Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Gacek zwolniona, Mann i Niedźwiedzki odchodzą
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 101
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #53
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Ciekawy byłem Waszej opinii - nie spodziewałem się, że tak Was pozamiata. Ja mam ambiwalentne odczucia. Staram się nie patrzeć w przypadku LP3 na aspekt polityczny, kto się ustawił i jak - nie wnikam w to. Przeczytałem - ot, co - taki punkt widzenia. Być może tekst nie powinien powstać - jak odkrywanie życiorysu Żeglarza z dramatu Szaniawskiego - przynosi niesmak, niewygodę i mąci.
Yacy napisał(a):ewentualnie posiadane cd skompilowane przez Niedźwiedzia wyrzuciłeś lub co właściwsze spaliłeś?
Co do Niedźwiedzia - bił głosem i osobowością radiową Manna (może w mniejszym stopniu charyzmą) i nigdy nic nie spaliłem
kajman napisał(a):Mnie rozwaliło jedno - typowo komunowe rozliczanie dzieci za grzechy rodziców. Totalna żenada.
Tutaj się zgodzę - nie powinno to mieć miejsca. Dzieci nie mają wpływu na to jakich maja rodziców.
Yacy napisał(a):ale jesteś czy nie jesteś słuchaczem LP3
byłem - już nie jestem od wielu lat. Jedyne co mnie trzymało przy radioodbiorniku czasem - to była Pani Gacek i ta Druga Pani (nie pamiętam jak się nazywa)

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2020 12:53 PM przez dziobaseczek.)
21.04.2020 12:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3 - dziobaseczek - 21.04.2020 12:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości