Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#kogoniesłychać: o politycznym rozmontowywaniu PR3
Gacek zwolniona, Mann i Niedźwiedzki odchodzą
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #16
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3
Cała sytuacja jest bardzo smutna i, niestety, ja się już do takich przyzwyczaiłem.

Przestrzegałbym jednak przed wyklinaniem pozostałych jeszcze w Trójce dziennikarzy za brak lub zbyt małą reakcję. Są wśród nich tacy, którzy wcale nie muszą być pewni, że, po opuszczenie programu trzeciego, inne rozgłośnie będą się o nich bić. Wojciech Mann, ze względu na swoją rozpoznawalność, ale również wiek, może sobie pozwolić na piękny gest solidarności z Anną Gacek. Nie wszystkim będzie jednak tak łatwo porzucić wieloletnie miejsce pracy, źródło utrzymania całej rodziny. Tym bardziej, że sami w swoich audycjach od polityki stronią.

Sytuacja jest beznadziejna, a złość należy kierować w ostatniej kolejności w kierunku pozostałych w Trójce osób.
Włączanie Trójki o 19:00 w poniedziałek chyba straciło sens. Jednak wciąż mogę to robić w pozostałe dni tygodnia dzięki Waglewskim, Szydłowskiej, Metzowi i LP3.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2020 03:34 PM przez dannar.)
12.03.2020 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: #kogoniesłychać: Gacek zwolniona, Mann odchodzi z PR3 - dannar - 12.03.2020 03:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości