Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lauryn Hill - The Miseducation of Lauryn Hill
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #8
RE: Lauryn Hill - The Miseducation of Lauryn Hill
(16.03.2021 11:42 AM)AKT! napisał(a):  a co jeszcze wziąłeś? kupiłeś coś regionalnego też czy same zagraniczniaki? Icon_biggrin byliście gdzieś poza tokio jeszcze? ja się wybieram, jak się ogarniemy jakoś z tą pandemią Icon_wink

Celowałem raczej w znajome mi rzeczy... ogólnie z Japonii przywiozłem 17 płyt - w sumie zapłaciłem za nie 64 złote, z tego, co policzyłem:
dwie Beyonce - dwa pierwsze krążki, debiut Leony Lewis, "Come Away With Me" Norah Jones, "Get Lifted" Johna Legenda, "Acolyte" Delphic, epkę grupy Smallpools, Modjo, "Echoes" The Rapture i składankę z duetami r&b. No i Lauryn. W drugim sklepie kupiłem z kolei "Monkey Business" Black Eyed Peas, "Greatest Hits... My Prerogative" Britney, "Night Time, My Time" Sky Ferreiry, ale wersję z dodatkową EPką, "Timeless" Sergio Mendesa, "The Dutchess" Fergie, "Elephant" The White Stripes.

Byliśmy tylko w Tokio - ale i ten tydzień to był mało. Niesamowite miejsce.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2021 09:21 PM przez dejmieeen.)
20.03.2021 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Lauryn Hill - The Miseducation of Lauryn Hill - dejmieeen - 20.03.2021 09:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości