Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unia Europejska - Bilans Zysków i Strat dla Polski
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #79
RE: Unia Europejska - Bilans Zysków i Strat dla Polski
AKT! napisał(a):bo tego się nie da przeczytać, to jest 116 stron gęsto zadrukowanych prawniczym tekstem
Nie zgadzam się. Tekst jest bardzo przystępny. Z drugiej strony twórca chciał, by raport był możliwie, jak najberdziej profesjonalny. Ten kto będzie chciał mieć tylko zajawkę to proszę
AKT! napisał(a):niech sobie nie będzie największym; truciciel to truciciel
No właśnie - pytam się, czy trucicielem nie jest każdy inny sposób wytwarzania energii? Emisja skumulowana jaką jest bełchatów z wysokosprawnymi kotłami i turbinami i bliskością paliwa jest wręcz podmiotem, o jakim powinnismy się starać
o niego się troszczyć, a nie rzucać kłody. Jednostkowy Koszt ekologiczny i egzergetyczny wytworzony w takiej jednostce jest najlepszy.
AKT! napisał(a):to nijak ma się do meritum problemu, którym nie jest interes polski tylko interes całej ludzkości; takie myślenie sprawia, że od lat konsekwentnie rujnujemy świat, w którym żyjemy
Zgoda. Musimy patrzeć na cały Świat. Ale pytanie, czy Aktualna Polityka UE pomoże całej ludzkości? I jednocześnie nie zaszkodzi interesowi Polski? W mojej ocenie w niczym nie pomoże. Cały ten konstrukt ma słabe podwaliny, błędne założenia, nie ma mocy sprawczej i generalnie "całej ludzkości" lata koło pupy. O czym pisałem i mogę pisać jeszcze dłużej.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
11.02.2019 01:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Unia Europejska - Bilans Zysków i Strat dla Polski - dziobaseczek - 11.02.2019 01:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości