Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Gacek zwolniona, Mann i Niedźwiedzki odchodzą
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 081
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Jeśli chodzi o nowe radio to kibicuję.

Co do przejścia Pana Marka po 2000 notowaniu to jest to mało realna dla mnie wizja. Pamiętajmy, że Pan Marek raz już przeszedł do Zlotych Przebojów, stworzył tam listę, która po jego odejściu straciła blask, ale była przez jakiś czas kontynuowana. Myślę, że Pan Marek sam zrozumiał, że raz można dokonać "skok w bok", ale zasadniczo to w Trójcie zawsze będzie jego miejsce. Po co mu takie eksperymenty co się mogą lub nie mogą udać. Wydaje mi się, że ta "duszna atmosfera" to trochę mit służący autopromocji niektórych. Nie widziałem tłumów słuchaczy protestujących pod siedzibą Radia wspierających Annę Gacek czy Manna

Oczywiście szanując Wasze poglądy załóżmy, że rzeczywiście atmosfera jest nie ok to obecna władza też nie jest wieczna. Co będzie zatem gdy wybory wygra kiedyś jakaś inna partia lewicowo liberalna? Kto w Trójce będzie pracował?

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.04.2020 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3 - Konrad - 18.04.2020 06:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości