Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #118
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
Jesteś psychologiem? Serio pytam.
Widzisz, nie byłoby moich komentarzy, gdyby panowała tolerancja i zrozumienie dla innych, a tego tu niestety nie ma. Niektórzy na siłę próbują udowodnić, że są bardziej kulturalni, a co za tym idzie są lepszymi ludźmi. Że przez disco polo to tylko wyrastają idioci. Nie przez to, że rodzice nie czytają swoim dzieciom, nie przez to, że nie chodzą z nimi do teatru, do opery, a wolą siedzieć z piwem na kanapie. Również nie przez to, że nie odrabiają z nimi zadań domowych, bo wolą zrzucić odpowiedzialność na szkołę, świetlicę środowiskową i wszystkich innych. Tylko i wyłącznie przez disco polo.
Widzisz. Poruszyłeś ważny wątek. Mam wrażenie, że zwłaszcza w Internecie prowokacja jest uważana jest często za coś bardzo złego. Czego ja kompletnie nie rozumiem. Gdyby nie prowokacje dziennikarskie, nie zostałoby odkrytych wiele afer. Zresztą, istnieje przecież frazeologizm "prowokować do myślenia". I temu właśnie służy prowokacja. A że czasami tworzy ona chaos? Cóż, każda zmiana wymaga pewnej transformacji w czynach oraz w myśleniu, ale czasami zmiany te są potrzebne.

Aha. Wątek po raz drugi wrzuciłem, bo myślałem, że go jeszcze nie wrzucałem. Ten pierwszy można śmiało skasować.
03.10.2019 02:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała - prz_rulez - 03.10.2019 02:34 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Subwoolfer feat. Luna Ferrari - Howling Szymek79 1 225 27.10.2022 05:58 PM
Ostatni post: kajman
  Imelda May & Noel Gallagher feat. Ronnie Wood - Just One Kiss youdah14me 0 297 28.01.2021 09:19 PM
Ostatni post: youdah14me
  Książę Kapota & Ronnie Ferrari - Daj mi ten koks prz_rulez 1 381 20.10.2019 09:37 AM
Ostatni post: kajman
  Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała prz_rulez 0 695 23.07.2019 05:58 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Bebe Rexha - Ferrari Szymek79 1 530 30.04.2018 11:36 AM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości