Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #145
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Czyli rozumiem, że pisząc o oddanym przez nich mecz walkowerem, masz na myśli single [czy też nie-single], które były w zestawie na LP3?
raczej miałem na myśli, że nic nie nagrywali, ale widzę, że ta płyta aż tak dawno nie była wydana.

"By My Side" to moje wspomnienia z "Listą". tak, cudzysłów nie bez powodu, bo chodzi mi o gazetkę "Lista" Icon_smile2. przypomnę jak to ze mną było. otóż do słuchania skłoniło mnie kilka rzeczy. przede wszystkim słyszałem z różnych miejsc "o tej słynnej Liście". ale to jeszcze było za mało, żeby słuchać. nie pamiętam czy przypadkiem, czy nie przypadkiem, ale obejrzałem w telewizji ze 2-3 razy Wzrockową. wiadomo - Niedźwiedź, opowieści, teledyski. a wśród opowieści również zareklamowanie gazetki "Lista". myślę sobie: "hmm, wygląda fajnie, wyniki tej listy przebojów, ale poza tym też dużo statystyk" Icon_wink2. bo już wtedy miałem zainteresowania w tym kierunku. więc kupiłem sobie tę gazetkę, choć łatwo nie było. i zdaje się, że w notowaniu, które w tamtym numerze było przedstawione, na pierwszym miejscu było właśnie "By My Side". do wysłuchania mojego pierwszego notowania LP3 było już niedaleko Icon_smile2.
"Nie płacz Ewka" to jeden z tych utworów, o których pisałem wcześniej, typu "Skóra", "Autobiografia". taka klasyka sprzed mojego interesowania się muzyką. u mnie też jest w topie, ale w 10. setce Icon_wink2.
"Dla ciebie" z tych czasów, o których też już wspomniałem - z mojego punktu widzenia czas, w którym Myslovitz robiło najlepsze utwory i to seryjnie.
23.09.2018 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 23.09.2018 10:56 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 262 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 591 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości