Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP CLASSICS 2009
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 076
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
saferłel napisał(a):Michael.....a mógł się pojawić jeszcze w kilku piosenkach, nie zdziwiłoby mnie to

Niby tak. Tylko, że ja mam zawsze problem z ułożeniem tego topu, bo chciałbym, aby wielu różnych artystów się nań załapało

saferłel napisał(a):Najbardziej cieszy jednak debiut Duranów

I pomyśleć, że kiedyś nie lubiłem tego utworu. A teraz uważam go za jeden z lepszych

saferłel napisał(a):To ''What Is Love'' to chyba nie oryginał coveru pewnego Afroamerykanina z lat 90.?

To nie jest ten sam utwór co wykonywał niejaki Haddaway. To coś zupełnie innego.

saferłel napisał(a):Ania ze swoim największym hitem całkiem sporo spadła, ale i tak bardzo dobry wynik wciąż trzyma

Sądzę, że chyba nawet jedynym

saferłel napisał(a):W górę poszły notowania PSB, ale niestety nie DM Icon_sad

JEALOUSY to świetny utwór przypominający mi beztroskie wakacje 1991, zapach skoszonego siana i listę przebojów radia rzeszów, którą wówczas słuchałem

Co do Depeche Mode jeszcze napewno powrócą do góry. Według mnie ten utwór jest lepszy od ENJOY THE SILENCE

saferłel napisał(a):Znów blisko było pierwsze miejsce dla ''By My Side''. Ale ja to lubię i tak zaskoczony byłem jak to pierwszy raz u ciebie zobaczyłem

Najlepsza ballada z wokalem Hutchence'a

saferłel napisał(a):ewnie oddasz głosy na top Madonny....i wiemy już co będzie pierwsze.

Będziesz zaskoczony

saferłel napisał(a):Bartosiewicz bardzo wysoko i z trochę zaskakującym numerem

Pamiętam lipiec 1995 roku. Zagrano ten utwór w Trójce, a słuchałem go wtedy w samochodzie. Oniemiałem po prostu i wprowadziłem go na listę. To tak piękna ballada o wspomnieniach z dzieciństwa i próby powrotu do nich.

saferłel napisał(a):A innych szlagierów nie ma! Annie Lennox w top 60! ''Why'' tak nisko Icon_razz2?

Konkurencja nie śpi. Zawsze może pójśc w górę wszak to lista na lata Icon_lol

saferłel napisał(a):Wypatrzyłem jeszcze R.E.M na 30.

Jako 13-latek nie lubiłem tego utworu o dziwo

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.08.2009 05:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
TOP CLASSICS 2009 - Konrad - 22.08.2009, 09:40 PM
[] - saferłel - 22.08.2009, 09:55 PM
[] - Konrad - 23.08.2009 05:24 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TOP CLASSICS - notowania Konrad 4 11 187 15.08.2012 08:20 PM
Ostatni post: Konrad
  TOP CLASSICS 2009 Konrad 0 701 22.08.2009 09:39 PM
Ostatni post: Konrad
  TOP CLASSICS 2008 Konrad 12 3 381 01.10.2008 07:56 PM
Ostatni post: Miszon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości