Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.7.2018 1176
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: 2.7.2018 1176
ku3a napisał(a):Kortez to już chyba ma w garści zwycięstwo w podsumowaniu roku...
Na to wygląda. Chyba, że pojawi się jeszcze jakiś killer Icon_wink Wszak ten kawałek pojawił się pod koniec ubiegłego roku i debiutował na pierwszym, zostając kilka tygodni na szczycie, to raczej i tak będzie liderem, a na pewno w tej chwili jest. Utwór oczarował mnie w pełni.
ku3a napisał(a):nowy Podsiadło do mnie nie trafia. a u Ciebie, jak na LP3, nie dobił się do pierwszego z powodu "Początku"
A mnie Podsiadło od razu wpadł w ucho. Jak nigdy Icon_wink Zwykle to musiałem się długo przywyczajać do każdego kolejnego kawałka.
Na LP3 w końcu Podsiadło wskoczył na szczyt, a u mnie póki co to jest nieosiągalne Icon_wink
ku3a napisał(a):debiutują 2 utwory, którym będę mocno kibicować: "Wojny" i "Low". choć cała płyta Kazika + Zdunek Ensemble póki co mnie nie powala... A na Kravitza czekam z nadzieją.
Kazika jeszcze nie przesłuchałem, ale to kwestia czasu kiedy to zrobię. A ostatnio jakoś tego czasu za wiele nie miałem. Kravitz w ostatnich latach pozytywnie mnie zaskakuje, więc też chętnie posłucham jego nowych dokonań Icon_smile2
ku3a napisał(a):no a oczywiście najbardziej z całego notowania cieszę się z dużych skoków "Call Me a Dog" . kurczę, już podium...
Utwór wygrał u mnie Naszą Listę, więc miał duży potencjał. Na początku przegrywał z młodą Francuzeczką Pomme, ale teraz już jest na dobrym miejscu Icon_wink Tamten tydzień był wyjątkowy, bo skok nawet mnie trochę zdziwił Icon_wink
ku3a napisał(a):mam nadzieję, że "Book Of Your Heart" się przebije...
W tym tygodniu wypadł po kilkunastu tygodniach prób...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.07.2018 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
2.7.2018 1176 - tadzio3 - 02.07.2018, 07:22 PM
RE: 2.7.2018 1176 - ku3a - 07.07.2018, 01:34 PM
RE: 2.7.2018 1176 - tadzio3 - 10.07.2018 11:33 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości