Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPF: Notowanie 553
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 685
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
RE: LPF: Notowanie 553
dziobaseczek napisał(a):nie podoba mi się.
Trochę by mnie zdziwiło gdyby Ci się podobało Icon_smile
dziobaseczek napisał(a):Dziękuję - wiesz za co
Za Turnstile
AKT! napisał(a):słucham sobie wreszcie po komentarzu dziobasa tej gimnastyki afrojaxa i lol, afrojax jak zawsze, defetyzm i defekacja, wada wymowy; trochę lepiej się tu dzieje producencko, ale jednak niestety afrojax przykrywa to sobą totalnie xD
To jest postać nie do przeskoczenia dla części ludzi. Ja jestem po drugiej stronie, bywam regularnie na koncertach, zbijam piony, mam podpisaną płytę Icon_biggrin Ale rzeczywiście Gimnastyka w końcu nie brzmi produkcyjnie pól-amatorsko jak jego solówki.
AKT! napisał(a):haha, no proszę! tutaj ja wystrzeliłem i przestrzeliłem, ale teraz jakoś się mnie nie ima; jestem przekonany, że na płycie znajdę coś, co mnie zajmie, ale tutaj po wstępnej ekstazie trochę zamuliłem
Też liczę na większe i lepsze rzeczy na płycie, to mi się przyjemnie rozkręciło. Ale najważniejsze, że przypomniało mi, żeby wrócić do pierwszej płyty <3
AKT! napisał(a):a sufjan z tej nowej płyty to pierwszy czy już coś było z singielków?
Pierwszy. Przy odsłuchu płyty świetnie mi zagrał Back to Oz, więc możliwe, że niedługo i to się pojawi.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2021 01:50 PM przez furbul.)
08.10.2021 01:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
LPF: Notowanie 553 - furbul - 04.10.2021, 04:33 PM
RE: LPF: Notowanie 553 - dziobaseczek - 07.10.2021, 09:12 AM
RE: LPF: Notowanie 553 - AKT! - 07.10.2021, 12:54 PM
RE: LPF: Notowanie 553 - furbul - 08.10.2021 01:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości