Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 ton lista przebojów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 

18 czerwca 2005

1 0 Flabby / Carlo Boni – „Mambo italiano”

2 0 Kayah – „Jutro rano”
Kayah przywiązuje dużą wagę do jakości muzyki wydawanej w jej wytwórni. „Mój stempel, jeśli nawet teraz nie jest gwarancją jakości, to prędzej czy później się nią stanie” – zapewnia wokalistka. Trzymamy kciuki...

3 0 POE – „Szum rodzi hałas”
Ze swojej solowej płyty O.S.T.R. jest bardzo dumny, bo jak mówi, zapamiętuje się ją dopiero po kilku przesłuchaniach. „Nie jest łatwo zrobić płytę, którą będą się wszyscy jarali po czasie” – dodaje raper.

4 0 Krzysztof Kiljański / Kayah – „Prócz Ciebie, nic”
Pierwszy poważny sukces solowy Krzysztof odniósł w 1993 roku na Festiwalu Piosenki Studenckiej „ŁYKEND” we Wrocławiu. Wygrał wtedy profesjonalną sesję nagraniową, której jednak nie wykorzystał.

5 [nowość] Kazik – „Los się musi odmienić”
Kazik nie potępia, ale też i nie jest zwolennikiem studyjnego „dopieszczania” nagrań. „Kiedyś Beatlesi grali na dwa mikrofony i było dobrze i to brzmi do dzisiaj wspaniale, bo oni dobrze grali” – tłumaczy muzyk.

6 0 D'Angelo – „Brown Sugar”

7 –2 Leona – „Arguments”
Kilka dni temu Leona zorganizowała konkurs, w którym nagrodą jest... jej występ u zwycięzcy. Niestety, w konkursie nie mogły brać udziału osoby prywatne, a jedynie szkoły. Dobre jednak i to, zawsze parę lekcji przepadnie...

8 2 Papa Ap – „Gasolina”
„Gasolina” to... kolejny cover, zaś autorem piosenki jest Daddy Yankee z Puerto Rico. Fakt pojawienia się nowej wersji na listach przebojów wzburzył sceną reaggeton, z której wywodzi się twórca „Gasoliny”. Jego fani nazwali przeróbkę „mizernym popisem”.

9 –2 Kombii – „Pokolenie”
Płyta „c.d.”, zdaniem biorących udział w plebiscycie „Superjedynek”, jest najlepszym albumem pop minionego roku. „Dla nas to najważniejsza nagroda, bo przyznali ją fani” – powiedział tuż po odebraniu wyróżnienia Grzegorz Skawiński.

10 0 Gorillaz – „Feel Good Inc.”
Muzycy Gorillaz pochodzą z różnych części świata. Jak mówią – nie stanowi to żadnej przeszkody. „Nie liczy się skąd jesteś, ale jaki jesteś. Im więcej jest w tobie małpy, tym bardziej się nadajesz” – dodają z uśmiechem.

11 [nowość] Feist – „Inside Any Out”
Feist pochodzi pochodzi z Kanady. Na swoim koncie ma już współpracę z kilkoma zespołami i muzykami, głównie ze sceny alternatywnej – jak Tragically Hip czy Peaches.

12 –1 Amel Bent – „Ma Philosophie”
Charles Aznavour – to pierwsza i najważniejsza inspiracja dla Amel. „Pokochałam go za melancholię, która emanowała z jego tekstów” – wyjaśnia wokalistka, dodając, że za głosy ceni Celine Dion i Mariah Carey. Same ideały...

13 –4 Audioslave – „Out Of Exile”
6 maja zespół Audioslave przeszedł do historii – nie tylko muzyki rockowej. Grupa jako pierwsza kapela z USA zagrała darmowy koncert na Kubie. Występ Chrisa Cornella i kompanii oglądało 50 tysięcy osób.

14 0 Jeden Osiem L – „Pytam kiedy?”
Hip–hop, to dla muzyków Jeden Osiem L sposób na życie. „Wolność słowa, wolność wyborów. To najpiękniejsza przygoda, która nas spotkała i która cały czas trwa” – mówią zgodnie raperzy.

15 100 Schnappi – „Das ist kleine Krokodil”
Choć krokodyle większą część życia spędzają w wodzie, nie gardzą słońcem. Ciepło jakie od niego otrzymują służy im bowiem do... utrzymywania odpowiedniej temperatury ciała. W Polsce koledzy Schnappiego raczej nie pożyliby sobie...

16 –3 Maria Isabel – „Ante Muerta Que Sencilla”
Maria Isabel miną aniołka czaruje publiczność, jednak w domu nie jest wcale taka grzeczna. Wokalistka przyznaje, że rodzice mają z nią problemy, a największym jej nałogiem jest... późne chodzenie spać. Ech, szołbiznes...

17 [nowość] Snoop Dogg – „Drop It Like It's Hot”
Podczas koncertu lepiej nie przeszkadzać Snoopowi. Przekonał się o tym jeden z fanów rapera, który podczas koncertu w Auburn w USA wtargnął na scenę. Ochroniarze rapera. wybili mu ten pomysł z głowy tym, co było pod ręką, czyli... mikrofonem.

18 [nowość] The Chemical Brothers – „Galvanize”
Świeżość muzyki – to podstawowe kryterium jakim kierują się Chemiczni Bracia dobierając utwory na swoje płyty. „Po prostu musimy być podekscytowani muzyką, którą tworzymy. I mieć takie ambicje podczas nagrywania płyty” – wyjaśnia Tom.

19 –3 Arka Noego – „Od rana do wieczora”
Zebranie wszystkich wokalistów i wokalistek Arki Noego w studio może wydawać się trudne, wcale jednak nie jest. „Dzwonię i mówię – będzie tego i tego dnia nagranie. Kto może niech przyjedzie! I tak się dzieje” – mówi Robert Friedrich, lider zespołu.

20 –5 Anna Jantar / Natalia Kukulska – „Po tamtej stronie”
Sporym wyzwaniem było dla Natalii napisanie tytułowej piosenki na najnowszy album. „Przede wszystkim było to wyzwanie emocjonalne, bo pisząc go kompletnie się zablokowałam na jakieś trzy miesiące” – opowiada wokalistka.

21 [nowość] Coldplay– „Speed Of Sound”
Inspiracją dla kilku nagrań z nowej płyty Coldplay były dokonania... Kraftwerk i Jay–a Z. „Zawsze chciałem być raperem” – zdradził w jednym z niedawnych wywiadów Chris Martin, lider składu... znaczy grupy.

22 –2 System of Down – „B.O.Y.B.” Słowa? Nie są wcale aż tak ważne... „Jeżeli piosenka sprawia, że czujesz tak jak chcieliśmy żebyś czuł, to nie obchodzi mnie ani to co śpiewa Serj czy ja” – tłumaczy Daron. Czy to znaczy, że wystarczy proste „lalala”?

23 [nowość] Hop-Kids – „Hop–Kids”
Hop–Kids mówią o sobie, że grają hip–hop z elementami dance. Grupę tworzą Kacper, Maciek, Daria oraz Igor. Razem mają 47 lat...

24 [nowość] Brodka – „Miałeś być”
Z festiwalu w Opolu Monika Brodka wróciła obładowana nagrodami. Wokalistka zgarnęła „Złotą Premierę” za piosenkę „Miałeś być” oraz „Superjedynkę” w kategorii „Debiut roku”. Gratulujemy ...i liczymy na więcej!

25 [nowość] Mini Mini Party – „Mini Mini Party”
Mini Mini Party to płyta dla maluchów i ich rodziców. Szczególnie pierwsza grupa może być zadowolona z albumu – w skład grupy Mini Club, która się pod nim podpisuje wchodzi bowiem sam Schnapi – mały krokodyl...

26 3 Fisz / Envee – „Kryminalny bluez” Envee w przeciwieństwie do Fisza nie zastanawia się długo nad współpracą z innymi muzykami. „Ja to lubię muzyczkę – gdzie grają, chętnie się dołączam” – opowiada.

27 –1 Hunter – „T.E.L.I.”
Czy warto w dzisiejszych czasach zakładać kapelę metalową? Drak z Huntera nie ma co do tego wątpliwości. „Pewnie że warto, ale trzeba pamiętać, że to ciężki kawałek chleba” – mówi muzyk, podpierając się 20–letnią praktyką.

28 –2 The Black Eyed Peas – „Don't Phunk With My Heart”
W grupie The Black Eyed Peas tylko Will.I.Am nie ma jeszcze solowych planów. Pozostali wiedzą, co wkrótce zaprezentują. „Fergie ma swoją płytę, ja mam hiszpański longplay, a Apl zajmuje się wydaniem filipińskiego krążka” – zdradza Taboo.

29 [nowość] Mezo – „Ważne”
Mezo od dwóch tygodni jest szczęśliwym małżonkiem. Za pół roku poznańskiego rapera i jego wybrankę Sandrę czeka kolejne ważne życiowe doświadczenie – narodziny potomka. Gratulujemy – awansem!

30 –2 Faithless – „Why Go”
Zdaniem muzyków Faithless, połowa sukcesu grupy to jej niezmienny skład i jasny podział ról. „Maxi pisze teksty, ja komponuję muzykę, a Rollo nadaje temu wszystkiemu właściwe brzmienie. I to się nie zmienia” – mówi Sister Bliss.


25 czerwca 2005

1 4 Kazik – „Los musi się odmienić”

2 –1 Flabby / Carla Boni – „Mambo italiano”
„Mambo Italiano” to piosenka, którą przed laty wylansowała Carla Boni. Gwiazdę włoskiej piosenki słychać zresztą w utworze – to do niej należy pojawiający się w refrenach głos, nucący „mambo italianooo”...

3 18 Coldplay – „Speed of sound”
Grupa Coldplay udanie rozpoczęła podbój USA nowym albumem. „X&Y” zadebiutowała od razu na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych płyt. Na świecie jest podobnie – krążek jest numerem jeden w aż 28 krajach.

4 –2 Kayah – „Jutro rano”
„Porażka sukcesu” – to termin, który Kayah wymyśliła na określenie sytuacji, kiedy jej popularność odstrasza przyjaciół. „Wielu ludzi czuje się gorszymi i buduje barierę w naszych kontaktach” – opowiada artystka.

5 20 Mini Mini Party – „Mini Mini Party”
Jednym z tytułów na płycie Mini Mini Party jest „Veo Veo”. Ta niepozorna nazwa oznacza w Hiszpanii konkursy piosenki, przeglądy i festiwale, które mają jedną cechę wspólną – odkrywają najmłodsze talenty.

6 6 Amel Bent – „Ma Philosophie”
Drugą pasją Amel jest psychologia. „Gdyby moja kariera wokalistki nie zaczęła się rozwijać, z pewnością kontynuowałabym studia, aby w przyszłości zostać psychologiem” – mówi artystka. Ech, trafić do niej na terapię...

7 1 Papa Ap – „Gasolina”
Papa Ap pochodzi z małej wioski w Salwadorze, skąd wyemigrował do USA i Kanady. Właśnie wydał swoją pierwszą płytę – krążek nosi tytuł „Noche”, co jak nietrudno się domyślić oznacza noc.

8 3 Feist– „Inside and out”
Swoją karierę Leslie Feist zaczynała grając w szkolnym zespole punkowym. Później przyszedł czas na fascynację rockiem, a następnie na muzyczne eksperymenty. Te ostatnie wciągają ją do dziś...

9 –3 D'Angelo – „Brown Sugar”
Tym, których nie stać na obejrzenie D'Angelo, polecamy wakacyjną wycieczkę do innego anioła. Niedaleko, bo na wzgórzu w Gateshead w Anglii wznosi się stalowa rzeźba – „Anioł Północy”. Imponująco wyglądają szczególnie jego skrzydła.

10 –6 Krzysztof Kiljański / Kayah – „Prócz Ciebie, nic”
Najważniejszym wynalazkiem ludzkości jest według Krzysztofa... nie, nie mikrofon. „Najlepszym wynalazkiem jest jednak koło, choć zaraz potem... Internet” – mówi wokalista.

11 9 Anna Jantar / Natalia Kukulska – „Po tamtej stronie”
Natalia mówi, że macierzyństwo dało jej większą pewność siebie. „Bycie mamą zwiększa siłę do pracy, ale i do odpierania ataków. Jedynym dobrem, jakim się teraz kieruję, jest teraz dobro moich dzieci” – opowiada piosenkarka.

12 5 Snoop Dogg– „Drop it like it's hot”
Snoop Dogg zaprosił do współpracy grupę Franz Ferdinand. Propozycja wspólnego nagrania przypadła do gustu muzykom kapeli. „Cudownie. Bardzo podoba mi się jego styl” – powiedział Alex Kapranos, wokalista Franz Ferdinand.

13 [nowość] Anna Maria Jopek – „Don't speak”
Trzy tygodnie temu Anna Maria nakręciła teledysk do piosenki „Don't Speak” z albumu „Secret”. Czarno–biały obraz powstał z myślą o prezentacji w krajach niemieckojęzycznych oraz Japonii.

14 –11 POE – „Szum rodzi hałas”
O.S.T.R. nie daje się wciągać we freestyle'owe pojedynki. „Nie jest sztuką zarapować półtorej minuty. Ale zarymować godzinę z sensem, żeby się nie powtarzać – o, wtedy możemy się pojedynkować” – tłumaczy muzyk.

15 –5 Gorillaz – „Feel Good Inc.”
Gorillaz nie lubią, kiedy porównuje się ich muzyczne eksperymenty z twórczością Radiohead. „Spróbuj mi włożyć kamień do buta i kazać tak chodzić, to ci pokażę, na czym polegają eksperymenty w ich muzyce” – nabija się Murdoc.

16 [nowość] Zakopower – „Kiedyś Ty...”
Twórcy Zakopower znają się już kilkanaście lat. Dotychczas grywali jako muzycy sesyjni, m.in. z Wojciechem Waglewskim, Zbigniewem Preisnerem a ostatnio z Kayah i Goranem Bregovicem.

17 –8 Kombii – „Pokolenie”
Swoją pierwszą gitarę Grzegorz Skawiński zrobił sam z... deski od łóżka. Dziś na szczęście nie musi się posuwać do takich desperackich czynów, do wyboru ma bowiem ponad 30 egzemplarzy w „skromnej” domowej kolekcji.

18 10 The Black Eyed Peas – „Don't Phunk With My Heart”
Nie tylko muzyka znajduje się w solowych planach Fergie. Artystka marzy o roli w filmie. „Czytam w tej chwili różne scenariusze i liczę, że wreszcie coś dla siebie znajdę” – mówi wokalistka The Black Eyed Peas.

19 –1 The Chemical Brothers – „Galvanize”
Chemical Brothers nie unikają koncertów. „Zależy tylko, gdzie grasz. Tokio, Paryż, Chicago, Sydney – możemy grać wszędzie tam, gdzie jest wystarczająco dużo ludzi” – mówi Ed Simon. Piano bary raczej odpadają...

20 [nowość] Dream Theater – „Octavarium”
„W moim przypadku zostanie muzykiem było nieuniknione” – mówi Mike Portnoy, perkusista Dream Theater. „Mój ojciec był rock'n'rollowym dyskdżokejem, więc zawsze otaczała mnie muzyka” opowiada pałker.

21 –14 Leona – „Arguments”
Ukraińscy krytycy muzyczni zgodnie nazwali Leonę najgłośniejszym debiutem tego roku. W tym jednym się nie pomylili – kiedy trzeba, Leona potrafi nieźle krzyknąć...

22 0 System Of Down – „B.O.Y.B.”
System Of A Down bardzo lubią europejskie występy. „Tutaj ludzie o wiele łatwiej przyjmują nowe rzeczy. W Ameryce zaś tłumaczono nam, że ludzie chcą tam słuchać tylko tego, co już znająâ€ mówi John Dolmayan. Spotkali inżyniera Mamonia?

23 –7 Maria Isabel– „Ante Muerta Que Sencilla”
Maria Isabel niezbyt fortunnie wybrała swoje imiona jako artystyczny pseudonim. Mieszkańcy krajów latynoamerykańskich kojarzą bowiem hasło „Maria Isabel” z... popularną telenowelą, nadawaną kilka lat temu.

24 [nowość] IRA – „Parę Chwil”
„Patrząc na te czasy z dzisiejszej perspektywy, przeważa radość z faktu, że mogliśmy to przeżyć, niż żal, że te czasy się skończyły” – mówią o początkach IRY jej muzycy.

25 [nowość] Rob Thomas – „Lonely no more”
Rob Thomas wcześnie zaczął dorosłe życie. Mając 17 lat rzucił szkołę i przez jakiś czas wałęsał się po Południowej Karolinie szukając sobie miejsca. Na tej „wycieczce” spotkał też najwierniejszą życiową towarzyszkę – muzykę...

26 –11 Schnappi – „Das ist kleine Krokodil”
Po udanym debiucie płytowym Schnappiego, sił próbują telewizyjni towarzysze małego krokodyla. Na niemieckim rynku ukazał się właśnie krążek z piosenką Lamy z Jokohamy. Kto następny?

27 100 Wilki – „Słońce pokonał cień”
Członkowie Wilków mają swoje fascynacje, ale nie mówią o nich na głos. „Jako muzycy interesujemy się muzyką. Słuchamy różnych rzeczy, każdy czego innego” – dyplomatycznie omijają temat.

28 –1 Hunter– „T.E.L.I.”
Muzyka Huntera nie należy do łatwych. „Nie każdy jest w stanie to zaakceptować i myślę, że większość ludzi woli słuchać takiej muzyki, którą może słuchać nogami” – mówi Drak, dodając, że nie potrafi o trudnych sprawach śpiewać „pod publiczkę”.

29 [nowość] Kasia Kowalska – „Domek z kart”
Kasia nie obawia się konkurencji. „Każdy kto jest zdolny i ma coś do powiedzenia, wcześniej czy później zaistnieje na rynku – nie ma takiej siły. A konkurencja jest potrzebna” – mówi wokalistka. Iście sportowa postawa...

30 –6 Monika Brodka – „Miałeś być”
Po sukcesie w Opolu, Monice ciężko było zasnąć. „Do pracy podchodzę bardzo emocjonalnie, a potem muszę wszystko przemyśleć. Pół nocy analizowałam wszystko i myślałam, co teraz ze mną będzie” – opowiada Brodka.


2 lipca 2005

1 2 Coldplay - „Speed of sound”

2 28 Brodka - „Miałeś być”
Monika nie jest zachwycona polskim rynkiem fonograficznym. ”Płyty sprzedają się bardzo słabo, a ludzie ściągają muzykę z internetu czy kupują płyty na stadionach...” - żali się wokalistka. Cóż, nihil novi...

3 15 The Black Eyed Peas - „Don't Phunk With My Heart”
Przed laty Fergie spotykała się z Justinem Timberlakiem, późniejszym liderem N'Sync. Wokalistka przyznała się niedawno do romansu i dodała, że obecnie wiążą ich bardzo przyjacielskie relacje - czego dowód znajduje się na przedostatniej płycie grupy.

4 9 Anna Maria Jopek - „Don't speak”
Anna Maria Jopek dla „wygody” dzieli swoją muzykę na popową i jazzową. „Prawda jest taka, że ani pierwsza nie jest czystym jazzem ani druga powszechnie wyznawanym popem. Chciałabym sama wiedzieć, ile twarzy ma moje muzykowanie” - przyznaje artystka.

5 -1 Kayah - „Jutro rano”
Teledysk do „Jutro rano” jest dość... rozrywkowy. Kayah przyznaje, że brała udział w paru takich imprezach. „W mojej rodzinie jest kilka pokoleń i często nasze imprezy taką przypominały” - opowiada wokalistka, dodając, że obecnie woli bawić się inac

6 -5 Kazik - „Los musi się odmienić”
Część piosenek na najnowszym albumie Kazika pochodzi z filmu Leszka Wosiewicza „Rozdroże”. Obraz będzie miał swoją premierę we wrześniu i wtedy tak naprawdę okaże się, co miał na myśli autor pisząc piosenki...

7 -1 Amel Bent- „Ma Philosophie”
Największą inspiracją dla Amel jest jej rodzina. „Rodzina sama w sobie, ale także wiedza, którą dzięki niej zdobyłam oraz szacunek, którego mnie nauczyła” - uzupełnia wokalistka. Rodzice muszą być dumni z takiej córki...

8 2 Krzysztof Kiljański / Kayah - „Prócz Ciebie, nic”
Kilka lat temu Krzysztofa zafascynował jazz. Artysta przyznaje, że to doświadczenie przydało mu się w późniejszej pracy nad płytą. „Bardzo ciekawie jest spojrzeć z perspektywy jazzu na muzykę popową, bluesa czy rocka” - mówi Kiljański.

9 6 Gorillaz - „Feel Good Inc.”
Przez ostatnie dwa lata Gorillaz usiłowali nakręcić o sobie film. Nie udało się jednak. „Ludzie, którzy pisali scenariusz myśleli, że tworzą ironiczny film na temat współczesnej popkultury, ale od początku im nie szło” - opowiada Noodle.

10 -5 Mini Mini Party - „Veo Veo”
Płytę „Mini Mini Party” wydawca zachwala jako idealną propozycję dla maluchów. Nic bardziej mylnego... Tak naprawdę to płyta dla mam - po wciśnięciu w odtwarzaczu guzika „start” mają pół godziny względnego spokoju...

11 -9 Flabby / Carla Boni - „Mambo italiano”
„Mambo Italiano” to nie tylko tytuł piosenki grupy Flabby, ale także filmu. Komedię, na podstawie sztuki o tym samym tytule, nakręcił w Kanadzie Émile Gaudreault.

12 17 Kasia Kowalska - „Domek z kart”
„Nocne graffitti” to jak dotąd jedyny film z udziałem Kasi Kowalskiej i - jak zapowiada artystka - tak zostanie. „Gdzieś tam obroniłam się w tym wszystkim, ale chyba jednak zdecydowanie pewniej czuję się na scenie, niż grając przed kamerąâ€ - mówi.

13 [nowość] Różni Wykonawcy - „80 przebojów na 80-lecie Polskiego Radia”

14 100 Mezo - „Ważne”
„Kiedyś w budzie na lekcji nudzie” - to słowa pierwszego hitu, nagranego przez Mezo. Poznański raper miał wtedy 12 lat i wraz z kolegami stworzył grupę o nazwie Jurki. Muzyk przyznaje, wolałby dziś wykasować ten epizod z życiorysu...

15 100 Audioslave - „Be Yourself”
Nazwę dla grupy Audioslave oficjalnie wymyślił Chris Cornell. Odmienne dane ma jednak jego kolega po fachu, Tom Morello. „Nazwa objawiła się Chrisowi w wizji. Takiej, jakie objawiają się szamanom” - tłumaczy muzyk. Wiadomo, z wizjami się nie dyskutuje

16 [nowość] Szymon Wydra / Carpe Diem - „Życie jak poemat”
Szymona irytuje stawianie jego muzyki w jednym rzędzie z płytami Alicji Janosz czy Eweliny Flinty. „Nie można porównywać psa do kota, bo mają tylko jedną wspólną cechę - są domowymi zwierzątkami futerkowymi” - tłumaczy Wydra. Futerkowy.

17 0 Kombii - „Pokolenie”
Odwaga niejedno ma imię, a wie o tym doskonale Grzegorz Skawiński. „Najbardziej odważną decyzją było dla mnie wytatuowanie głowy” - opowiada gitarzysta. Nie żałuje: „Na mojej łysej czaszce jest to jeden z ładniejszych elementów”.

18 [nowość] Backstreet Boys - „Incomplete”
Najnowszy albumu Backstreet Boys nosi tytuł „Never Gone”. Grupa w ten sposób chciała uhonorować pamięć ojca jednego z członków zespołu - Kevina Richardsona - który zmarł na raka w 1991 roku.

19 100 Lech Janerka - „Rower”
Dla Lecha Janerki prawdziwie inspirujące były lata 80-te. „Łatwiej było pisać. Powodem było to, że wszystko było po raz pierwszy. Później nie było już tak słodko” - opowiada muzyk.

20 [nowość] Daniel Powter - „Bad Day”
Daniel pochodzi z Kanady. Jego mama jest pianistką, a on sam od najmłodszych lat uczył się grać na skrzypcach, by zamienić je później na fortepian. Fascynacja grą nie trwała jednak długo - znacznie bardziej „kręci” Daniela komponowanie...

21 100 Porcupine Tree - „Deadwing”
Płyta „Deadwing” jest tematycznie powiązana ze scenariuszem filmowym, napisanym przez Steve'a Wilsona i jego przyjaciela. „Głównym bohaterem jest osoba emocjonalnie niezdolna do nawiązania kontaktu” - opowiada lider Porcupine Tree.

22 100 Michael Buble - „Home”
Michaela cieszą występy na scenie, bo może wtedy obserwować reakcje słuchaczy. „Nikt mi nie słodzi, że jestem wybitny i nie wiadomo jak odkrywczy. Słyszę za to, że moje interpretacje są szczere - i to jest największy komplement” - mówi Buble.

23 [nowość] U2 - „City Of Blinding Lights”
Kilka milionów euro zarobionych na trasie koncertowej „Vertigo” grupa U2 zamierza wydać na pomoc dla krajów Trzeciego Świata. „To byłaby hipokryzja, gdyby U2 prosili ludzi o pomoc, sami nic nie dając” - skomentował pomysł jeden ze współpracowników zespołu.

24 [nowość] Goya- „Smak słów”
Przepis na sukces według zespołu Goya: „Trzeba się uczyć, konsekwentnie dążyć do tego, żeby robić w życiu co się lubi. Myśleć o muzyce, a na pewno nie o karierze”. Jak zapewniają muzycy, po spełnieniu tych warunków sława sama przychodzi...

25 [nowość] Łzy - „Pierwsza łza”
Na ten sezon koncertowy, Adam Konkol przygotował nie lada gratkę dla miłośników Łez. „Postanowiłem nie rozbijać gitary, tak jak zwykle, tylko oddać ją fanowi. Będę to powtarzał na wszystkich koncertach” - zapowiada muzyk. Poleje się trochę łez... szczerych.

26 -1 Rob Thomas - „Lonely no more”
„Something To Be” to pierwsza solowa płyta wokalisty Matchbox 20. Na albumie roi się od gości - słychać m.in. Johna Mayera, Mike'a Campbella - znanego z występów z Tomem Petty - oraz Geralda Haywarda - pomocnika Beyonce i Mary J. Blige.

27 [nowość] Brian McFadden / Delta Goodrem - „Almost Here”
„Irish Son” to, jak mówi Brian, płyta w stu procentach spontaniczna. „Nagrywając ją mieliśmy wyobrażenia co do brzmienia, ale generalnie tworzyliśmy wszystko na żywiołâ€ - opowiada muzyk.

28 -12 Zakopower - „Kiebyś Ty...”
Zdaniem twórców Zakopower, muzyka Podhala jest przez wiele osób źle rozumiana. „Ludziom wydaje się, że jest monotonna i nudna. Dlatego postanowiliśmy ją pokazać w przystępniejszej, żywszej i weselszej wersji” - mówi Sebastian Karpiel-Bułecka.

29 [nowość] Stachursky - „Taki raj”
Muzyka dance? Stachursky deklaruje, że definitywnie zakończył romans z tym gatunkiem. „Mam świadomość, że przez pewien czas naprawdę robiłem tę muzykę na dobrym poziomie europejskim, ale nigdy nie była moim celem” - mówi.

30 [nowość] Jem - „They”
Jem swoją drogę do kariery zaczęła „od zaplecza”. Walijska wokalistka, sama zanim stanęła na scenie, założyła wytwórnię fonograficzną i zajmowała się organizacją koncertów. Teraz ma z górki...
24.06.2009 05:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
30 ton lista przebojów - michaltarka34 - 23.06.2009, 01:43 PM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 29.11.2012, 07:42 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:06 PM
RE: 30 ton lista przebojów - 1981 - 30.11.2012, 02:18 AM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:05 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Dobromiera - 30.11.2012, 05:11 PM
RE: 30 ton lista przebojów - Adam1992 - 30.11.2012, 05:12 PM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 26.03.2016, 02:36 AM
RE: 30 ton lista przebojów - prz_rulez - 26.03.2016, 10:44 AM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 04:22 PM
[] - Fresh - 23.06.2009, 05:32 PM
[] - abd3mz - 23.06.2009, 05:55 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 06:45 PM
[] - stavanger - 23.06.2009, 09:51 PM
[] - AKT! - 23.06.2009, 10:09 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 10:49 PM
[] - furbul - 23.06.2009, 11:00 PM
[] - prz_rulez - 23.06.2009, 11:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 12:07 AM
[] - AKT! - 24.06.2009, 12:14 AM
[] - 1981 - 24.06.2009, 02:39 AM
[] - michal91d - 24.06.2009, 10:28 AM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 11:14 AM
[] - AKT! - 24.06.2009, 12:49 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 01:18 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 01:49 PM
[] - AKT! - 24.06.2009, 02:51 PM
[] - Fresh - 24.06.2009, 02:59 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:01 PM
[] - AKT! - 24.06.2009, 03:08 PM
[] - adr - 24.06.2009, 03:25 PM
[] - furbul - 24.06.2009, 03:29 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:30 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:45 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 03:59 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:22 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:26 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:32 PM
[] - furbul - 24.06.2009, 04:34 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:35 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:45 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 04:52 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:02 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:22 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:25 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:31 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:34 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:48 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009 05:50 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:50 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:51 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:55 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:57 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 05:58 PM
[] - 1981 - 24.06.2009, 06:11 PM
[] - prz_rulez - 24.06.2009, 06:38 PM
[] - jszmiles - 24.06.2009, 11:53 PM
[] - stavanger - 25.06.2009, 12:02 AM
[] - furbul - 25.06.2009, 12:07 AM
[] - adr - 25.06.2009, 01:51 AM
[] - prz_rulez - 25.06.2009, 02:45 AM
[] - stavanger - 25.06.2009, 06:00 AM
[] - furbul - 25.06.2009, 01:17 PM
[] - Tomekk - 25.06.2009, 02:29 PM
[] - prz_rulez - 25.06.2009, 03:35 PM
[] - Tomekk - 25.06.2009, 03:47 PM
[] - adr - 25.06.2009, 11:02 PM
[] - dero92 - 29.06.2009, 04:08 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:29 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:31 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:32 PM
[] - michaltarka34 - 20.07.2009, 06:35 PM
[] - AKT! - 20.07.2009, 06:39 PM
[] - tadzio3 - 22.07.2009, 11:02 AM
[] - Miszon - 23.07.2009, 02:43 PM
[] - tadzio3 - 23.07.2009, 04:51 PM
[] - saferłel - 23.07.2009, 10:18 PM
[] - dero92 - 24.07.2009, 09:14 PM
[] - furbul - 24.07.2009, 09:15 PM
[] - saferłel - 24.07.2009, 11:06 PM
[] - andm01 - 25.07.2009, 08:27 PM
[] - dero92 - 26.07.2009, 12:32 PM
[] - prz_rulez - 26.07.2009, 12:55 PM
[] - andm01 - 26.07.2009, 01:16 PM
[] - tadzio3 - 28.07.2009, 11:05 AM
[] - saferłel - 29.07.2009, 08:26 AM
bez tematu - michaltarka34 - 01.08.2009, 01:56 PM
[] - michaltarka34 - 01.08.2009, 02:11 PM
[] - michaltarka34 - 01.08.2009, 03:01 PM
[] - michaltarka34 - 02.08.2009, 02:01 PM
[] - 1981 - 02.08.2009, 02:05 PM
[] - michaltarka34 - 03.08.2009, 12:11 PM
[] - AKT! - 03.08.2009, 03:10 PM
[] - michaltarka34 - 04.08.2009, 05:02 PM
[] - AKT! - 04.08.2009, 05:22 PM
[] - michaltarka34 - 04.08.2009, 07:28 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:50 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:52 PM
[] - michaltarka34 - 08.08.2009, 05:54 PM
[] - furbul - 09.08.2009, 10:19 PM
[] - adr - 10.08.2009, 12:06 AM
[] - AKT! - 10.08.2009, 01:08 AM
[] - furbul - 10.08.2009, 11:05 AM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:06 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:08 PM
[] - tomas585 - 10.08.2009, 01:24 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 01:25 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:30 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 01:34 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 02:04 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 02:19 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:06 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:25 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 04:27 PM
[] - AKT! - 10.08.2009, 05:06 PM
[] - 1981 - 10.08.2009, 05:08 PM
[] - michaltarka34 - 10.08.2009, 06:55 PM
[] - tomas585 - 10.08.2009, 07:12 PM
[] - furbul - 10.08.2009, 07:27 PM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:02 AM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:04 AM
[] - ku3a - 11.08.2009, 11:28 AM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:51 AM
[] - AKT! - 11.08.2009, 01:40 PM
[] - ku3a - 11.08.2009, 01:41 PM
[] - furbul - 11.08.2009, 08:47 PM
[] - AKT! - 11.08.2009, 09:10 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 09:10 PM
[] - furbul - 11.08.2009, 09:48 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 10:01 PM
[] - AKT! - 11.08.2009, 10:34 PM
[] - saferłel - 11.08.2009, 10:58 PM
[] - michaltarka34 - 11.08.2009, 11:46 PM
[] - tadzio3 - 12.08.2009, 02:28 PM
[] - dero92 - 14.08.2009, 10:04 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 12:47 AM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 12:30 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 12:44 PM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 01:06 PM
[] - dero92 - 18.08.2009, 05:00 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 06:06 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 08:00 PM
[] - tadzio3 - 18.08.2009, 08:29 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 08:31 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:11 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:21 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:34 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:43 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 10:45 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 10:52 PM
[] - AKT! - 18.08.2009, 10:56 PM
[] - furbul - 18.08.2009, 11:04 PM
[] - saferłel - 18.08.2009, 11:17 PM
[] - tadzio3 - 19.08.2009, 10:53 AM
[] - prz_rulez - 19.08.2009, 11:18 PM
[] - tadzio3 - 20.08.2009, 10:52 AM
[] - furbul - 20.08.2009, 12:02 PM
[] - tadzio3 - 20.08.2009, 12:07 PM
[] - saferłel - 20.08.2009, 04:25 PM
[] - dero92 - 20.08.2009, 06:53 PM
[] - prz_rulez - 20.08.2009, 11:20 PM
[] - michaltarka34 - 22.08.2009, 10:33 AM
[] - furbul - 26.08.2009, 06:28 PM
[] - prz_rulez - 26.08.2009, 09:45 PM
[] - furbul - 26.08.2009, 09:51 PM
[] - michaltarka34 - 27.08.2009, 02:46 PM
[] - tadzio3 - 28.08.2009, 12:47 PM
[] - furbul - 28.08.2009, 01:08 PM
[] - prz_rulez - 28.08.2009, 02:58 PM
[] - michaltarka34 - 29.08.2009, 09:46 AM
[] - michaltarka34 - 04.09.2009, 12:48 PM
[] - ku3a - 04.09.2009, 01:42 PM
[] - tadzio3 - 04.09.2009, 03:06 PM
[] - furbul - 04.09.2009, 04:02 PM
[] - tadzio3 - 04.09.2009, 04:33 PM
[] - furbul - 04.09.2009, 04:35 PM
[] - michaltarka34 - 05.09.2009, 02:50 PM
[] - michaltarka34 - 05.09.2009, 03:13 PM
[] - furbul - 10.09.2009, 11:51 PM
[] - prz_rulez - 11.09.2009, 10:21 AM
[] - tadzio3 - 15.09.2009, 12:49 PM
[] - Gary - 15.09.2009, 03:53 PM
[] - stavanger - 15.09.2009, 05:42 PM
[] - tadzio3 - 16.09.2009, 01:11 PM
[] - prz_rulez - 16.09.2009, 03:02 PM
[] - tadzio3 - 16.09.2009, 03:23 PM
[] - michaltarka34 - 20.09.2009, 10:43 AM
[] - michaltarka34 - 23.09.2009, 01:11 PM
[] - michaltarka34 - 18.10.2009, 03:40 PM
[] - 1000MHz - 18.11.2009, 12:13 PM
[] - tomas585 - 18.11.2009, 02:58 PM
[] - michaltarka34 - 03.12.2009, 05:36 PM
[] - michaltarka34 - 11.12.2009, 05:08 PM
[] - christianus - 29.12.2009, 11:15 PM
[] - christianus - 30.12.2009, 10:55 PM
[] - Tkk_Bolly - 01.01.2010, 03:29 PM
[] - 1000MHz - 25.02.2010, 06:34 PM
[] - mike - 25.02.2010, 10:31 PM
Prowadzący listę - TuneHunterz - 29.06.2010, 02:48 PM
[] - ku3a - 29.06.2010, 03:31 PM
[] - TuneHunterz - 29.06.2010, 05:25 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wakacyjna Lista Przebojów / Energetyczna Lista Przebojów (Radio RSC) kacper130700 54 1 529 02.08.2021 06:58 PM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości