Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off-topic od topu Sophie Ellis-Bextor
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor
Heh.
Artur.O napisał(a):Bo widocznie nie da się poważnie nic zarzucić jazzowi i klasyce poza tym, że kogoś nudzi. Icon_smile
Oczywiście, że się da, chociażby przerost formy nad treścią (w jazzie zwłaszcza).
Sundrajta napisał(a):Ty chyba jednak żartujesz? Icon_twisted
No nie. Piszę serio.
Sundrajta napisał(a):Ty byś chciał żebyśmy wszyscy może nie byli tacy sami, ale bardzo podobni i to moim skromnym zdaniem jest krok w bardzo złą stronę...
Nie, nie o to mi chodzi. Uważam po prostu, że szczelne zamykanie się w swoich klitkach nigdy nie jest dobre, w żadnej dziedzinie życia.
AKT! napisał(a):było n i e słuchać i nie robić z tego manifestu dla kolejnej kampanii wzbudzania zainteresowania swoją osobą Icon_wink
Nie podoba mi się tekst o "kolejnej kampanii wzbudzania zainteresowania swoją osobą". Naprawdę nie o to mi chodzi.
Dla mnie to jest zwyczajnie naturalne, że próbuję różnych rzeczy. Co z tego potem wychodzi to już inna kwestia.
AKT! napisał(a):nie ma tu żadnej dyskryminacji popu przez rockistów, ani rocka przez popistów
Chciałbym tak twierdzić, ale...
AKT! napisał(a):są ludzie z ich gustami i opiniami, którym zdarza się otwarcie napisać co sądzą
To w takim razie w ostatnich tygodniach zdarzyło się kilku osobom napisać co najmniej kilka razy bez większego zastanowienia i empatii Icon_rolleyes
AKT! napisał(a):ale nie o to chodzi, żeby się przerzucać epitetami; jedni wolą toola, inni spice girls -- nie ma w tym naprawdę niczego dziwnego i szkalowanie którychkolwiek za przyznawanie się do tego, że im z czymś nie po drodze jest równie słabe, co wzniecanie paniki moralnej, że rzekomo się coś czy kogoś hejtuje xD
Nie podoba mi się, że porównujesz drugie z pierwszym. Aczkolwiek z pierwszą częścią się zgadzam i przecież o to mi właśnie chodziło.

Nie wiem, mam wrażenie, że nie za bardzo mnie rozumiecie i w tym jest główny problem...

P.S. I znowu ta g..., brrr. Czy naprawdę brak zgody na coś i reagowanie na to musi oznaczać g...?
Pragnę dodać, że było kilka innych osób, którym te nieprzyjemne teksty się nie podobały, tylko może potrafią się do tego nieco bardziej zdystansować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.10.2019 10:51 PM przez prz_rulez.)
08.10.2019 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Sophie Ellis-Bextor - prz_rulez - 08.10.2019 10:48 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  OFF-TOPIC prz_rulez 371 204 489 02.05.2023 03:30 PM
Ostatni post: thestranglers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości