Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek poziomu muzyki czy starość ???
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 121
Dołączył: Dec 2009
Post: #23
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ???
AKT! napisał(a):nie przesłuchałeś nigdy płyty z zupełnie innej bajki, z którą nie wiedziałeś co zrobić, bo niby ok, ale nie rozumiałeś, nie czułeś tej muzyki, a jakiś czas później ona naturalnie do ciebie wróciło? zakładasz z góry, że wiesz, że coś ci się spodoba lub nie (bez słuchania), a ja przyjmuję założenie, że nie mogę tego ocenić, dopóki nie posłucham
Nie, nie. To nie tak. Najlepszym przykładem jest słuchanie propozycji z RP. Bodobnież propozycji ze Spotify... Więc nie, nie zakładam z góry że coś mi się nie spodoba, to by było co najmniej nierozsądne, ale też jednak wiem mniej więcej czego mogę się spodziewać po danym artyście i zdarza mi się omijać takie rzeczy (np. w rzeczonym Spotify), choć jak mówię, różnie to bywa.
A co do pierwszej kwestii to na teraz nic mi nie przychodzi do głowy, ale nie zakładam, że tak nie było. Z tym że ja dawniej w ogóle nie tak dużo słuchałem płyt jako takich (chyba że lubianych wykonawców). Teraz pewnie czasem tak jest, że "nie rozumiem tej muzyki", chociaż wolałbym określenie "nie czuję". Tak jest na pewno w dużym stopniu w przypadku jazzu i nie zakładam że nigdy nie polubię takiego grania, bo może jeszcze nie dojrzałem do takiej muzyki, choć wydaje mi się, że pewne ekstremalne odmiany zawsze będą mnie odrzucać.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.08.2019 08:26 PM przez neo01.)
28.08.2019 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Spadek poziomu muzyki czy starość ??? - neo01 - 28.08.2019 08:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości