Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert Wyatt - co o nim sądzicie?
parzymiech Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jan 2021
Post: #1
Robert Wyatt - co o nim sądzicie?
[Obrazek: photos_robert_wyatt_big.jpg]

Jestem ciekawy, czy ktoś na tym forum słucha muzyki tego pana Icon_smile

Ostatnio bardzo mnie zaciekił ten artysta o wielu twarzach.... i bardzo długiej brodzie Icon_rolleyesIcon_smile Gra w klimatach, które chyba tutaj mogłyby się spodobać - rock, ale taki specyficzny, powiedizałbym, że progresywny, jednak.... hmmm... może ktoś, kto lepiej operuje terminologią muzyczną i zna tego pana, moze mi pomóc znaleźć właściwe słowo? Icon_redfaceIcon_mad Zastanawia mnie, czy ktoś go jeszcze słucha. Ja o nim nie słyszałem dopóki nie usłyszałem o nim w jakiejś audycji 357 kilka tygodni temu i powoli zacząłem słuchać. Ważna postać, czy raczej jakiś lokalny odpowiednik Pink Floyd czy King Crimson? Dla mnie postać warta sprawdzenia, a płyta Rock Bottom nieźle grzeje Icon_twisted Dawno nikt mnie tak nie zaskoczył w gatunku, ktory wydawał mi się.... trochę martwy Icon_rolleyes Mimo, że Robert jeździ na wózku po wypadku i od dawna nie nagrywa...

Jeżeli macie ochotę poczytać o tym panu, to tutaj w polskim internecie ma swoją droną przystań - https://www.substanceonly.net/robert-wyatt
28.02.2021 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Robert Wyatt - co o nim sądzicie? - parzymiech - 28.02.2021 03:22 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ivan Komarenko - co o nim sądzicie? parzymiech 40 1 976 01.08.2021 01:26 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości