Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.40 (45週/984週)
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 077
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #6
RE: A.40 (45週/984週)
(15.11.2018 02:23 PM)AKT! napisał(a):  Trochę faktycznie w tych dwóch singlach zaczęła celować w 90sową retromanię. Mnie się te nagrania całkiem podobają, bo produkcyjnie i melodycznie są bardzo zręczne, ale brakuje mi trochę emocjonalnej głębi jej niektórych wcześniejszych numerów, równie popowych przecież. Mam nadzieję, że to wszystko nie pójdzie na zmarnowanie i będzie płyta w końcu, bo czekam i czekam, i nie ma.
Emocjonalna głębia u Charli XCX to chyba rzadkość. ;p Chyba, że w "Roll With Me".. Icon_biggrin

Cytat:Ej, czterech eksów żegna w tym utworze przecież! To może John Grant wjedzie lepiej? Mam mieszane uczucia co do całej płyty, ale to jest idealne przeniesienie eltonowskiej ballady na język synth popu.

Grant jest całkiem porządny. Icon_smile Choć jakoś go nie pamiętałem ze wcześniejszych odsłuchów. W ogóle jakoś nigdy swoich ulubionych kawałków z Twej playlisty nie widzę w czterdziestkach. ;P

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
15.11.2018 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A.40 (45週/984週) - Dobromiera - 15.11.2018 06:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości