Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 966 - 15.09.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 119
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Yoda napisał(a):co do Europe to zapowiada się spory przebój
mam nadzieję, że u mnie powalczy o dziesiątkę i podobnie na forumowej Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Kawałek mocno się trzyma i się spodziewałem, ż ejuż wyżej nie podskoczy, bo już sie nie da Icon_wink2
haha, właśnie Icon_mrgreen . pierwsza czwórka nie do przejścia, a na piątym Lao Che Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Raczej pewny top 10 Icon_smile2
tyle że straciłem przez niego w sobotę w Znawcy punkty i od razu mi się humor zepsuł jak tego słuchałem Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):No i strzrzelił roczek. Na urodziny jedno oczko w górę Icon_smile2
Icon_mrgreen ale chyba potem musiała być niezła impreza która dała ostrego kopa... Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):U mnie nie mogła się przebić do top 45, chociaż długo się starała.
no u mnie też ma problemy Icon_wink2
bear napisał(a):świetnie że Stare Miasto obroniło się przed Muse Icon_smile2
żałuję, że więcej niż jeden utwór nie może być na pierwszym, bo przynajmniej pierwsza trójka, jak nie czwórka, powinna wygrać.
bear napisał(a):z nowości wybieram... Europe Icon_wink2 i pewnie gdybym nie usłyszał ich w Rockiestrze to samemu nie chciałoby mi się sprawdzić, co oni teraz grają Icon_razz
no właśnie, to co pisałem w komentarzu Icon_wink2. ale jak zwykle w takiej sytuacji, bardzo się cieszę, że Rockiestra się przydaje Icon_smile2.
abd3mz napisał(a):Całkiem niezły ten Europe, ale mi i tak najbardziej podoba się ten bluesowy - ostatni na płycie.
u mnie to jest nr 2 z płyty
Yacy napisał(a):Lao jak za dobrych ubiegłorocznych notowań Icon_razz
Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Myślałem, ze Mark przeskoczy Jona w tym tygodniu... Ale co sie odwlecze [to mam nadzieję] nie uciecze Icon_wink2
no ale z wyniku Marka chyba nie można być niezadowolonym Icon_smile2.
saferłel napisał(a):4 nowości na listę zawsze mam przewidziane Icon_razz2
trochę to sztuczne, co?
saferłel napisał(a):Tak jest w wersji HQ, czy to po prostu cholernie kiepska jakość?
nie pamiętam, musiałbym jeszcze raz przesłuchać Icon_razz. a tutaj nie mam możliwości...
saferłel napisał(a):Nigdy bym nie przypuszczał, że zrobi tu taką karierę. Mark Knopfler będzie pewnie walczył o podium Icon_wink?
ja to bym na razie chciał, żeby powalczył o dziesiątkę. o wyższe miejsca będzie bardzo ciężko... gdyby odjąć Lao Che to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej i wtedy może podium byłoby realne Icon_wink2.
saferłel napisał(a):A mnie jakoś nikt nie zachęca bym poznał ten album...no sami tak chcecie :roll:
Icon_wink2
ja mogę próbować zachęcić graniem w Rockiestrze Icon_wink2.
saferłel napisał(a):6 nie mam, a że FANEM Metallici nie jestem, to raczej nie mam czasu się angażować w słuchanie tego rodzaju projektów
a jesteś fanem Beatlesów? Icon_wink2
michal91d napisał(a):P.S. A propos Europe i Bon Jovi, to właśnie całkiem niedawno odkryłem zespół, który można powiedzieć, że jest ich mieszanką Icon_razz
czy ja wiem... po przesłuchaniu piosenki z tego linka w ogóle taka myśl, by mi się w głowie nie zrodziła Icon_wink2.
Konrad napisał(a):15. 31. 02. Border Reiver - Mark Knopfler - Knopfler zawsze był Twoim ulubieńcem
yhy, dobrze pamiętasz. ale to jest ulubieniec który ma dobre notowania wtedy gdy nagrywa coś co mi się podoba, a nie gdy nagrywa coś Icon_wink2. czyli krótko mówiąc za samo nazwisko sukcesów u mnie nie ma, poprzednia płyta Marka mnie rozczarowała, a piosenki były daleko od wejścia do dziesiątki.
Konrad napisał(a):36. NN. 01. New Love In Town - Europe - To sentymentalizm, czy naprawdę Ci się to podoba :?:
patrz wyżej Icon_wink2. a jak jest u Ciebie? bo Europe na pierwszym Icon_smile2.
Gary napisał(a):i teraz sprawdziłem na trackliście, że chyba jeszcze bardziej podoba mi się "No stone Unturned".
muszę sobie przypomnieć który to utwór.
Miszon napisał(a):Oj, nie słucha się Rockiestry (tu parę razy), ani Hey Joe (tu raz była)...
hehe, właśnie Icon_mrgreen .
poza tym dla mnie to po prostu bardzo dobre granie, takie jak lubię.
Miszon napisał(a):A może by tak Beatallicę zaproponować do LPP3?
hmm, może faktycznie Icon_smile2.
Aro napisał(a):Dość sporo utworów z Twojej listy bardzo lubię i niektóre z nich sa bardzo blisko wejścia na nia , tylko zawsze czegoś zabraknie, i chyba nawet w tym tygodniu a niektórych po prostu nie przesłuchałem.
będę wypatrywać Icon_smile2.
Aro napisał(a):A przy okazji ciesze sie ze tak duzo Lao. bo wiem ze nie tylko ja mam odchyły od normy jak złapie jakiś wykonawca. Icon_lol
Icon_mrgreen .
to jest moim zdaniem normalne podejście - coś Ci się ogromnie podoba, to wchodzi na listę.
Aro napisał(a):EDIT; i wciąż wierzę, ze Rootwater sie dostanie. Icon_wink2
u mnie też nadzieja nie maleje Icon_wink2. zdradzę, że w ostatnią niedzielę znowu się nie udało, ale naprawdę jest blisko... wiem, że powinienem więcej tego słuchać, żeby pewna granica została przekroczona, ale po prostu nie mam kiedy...
Aro napisał(a):A zapomniałbym , "Hard Too See" nie widziałem ale może tez wejdzie niebawem Icon_mrgreen
Icon_smile2 taką mam nadzieję Icon_smile2. a płytę na razie przesłuchałem tylko 2 razy...
Tomekk napisał(a):a "Kara Niny" to w ogóle była :?:
kilka razy była blisko wejścia, ale w końcu się nie udało...
Tomekk napisał(a):Bon Jovi dobrze sobie radzi. Trochę to dziwne, bo ja uważam, że idą w kierunku stylu U2 i są w tym znacznie gorsi...
to bardzo subiektywne odczucia, ja na szczęście mam zupełnie inne, a chwila w której mnie takie myśli najdą, będzie dla mnie ostatnią chwilą żywota Bon Jovi Icon_wink2.
23.09.2009 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
notowanie 966 - 15.09.2009 - ku3a - 16.09.2009, 10:18 AM
Re: notowanie 966 - 15.09.2009 - Yoda - 16.09.2009, 10:27 AM
[] - tadzio3 - 16.09.2009, 10:41 AM
[] - bear - 16.09.2009, 11:35 AM
[] - Paweł - 16.09.2009, 03:05 PM
[] - abd3mz - 16.09.2009, 06:17 PM
[] - Yacy - 16.09.2009, 06:37 PM
[] - saferłel - 16.09.2009, 07:02 PM
[] - AKT! - 16.09.2009, 07:36 PM
[] - michal91d - 16.09.2009, 07:36 PM
[] - Konrad - 16.09.2009, 08:54 PM
[] - Gary - 17.09.2009, 12:24 AM
[] - Miszon - 18.09.2009, 10:46 AM
[] - Aro - 18.09.2009, 05:35 PM
[] - Tomekk - 19.09.2009, 05:41 AM
[] - ku3a - 23.09.2009 12:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości