Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 1163 (03.11.07)
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #7
 
Kiefer napisał(a):A ja uwazam, ze powinienes odciac pepowine laczaca Dr.Liste z LP3. Nawet jesli Trojkowa pojdzie w jakas dziwna, nieakceptowalna dla Ciebie/nas strone to Twoja muzyczna ukladanka przeciez zostanie. To wciaz beda Twoje ulubione dzwieki - i co im do LP3?

Trzymam kciuki i pozdrawiam slicznie-muzycznie!

Predzej czy pozniej to nastapi...chocby z tego powodu ze moje gusta muzyczne pojda w inna strone.Tak jak gust Niedzwiedzia sie z Lista zaczal rozmijac coraz bardziej.Ja staram sie byc bardzo otwarty na muzyke,wiec narazie jeszcze "sie trzymam" tak jak wielu z nas Icon_mrgreen
ale juz widze ze to co gra np.Stelmi jak by nie bylo w jednej z najwazniejsyzch muzycznych audycji to ja slucham tylko pierszej godziny a potem juz nie moge...Gacek,Szydlowska...te wszystkie Arctic Monkeys,Bloc Party,Killersi Interpol itp. to wszystko idzie w ta strone...a ja sie tu nie mam zabardzo czym zachwycac.A te zespoly wydaly narazie po jednej dwoch plytach..swego czasu bylo zachwycanie sie nad Oasis i Blur i co z tego wyroslo...Nie mam nic przeciwko nowej muzyce,i zespolom - niech sie tworza i niech rozpadaja...ale niech sie w tym wszstkim nie zapomina o tych ktorzy sa troche dluzej na rynku i nie sa z WB i ciagle nagrywaja dobre plyty.

A Listy coraz gorzej mi sie slucha niestety i stad to wszystko.I to nie chodzi o to ze Baron,bo on dobrze prowadzi ale o cala oprawke.Ta nowa pora,i przde wszystkim wyrzucil sygnal audycji do kosza.W zasadzie wszystkie sygnaly.Nie wiem co to mialo znaczyc w ostatnim notowaniu ze nawet nie mowil co jest nowoscia.Dlatego sobie zartowalem ze nie ma nowosci w tym tygodniu Icon_razz .
Sygnal dawal poczucie ze sie slucha Listy a nie czegos innego i to trzebabylo zostawic.
Tak jak zostal sygnal Lata z Radiem bo to jest sygnal audycji a nie Sznuka albo Chajzera albo jeszcze kogos...
Pozatym irytuje mnie wsrod komentarzy do LP3 ze juz czesto nikt nie pamieta co pisal jeszcze kilka tygodni wczesniej ,bo wazne ze akurat AnnaMaria Jopek albo Muse skoczylo oczko do gory... Icon_mad Icon_cry :roll: Icon_cool2 Icon_neutral2 Icon_surprised Icon_wink2 Icon_razz
Dobra ide spac Icon_mrgreen

https://radio-orbit.pl/
07.11.2007 02:09 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 1163 (03.11.07) - drwycior - 05.11.2007, 06:11 PM
[] - Paweł - 06.11.2007, 09:05 AM
[] - ku3a - 06.11.2007, 12:56 PM
[] - Kiefer - 06.11.2007, 01:09 PM
[] - Gary - 06.11.2007, 07:27 PM
[] - Yacy - 06.11.2007, 09:10 PM
[] - drwycior - 07.11.2007 02:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości