcze jakąś płytę razem nagrają, byłoby fajnie.
Tez bym chciał. Bardzo dobra płyta, którą słucha się z przyjemnością. Profeska, bo czuć ich luz w tym co robią, żadnej prezji, pełna zabawa, a jednak wysoka jakość. Montrose, czy Satrianiego nie słuchałem, Van Halen i RHCP owszem, ale to wszystko w połączeniu wyszło im znakomicie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.11.2009 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wydanie 727 - tadzio3 - 20.11.2009, 12:30 AM
[] - tadzio3 - 20.11.2009, 12:32 AM
[] - tadzio3 - 20.11.2009, 12:33 AM
[] - furendo91 - 20.11.2009, 12:43 AM
[] - Yoda - 20.11.2009, 01:06 PM
[] - furendo91 - 20.11.2009, 03:00 PM
[] - tadzio3 - 20.11.2009, 03:38 PM
[] - PaTToN - 20.11.2009, 07:49 PM
[] - stavanger - 23.11.2009, 12:51 AM
[] - ku3a - 24.11.2009, 11:35 AM
[] - tadzio3 - 25.11.2009 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości