Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Gacek zwolniona, Mann i Niedźwiedzki odchodzą
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 431
Dołączył: Aug 2017
Post: #17
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
(11.03.2020 11:27 PM)Artur.O napisał(a):  A wraz z ulubionymi redaktorami, odchodzą słuchacze:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ra...owy-spadek
Już mogę to powiedzieć. Odejdzie kolejny słuchacz.
Dzisiejsze notowanie LP3 jest ostatnim, które słucham.
Wyleciała tylko jedna piosenka. Niby dobrze, bo była szansa na wylot jakiegoś słabego kawałka...
Była...
Prawdopodobnie wyleciał z notowania utwór zespołu Coldplay pt. "Everyday Life". To jeden z moich ulubionych kawałków na liście w ostatnich miesiącach. Jest jeszcze niewielka szansa na wylot Piotra Bukaryka, ale patrząc na to, co się dzieje w Trójce, to zapewne mocno awansuje.
Poza tym dwa największe koszmary ostatnich notowań, czyli Fisz Emade Tworzywo oraz Lao Che dalej na liście. Uwiera mnie w szczególności pierwszy przypadek. Jest to beznadziejny utwór, który bardzo mi przypomina disco polo. Ale to jeszcze nic. Uwaga! Jeśli chodzi o historię LP3, to numerem jeden wśród polskich utworów w podsumowaniu jest... właśnie ta piosenka... Na dodatek siedzi w notowaniu już 50 notowań.
A najgorsze jest to, że... miałem ten utwór w propozycjach do mojej listy...
W połączeniu z tym, co się tam dzieje... decyzja może być tylko jedna.

PS: piszę tego posta pod wpływem emocji... Negatywnych emocji... więc nie wiadomo, czy np. jutro zmienię zdanie Icon_wink
13.03.2020 10:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3 - Kuba1201 - 13.03.2020 10:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości