Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.40 (1093)
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #3
RE: A.40 (1093)
Twoja lista jest moim zdaniem najbardziej interesująca (ex aequo z Arturową), ale dodajesz co któreś notowanie, a Artur ostatnio nie robi chyba notowań. Ech, jak żyć. Icon_sad

Co prawda nie znam za wiele, bo mam ogromne zaległości muzyczne (2019 rok enters the chat), ale jest kilka fajnych rzeczy. O ile nie znoszę k-popu i BLACKPINK uważam za najbardziej przereklamowany zespół świata, to "Lovesick Girls" uważam akurat za wybitne, serio. Przypomina mi wszystkie najlepsze piosenki alternatywno-taneczne z okolic 2013-2014. Poza tym BTS też są spoko z "Dynamite". Tkay Maidza mi średnio siadła, znam ją bardziej z tanecznej strony i chyba w takich kawałkach ją wolę. Kacey i Troye nie znam, ale wiem, że mają jeszcze inną kolaborację. Dua coś późno się pojawiła, wcześniej widziałem, że były jej inne single - a czy było "Levitating"? Jak się zapatrujesz na tę piosenkę?

Ogólnie to całe Twoje plejki w miarę regularnie zgrywam do siebie, ale nie mam kiedy słuchać muzyki, mam zaległości sięgające 1.5 roku - więc podejrzewam, że na temat reszty nie wypowiem się prędko.
14.12.2020 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
A.40 (1093) - AKT! - 14.12.2020, 01:28 PM
RE: A.40 (1093) - dejmieeen - 14.12.2020 03:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości