Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
michal91 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Feb 2021
Post: #25
RE: WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019]
dziobaseczek napisał(a):Wiesz, że nie słucham płyt a podium nie znam dobrze. Ale ściąga przyjemna. A nr jeden to widzę kawał emocji, zatem warto kiedyś posłuchać. Dzięki za top
jak tak patrzę, to faktycznie podium może być mało dziobasowe
Konrad napisał(a):Super Michale, że wróciłeś do nas
Tomekk napisał(a):ważne, że powróciłeś z zacnym zestawem płyt! Oby na dłużej.
[
piotreklp3 napisał(a):Dobrze Cię tu widzieć po tylu miesiącach nieobecności Icon_biggrin
dzięki za dobre słowa Icon_wink
Tomekk napisał(a):Myślałem, że tylko ja na tym forum zachwycałem się płytą "Violence" Editorsów, a jednak był ktoś jeszcze Icon_razz
hahah, jeszcze ku3a na pewno Icon_smile
Tomekk napisał(a):Szkoda, że poza Lianne nie ma śpiewających pań, a przecież były znakomita Birdy, Jessie Ware czy nawet ta Adele Icon_razz2
piotreklp3 napisał(a):Brakuje mi też Katie Meluy, ale ona swoje najlepsze albumy wydawała dekadę wcześniej.
poza tą Lianne, najbliżej pięćdziesiątki była inna Lianne Icon_lol z "Blood". Adele z "21" też była wśród płyt, które brałem pod uwagę. Jessie jakoś nigdy mnie nie przekonywała. Ale gdyby plebiscyt obejmował 2020, to byłyby na pewno dwie inne płyty kobiece, w tym Katie Icon_smile
AKT! napisał(a):najbardziej "moją" płytą stąd jest bez wątpienia "the suburbs", ale podoba mi się całkiem twoja czarno-biało-szara trójka; rice'a dodałem do odsłuchu, bo tego akurat nie słuchałem, ben kojarzy mi się nieźle, a sigur rós tym krążkiem przełamali schemat!
mam wrażenie, że i Jonathan Jeremiah mógłby Ci się spodobać. Rice to klasa, więc polecam mocno Icon_wink
16.02.2021 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: WLP: Płyty dziesięciolecia [2010-2019] - michal91 - 16.02.2021 10:49 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości