Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"50 po 40" - notowanie 609
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #5
RE: "50 po 40" - notowanie 609
dziobaseczek napisał(a):Ale największe odkrycie to Working Men's Club - Valleys

Dobry wybór, według mnie WMC to jeden z ciekawszych debiutów ubiegłego roku. Warto im się baczniej przyjrzeć, bo potencjał spory. Na siódmym mam ich inny kawałek, też wart uwagi.

dziobaseczek napisał(a):girl in red i Baio też w pytę.

Przy Seratonin mam wrażenie, że chociaż europejskie, to za oceanem jakoś szybciej się przebiło, ale może to tylko złudzenie. Baio z kolei, to dobrze znana marka, ale pewnie bardziej jako Chris Baio, czyli basista Vampire Weekend.

dziobaseczek napisał(a):19. Nike – Alia Fay (POL)
znakomite!

Słuchając tych obecnych dreampopowych kawałków, aż trudno uwierzyć, że zaczynała w kapeli metalowej.

Poleciłbym Ci jeszcze, zatrzymać się na dłużej przy mojej najwyższej nowości, bo w najnowszym notowaniu będzie u mnie bardzo wysoko. Może przemawia przeze mnie lokalny patriotyzm, ale wydaje mi się, że warto uważniej posłuchać dziewczyn z Shyness!, czyli nowego projektu Iwony Skwarek, znanej z duetu Rebeka. Lepiej tego posłuchać na Spotify, bo ta wersja Live z YT jest trochę gorsza od studyjnej. Jak wspomniałem Stalker będzie bardzo wysoko, a ich kolejny singiel Ikarius już rozpycha się w poczekalni.
06.07.2021 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"50 po 40" - notowanie 609 - Rincewind - 25.06.2021, 01:33 AM
RE: "50 po 40" - notowanie 609 - Rincewind - 25.06.2021, 11:21 AM
RE: "50 po 40" - notowanie 609 - Rincewind - 06.07.2021 08:57 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości