Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popołudniowe kakao u Eltona Johna
5 o'clock, indeed.
michal_paszcza Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 332
Dołączył: Mar 2021
Post: #1
Popołudniowe kakao u Eltona Johna
W piątek organizuję wraz ze znajomymi prywatkę i tak jak często mamy jakieś tematy przewodnie, tak teraz padło na "wujka Eltona", czyli muzycznie. Będzie kartonowy fortepian, pokaz Króla Lwa z Netflixa i ekstrawaganckie peruki. Pomyślałem, że wspomnę o tym, bo chętnie dowiem się, jaką ułożyć playlistę. I co w ogóle sądzicie o Eltonie Johnie - bo ja na okazję prywatki doszedłem do wniosku, że znam go połowicznie. Tutaj na forum grzebałem w archiwach i generalnie słabo. Czemu postać równa legendzie Queen czy innego U2 jest tu w zasadzie mało komentowana przy okazji różnych muzycznych wspominek? Bo mało Trójkowa? Bo gej? Nie mam pojęcia, serio Icon_smile

Dlatego chciałbym posłuchać (dosłownie) Waszych propozycji - może niekoniecznie tak oklepanych jak motyw z wyżej wymienionego filmu czy I'am Still Standing, ale...
Może maci jakiś kontent na temat Eltona, którym mógłbym zabłysnąć w piątek Icon_smile

Także zapraszam, kakao nie zabraknie!
21.09.2021 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Popołudniowe kakao u Eltona Johna - michal_paszcza - 21.09.2021 05:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości