Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 55 (14.02.2009)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #6
 
ku3a napisał(a):znaczy się, ja też żałuję Icon_wink2 .
oj, to niedobrze... bo rozżalony komentator, to komentator niezadowolony Icon_wink2
ku3a napisał(a):3 do góry!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 heh, niestety tym razem nie będę mógł pójść na koncert, szkoda. na szczęście przyczyna jest jak najbardziej pozytywna - w tym czasie będziemy w górach Icon_smile2 . jeśli Ty będziesz/Wy będziecie na koncercie, to od razu życzę miłej zabawy Icon_smile2 .
znów prawie dziesiątka! Icon_smile2
no my tym razem happysadu nie braliśmy raczej pod uwagę ale ja do Palladium wpadnę w tym tygodniu na Myslovitz. nie mogłabym przegapić.
ale tak czy inaczej, w piatek najbardziej chciałabym być w górach... Icon_smile2
ku3a napisał(a):Słoniki do góry, a Balonik znowu tego nie wrzucił... Icon_frown Nie rozumiem tego - po co więc miałem ponownie dostarczyć mu płytę z tą piosenką? :roll:
może ma kłopoty z pamięcią pokroju moich kłopotów... :->
abd3mz napisał(a):Czyżby Bullets miało się zapisać w archiwum Twojej listy jako jeden z tych utworów, które były na pierwszym miejscu?
jest to bardzo prawdopodobne. A jesli, to na ile tygodni obstawiasz? Icon_smile2 Skoro...
abd3mz napisał(a):Coma jednak za długo na pierwszym jak dla mnie. Oczywiście z tym utworem.
Icon_smile2
Tak tak, za długo zwłaszcza jesli tuż za nia jest Maria Mena. Icon_wink2 Rozumiem.
Hmmm, no trzyma mnie ta Coma bardzo mocno...
abd3mz napisał(a):Home bardzo długo już jest, ale czy da jeszcze radę awansować? Pomożesz mu?
jednak zrezygnowałam z koncertu... a myślałam, że pomógłby mu, bo utwór już zaczyna się powoli wypalać na mojej liście... tak czuję.
kajman napisał(a):Balonik wielu rzeczy nie wrzuca, czasami trudno wyczuć dlaczego. A jeszcze teraz, jak nikt nie będzie się upominał (np. o Metallicę)...
i bardzo dobrze, niech nikt się o nią nie upomina!!! Icon_razz

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
23.02.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Notowanie 55 (14.02.2009) - neon.ka - 19.02.2009, 01:50 AM
[] - ku3a - 19.02.2009, 11:26 AM
[] - abd3mz - 19.02.2009, 04:23 PM
[] - kajman - 19.02.2009, 05:54 PM
[] - kajman - 19.02.2009, 05:56 PM
[] - neon.ka - 23.02.2009 11:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości