Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinead O'Connor została muzułmanką
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #26
RE: Sinead O'Connor została muzułmanką
Sundrajta napisał(a):ile procent chrześcijan (tak przez Ciebie chwalonych?) przestrzega Ewangelii?
Ja nie przestrzegam zawsze ewangelii? I jakie to ma znaczenie w sprawie. Nie chodzi o to, żeby mieć drogowskaz, a nie biczować się przy każdym grzechu?
Sundrajta napisał(a):a nie chce mi się wierzyć, że wśród ksiąg Islamu nie ma tego następnego prawa
Są różne grupy muzułmanów, może prz to wyjaśni, on się zna. Jedne są spokojne i zasymilowane a inne ofensywne i agresywne. Łatwo to stwierdzić po procesach, jakie maja miejsce w różnych zakątkach świata i jak są w niej traktowane inne wiary. Teraz powoli wlewa sie to do Europy, wypierając kulturę łacińską. Wyparcie wspierane przez ideologów i bakterię poprawności politycznej. Bajdurzenie, że kiedys chrześcijaństwo było takie samo - można wsadzic między bajki. Nawet badacze islamu stwierdzają, że ekspansja koscioła przy inwacji imperium osmańskiego to pikuś. Tylko wtedy była wola, by kultura Europejska przetrwała - teraz się oramy.
Sundrajta napisał(a):Aha i z tego filmiku dla mnie przynajmniej wynika, że muzułmanie z natury są źli.
Ator robił wiele razy wywiad z muzułmanami i nawet gejem - muzułmaninem (świetny vlog, która odpowiada na twoją wątpliwość: https://www.youtube.com/watch?v=NnwHxT2J1_E)
I jednoznacznie stwierdza, że tak nie jest. Natomiast ekspansywny islam nie jest akceptowalny nawet przed samymi muzułmanymi. W każdej większej grupie społecznej trafiają się zwyrodnialcy! - zgoda, ale silna i agresywna większość naciska na spoojną szyicką społeczność. Tak to działało w Iraku, w Nigerii itp, teraz powoli wpływa do nas.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2018 09:49 AM przez dziobaseczek.)
21.11.2018 09:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sinead O'Connor została muzułmanką - dziobaseczek - 21.11.2018 09:49 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości